freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1365979/30  زمان: 00:07  1395/07/28  بازدید: 3,500

بروسیا دورتموند در دیداری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان در خانه اسپورتینگ لیسبون 2-1 پیروز شد. 

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار زردها در همان نیمه اول دو بار دروازه حریف را باز کردند و هرچند اسپورتینگ در نیمه دوم بر بازی مسلط شد اما در پایان این شاگردان توماس توخل بودند که سه امتیاز بازی را از آن خود کردند. 

 

دورتموندی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کردند و در نهایت در دقیقه 9 به گل رسیدند.

 

روی پاس ماریو گوتزه بود که پیر امریک اوبامیانگ با پشت سر گذاشتن مدافع حریف، با روی پاتریسیو تک به تک شد و با یک ضربه چیپ، دروازه حریف را باز کرد.

 

 

بعد از این گل هم برتری دورتموندی ها ادامه داشت و این تیم می توانست خیلی زود به گل دوم برسد اما قرار گرفتن اوبامیانگ در موقعیت آفساید، این فرصت را از این تیم گرفت.

 

پس از سپری شدن 20 دقیقه ابتدایی، تیم میزبان پیش کشید و چند بار روی دروازه زردها خطرساز شد که مهمترین آن در دقیقه 30 بود که ضربه الیاس بعد از برخورد به بورکی، با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

بعد از این موقعیت دورتموندی ها بار دیگر ابتکار عمل را در دست گرفتند و دو بار پیاپی تا آستانه باز کردن دروازه اسپورتینگ پیش رفتند اما واکنش های خوب روی پاتریسیو، دروازه این تیم را نجات داد.

 

اما سرانجام در دقیقه 43، دورتموند به گل دوم رسید. یولیان وایگل که روی اشتباه بازیکنان اسپورتینگ پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه اسپورتینگ فرستاد.

 

 

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول تیم میزبان تلاش کرد تا یکی از گل های خورده را جبران کند اما این اتفاق رخ نداد و این نیمه با همان دو گل به سود دورتموند به پایان رسید.

 

نیمه دوم را اسپورتینگ بهتر آغاز کرد و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما واکنش های خوب بورکی، دروازه دروازه دورتموند را بسته نگه داشت.

 

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، دورتموندی ها چند بار روی دروازه اسپورتینگ خطرساز شدند  تا اینکه در دقیقه 67، روی اشتباه بازیکنان دورتموند، اسپورتینگ یکی از گل های خورده را جبران کرد. پاس رو به عقب بارترا را بورکی با دست مهار کرد تا داور یک ضربه آزاد غیرمستقیم برای میزبان اعلام کرد. برونو سزار پشت ضربه قرار گرفت و با شوتی محکم، دروازه دورتموند را باز کرد تا اسپورتینگ به بازی برگردد.

 

یک دقیقه بعد، باس دوست می توانست گل تساوی اسپورتینگ را به ثمر برساند اما ضربه سر او با اختلاف بسیار کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

فشار حملات اسپورتینگ ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفتند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری 2-1دورتموند به اتمام رسید.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۸:۱۲ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin

راه دشوار پیروزی کتاب راه دشوار پیروزی دانلود کتاب راه دشوار پیروزی کتاب الکترونیکی راه دشوار پیروزی دانلود رایگان کتاب راه دشوار پیروزی کانون هواداران دورتموند در ایران كانون هواداران دورتموند در ايران کانون رسمی هواداران دورتموند در ایران کانون هواداران بروسیا دورتموند در ایران وبلاگ کانون هواداران دورتموند در ایران لیسبون پرتغال دانشگاه لیسبون پرتغال لیسبون پرتقال ورزشگاه لیسبون پرتقال دانشگاه لیسبون پرتقال لیسبون پایتخت کجاست لیسبون ویکیپدیا دیدنیهای لیسبون ديدنيهاي ليسبون معجزه لیسبون معجزه لیسبون آپارات معجزه ی لیسبون کلیپ معجزه لیسبون دانلود کلیپ معجزه لیسبون اسپورتینگ لیسبون اسپورتینگ لیسبون فهرست بازیکنان اسپورتینگ لیسبون بایرن مونیخ سایت باشگاه اسپورتینگ لیسبون اسپورتينگ ليسبون باشگاه اسپورتینگ لیسبون ورزشگاه اسپورتینگ لیسبون تیم اسپورتینگ لیسبون تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون باشگاه فوتبال اسپورتینگ لیسبون پیمان لیسبون پيمان ليسبون متن پیمان لیسبون ورزشگاه لیسبون ورزشگاه لیسبون پرتغال ورزشگاه ليسبون ورزشگاه شهر لیسبون ورزشگاه دالوژ لیسبون ورزشگاه لوژ لیسبون نام ورزشگاه لیسبون عکس ورزشگاه لیسبون فینال لیسبون فينال ليسبون تاریخ فینال لیسبون عکسهای فینال لیسبون نتیجه فینال لیسبون دانلود فینال لیسبون کلیپ فینال لیسبون فیلم فینال لیسبون فینال لیگ قهرمانان لیسبون پیروزی دشوار دورتموند در خانه اسپورتینگ لیسبون

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۱۸
  • تعداد حاضران : ۱۸۶
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها