freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":منصوریان یا بختیار را شرمنده هواداران و خود می کند و یا با او برخورد قاطع خواهد کرد.

همه در استقلال گیج شده اند. برای همه سوال است که منصوریان درباره بختیار رحمانی چه تصمیمی می گیرد. سرمربی استقلال لام تا کام با بختیار حرف نزده. بازیکنان استقلال هم گیج شده اند که منصوریان می خواهد با رحمانی چه کند؟ او را بیرون بگذارد و یا بازی اش دهد؟

منصوریان با بختیار حرف نزد

منصوریان نشان داده در این مواقع، بلافاصله بعد از بازی با بازیکنانش حرف نمی زند. او عادت دارد سه، چهار روز بعد چنین کاری می کند به همین دلیل پیش بینی می شود امروز منصوریان تازه با بختیار درباره اتفاقات سیاه جامگان صحبت کند، حالا که چند روز گذشته است و بی شک خود رحمانی هم عاقلانه تری به رفتارش در این مسابقه فکر کرده است.

سابقه منصوریان

منصوریان بلد است که در این شرایط با بازیکنان چطور رفتار کند. او در باشگاه نفت تهران این تجربه را نشان داد. زمانیکه تصمیم می گرفت این مشکل را درون تیمی حل کند، رفتار خاصی می کرد و زمانی هم که می خواست برخورد چکشی داشته باشد، رفتار خاصی دیگر. او در نفت تهران چند بار با سه بازیکن تیم برخورد کرد و بعدها همه فهمیدند که چه اتفاقاتی افتاده است. یک بار بیرانوند، یک بار ارسلان مطهری و سه بار سیامک کورشی در نفت مشکل پیدا کردند ولی منصوریان ترجیح داد موضوع رسانه ای نشود و در داخل تیم همه چیز را مدیریت کرد. اما او یک بار زمانیکه احساس کرد بیرانوند جنجالی تر رفتار می کند، این موضوع را رسانه ای کرد و حتی او را روی نیمکت نشاند.

دو راه منصوریان

در روزهای اخیر هواداران استقلال نظرات مختلفی درباره بختیار داشته اند. بعضی از آنها با دیدن منصوریان به او گفته اند بهتر است بختیار را بیرون بگذارد و حتی اخراجش کند و بعضی ها هم گفته اند بهتر است او را ببخشد. منصوریان قطعا درباره بختیار دو روش دارد؛ روش هایی که قبلا به کار گرفته. اول اینکه ممکن است تصمیمی بگیرد که بختیار شرمنده خود او و هواداران شود که این در واقع مساوی با ببخش او خواهد بود. در این صورت منصوریان بختیار را با هواداران رودرو می کند و می گوید او باید به زمین برود و جوابگوی هواداران باشد. دوم اینکه بختیار قربانی قاطعیت سرمربی استقلال شود، همانطور که در گذشته یکی مثل بیرانوند قربانی این قاطعیت شد. 

منبع:خبرورزشی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶:۱۱ دیده شده : ۱۱۴بار نویسنده : admin

منصوریان با مو علیرضا منصوریان با مو منصوریان باخت منصوریان بارسلونا منصوریان در بارسلونا منصوریان بازی با پیکان اختلاف منصوریان با مجیدی شهر بانو منصوریان بازگشت منصوریان به استقلال توافق منصوریان با استقلال احتمال پرنده را گیج میکند چگونه دیگران را گیج کنیم کرد پرس کردپرس نسخه موبایل کرد پرسس کوبانی کردپرس کردپرس پیرانشهر کرد پرس بوکان کرد پرس اقلیم کرد+کردپرس خواننده کرد پرستو سایت خبری کردپرس کرد موزیک کرد موزیک 7 کرد موزیک ادرس جدید کرد موزیکال کرد موزیک محسن لرستانی کرد موزیک دانلود کرد موزیک سایت کرد نیوز کرد فرات نیوز کرد پرس نیوز کردستان و کرد نیوز کرد پا کرد پاتوق کرد پاتق كرد پاتوق چت کرد پاوه پارم کرد پادشاهان کرد پان کرد پارسه كرد پادشاهان کرد ایران کرد مدیا کرد صدا كرد صدا کرد صدا دات کام صدای کرد سایت کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان کی صدا کرد منو كي صدا كرد منو مرجان سایت جدید کرد صدا کی صدا کرد منو مرجان دانلود پاتوق کرد زبانان پاتوق کرد ها چت سایت کرد پاتوق کردتودی کردتودی کردستان سایت کردتودی کرد چت کرد چت روم کرد چت بانه کرد چتا بانه کرد چت کرمانشاه کرد چتا کرد چتت کرد چت بوکان کرد چت مهاباد کرد چت سنندج کرد کرمانشاه کرد کرمانشاهی عروسی کرد کرمانشاه كرد كرمانشاه کرمانشاه کرد یا فارس کرمانشاه کرد هستند کرد موزیک کرمانشاه چینی کرد کرمانشاه اسب کرد کرمانشاه خوانندگان کرد کرمانشاه منصوریان با بختیار همه را گیج کرد!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها