freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":برانکو این روزها رامین رضائیان را به بازی نمی گیرد. با اینکه در ترکیب تیم ملی مهره قابل اتکای کی روش است و حتی در بازی پایانی مقابل کره جنوبی سازنده گل سه امتیازی ایران بود!

خیلی نقدی به برانکو وارد نیست و حتی می توان گفت راهی که او می رود درست است. برانکو رامین را به بازی نمی گیرد؛ شاید به این خاطر که رامین روزهای متعددی وی را به بازی گرفته بود و حتی جواب تلفنش را هم نمی داد. هرچند نیمکت نشینی مدافع راست این روزهای تیم ملی مبتنی بر اصول است و اگر هر مربی حرفه ای دیگری بود، به مانند برانکو عمل می کرد.

در این بین، پیشکسوتان دهه 60 پرسپولیس، ساز مخالف می زنند. به جز علی پروین که همواره حامی برانکو بوده؛ البته که علی پروین عاشق چشم و ابروی برانکو نیست. علی پروین اگر از برانکو حمایت می کند، به این خاطر است که این مربی جان تازه ای به سبک بازی پرسپولیس داده و از همه مهمتر پرسپولیس امروز صدرنشین است. شاید اگر برانکو، رامین را به بازی می گرفت و نتیجه به دست نمی آمد، منتقدین از زاویه ای دیگر برانکو را نقد می کردند و چه بسا او را متهم به بازیکن سالاری و حرف هایی از این دست می کردند.

برانکو گفته بود رامین را نمی خواهد و به همین بهانه بود که صادق محرمی را به تیم آورد. با اصرار رامین و موافقت باشگاه، رضائیان به اردوی تیم برگشت و طبیعتا در این برهه از زمان باید تابع تصمیمات کادر فنی باشد که البته هست. نقدی که به این جریان می شود از سوی برخی از پیشکسوتان، نقدی منطقی ای نیست. رامین جدا از رفتارهایی که داشته البته که باید فراموش شود. باید بپذیرد حسین ماهینی در همه تمرینات آماده سازی پیش از فصل بوده و امروز هم یکی از بازیکنان خوب در ترکیب تیم است. ترکیب تیم برنده است و از گذشته هم گفتند به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند.

بی انصافی است اذعان کنیم رامین قصد برهم زدن معادلات فنی برانکو؛ همچنین اصولگرایی او را دارد؛ اما در این بین مشخص نیست پرسپولیسی های دهه 60 پرسپولیس را دوست دارند یا رامین رضائیان را. این رفتار تجربه خوبی برای رامین شد. رامینی که بازیکن خوبی است و در تیم ملی هم ارایه گر بازی خوبی است. می گویند تجربه بی رحم ترین آموزگار دنیاست. ابتدا تاوان می گیرد و بعد درس پس می دهد.

منبع:ورزش سه


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶:۳۱ دیده شده : ۱۵۹بار نویسنده : admin

رامین رضاییان رامین رضاییان Instagram رامین رضاییان اینستاگرام رامین رضاییان پرسپولیس رامین رضاییان پرسپولیسی شد رامین رضاییان پرسپولیس یا استقلال رامین رضاییان به پرسپولیس پیوست گل رامین رضاییان به پرسپولیس عکس رامین رضائیان عکسهای رامین رضائیان قد رامین رضائیان عکس های رامین رضائیان عکس های جدید رامین رضاییان عکس های رامین رضاییان دانلود عکس های رامین رضاییان مصاحبه با رامین رضائیان مصاحبه با رامین رضاییان Vh Sjj راجل وست ستات همه یار دارند شکیلا همه یار دارن شکیلا آهنگ همه یار دارن شکیلا دانلود همه یار دارند شکیلا همه یار دارن از شکیلا متن همه یار دارن شکیلا متن شعر همه یار دارن شکیلا همه یار دارند بی یار ماییم همه یار دارند دانلود اهنگ همه یار دارند حیوانات عقل دارند یا شعور سایت پرسپولیس پیچ سایت پرسپولیس سایت پرسپولیس نیوز سایت پرسپولیس گناوه سایت پرسپولیسی سایت پرسپولیسی ها سايت پرسپولیس تهران سایت پرسپولیس کلاب سایت پرسپولیس کلوب سايت پرسپولیس نيوز بازی پرسپولیس؟ بازی پرسپولیس و استقلال بازی پرسپولیس و الهلال بازی پرسپولیس و میلان بازی پرسپولیس امروز بازی پرسپولیس النصر بازی پرسپولیس و النصر بازی پرسپولیس استقلال بازی پرسپولیس لخویا بازی پرسپولیس امروز ساعت چنده سرمربی پرسپولیس سرمربی پرسپولیس کیست سرمربی پرسپولیس کی شد سرمربی پرسپولیس در دربی 74 سرمربی پرسپولیس چه شد سرمربی پرسپولیس در سال 86-87 سرمربی پرسپولیس در دربی 68 سرمربی پرسپولیس دربی 68 سرمربی پرسپولیس جدید سرمربی پرسپولیس در لیگ دوازدهم باشگاه پرسپولیس باشگاه پرسپولیس اخبار باشگاه پرسپولیس نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس ویکیپدیا باشگاه پرسپولیس عکس باشگاه پرسپولیس رشت باشگاه پرسپولیس گناوه باشگاه پرسپولیس زاهدان باشگاه پرسپولیس قزوین باشگاه پرسپولیس کرج سایت پرسپولیس؟ سرمربی پرسپولیس؟ باشگاه پرسپولیس؟ رامین رضائیان را دوست دارند یا پرسپولیس؟

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۷۶
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها