freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 انسان و خطا، دو روی یک سکه هستند که از هم جدا نخواهند شد. جرم و خطا برای انسان چیز جدیدی نیست و از همان ابتدای خلقت گریبان‌گیرش بوده است. امروزه، فعالیت‌های مجرمانه شکل جدیدتر و خشن‌تری به خود گرفته‌اند. در ادامه با کجارو همراه باشید با امن‌ترین کشورهای دنیا آشنا شوید.

این روزها، کشورهای بسیاری با انواع و اقسام جرم و جنایت دست و پنجه نرم می‌کنند و انسان‌های زیادی طی وقوع این جرائم، جان خود را از دست می‌دهند.

مقاله‌های مرتبط:

برخی از کشورهای جهان، بیشترین میزان وقوع جرم را دارند. در مقابل، کشورهایی نیز وجود دارند که میزان فعالیت‌های مجرمانه‌ی آن‌ها بسیار اندک و ناچیز است. البته، تعداد کشورهایی که در آن‌ها جرائم کمتری صورت می‌گیرد، بسیار محدود است. شهروندان این کشورها، معمولا بدون مشکل و بدون ترس از رویارویی با مجرمان، به زندگی خود ادامه می‌دهند. در ادامه با ۱۰ کشور جهان که کمترین میزان جرم و جنایت را دارند، آشنا خواهیم شد.

قبرس

قبرس یکی از صلح‌جوترین و امن‌ترین کشورهای اروپا است. قبرس که در شرق دریای مدیترانه واقع شده، از جمله کشورهایی است که کمترین میزان جرم و جنایت در آن اتفاق می‌افتد. این جزیره‌ی منحصربه‌فرد به دلیل امنیت بالایی که دارد، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار است. مردم قبرس، شب‌ها در خانه‌‌های خود را قفل نمی‌کنند. این موضوع نشان می‌دهد که هیچ‌گونه جرم و جنایتی در این کشور وجود ندارد و مردم آن نیز با آسودگی خیال به زندگی خود ادامه می‌دهند. پایین بودن نرخ وقوع جرم و جنایت در قبرس، از جمله عوامل تعیین‌کننده در موفقیت صنعت گردشگری این کشور بوده است. امنیت قبرس، این کشور را به یکی از پربازدیدترین مکان‌های اروپا تبدیل کرده است. بر اساس آمار منتشر شده، سالانه تنها ۲۳ نفر در قبرس، قربانی قتل می‌شوند.

دانمارک

دانمارک نه تنها دارای مکان‌های فوق‌العاده و دیدنی است، بلکه از فرهنگی زیبا نیز برخوردار است. مردم دانمارک با وجود امنیت بالا در کشورشان، زندگی بسیار خوب و در آرامشی را تجربه می‌کنند. تعریف مردم این کشور از زندگی، آرامش ذهن و امنیت جامعه است. این تعریف، در تمامی جوانب زندگی دانمارکی‌ها ریشه دوانده است. دانمارک از جمله امن‌ترین کشورهای دنیا به شمار می‌رود که میزان وقوع جرم و جنایت در آن بسیار پایین است. عوامل بسیاری در این موضوع دخیل هستند که مهمترین آن‌ها، برقراری صلح و آرامش در سراسر کشور است. دولت دانمارک، امنیت کشور را در اولویت بالایی قرار داده است. در دانمارک، به ازای هر صدهزار شهروند، ۲۰۰ افسر پلیس وجود دارد. علاوه بر این، اگر میزان وقوع جرم و جنایت دانمارک را با دیگر نقاط جهان مقایسه کنیم، متوجه خواهیم شد که این کشور کمترین جرائم موجود را دارد. در واقع، نرخ وقوع قتل در دانمارک، زیر ۰٫۱ نفر از هر صد هزار نفر است. بدیهی است که این موضوع، دانمارک را به یکی از امن‌ترین کشورهای جهان تبدیل می‌کند. مردم این کشور، همواره در صلح و آرامش زندگی می‌کنند.

ایسلند

اگر بخواهیم ایسلند را در یک کلمه تعریف کنیم، «آرامش» بهترین عبارت خواهد بود. ایسلند یکی از امنترین و صلح‌جوترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. تعداد افسران پلیس این کشور تنها ۷۰۰ نفر است. علاوه بر این، این افسران حتی اجازه‌ی حمل یا استفاده از اسلحه را نیز ندارند. دلیل این موضوع، عدم وقوع جرم در ایسلند است که نیازی هم به حمل سلاح گرم در آن احساس نمی‌شود. در ایسلند، تنها ۲۰۰ نفر در زندان‌های این کشور وجود دارند. نکته‌ی جالب توجه اینجا است که هر یک از این زندانی‌ها، طی بازه‌ی زمانی مشخص می‌توانند به خانه‌ی خود رفته و اعضای خانواده‌ی خود را ببینند. بنابراین، پلیس‌ها با خود سلاحی حمل نکرده و زندانی‌های کم‌تعداد این کشور نیز اغلب فرصت سر زدن به خانه‌ی خود را دارند. این حقایق جالب، ایسلند را به یکی از امن‌ترین کشورهای جهان تبدیل کرده که نرخ وقوع جرم و جنایت آن نیز بسیار پایین است. ایسلند به طور کلی، کشوری شاد تلقی می‌شود.

ایرلند

ایرلند از جمله دیگر کشورهای امن جهان است که میزان وقوع جرم و جنایت آن بسیار پایین است. این کشور یکی از مقاصد گردشگری زیبای اروپا است که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می‌کند. همانطور که پیشتر اشاره کردیم، جرائم رخ داده در ایرلند بسیار کم و ناچیز است که این کشور را مکانی ایده‌آل برای گردشگری یا حتی زندگی کردن تبدیل می‌کند. میزان وقوع قتل به ازای هر صد هزار نفر در ایرلند، تنها ۰٫۳۲ نفر است. بنابراین با قاطعیت می‌توان ایرلند را کشوری امن قلمداد کرد. در واقع، ایرلند کمترین میزان جرم و جنایت در کل اروپای غربی را دارد. پس از این که ایرلند «پیمان جمعه نیک» را در سال ۱۹۹۸ امضا کرد، میزان جرم و جنایت این کشور با کاهش روبه‌رو شد. پیمان جمعه نیک، پیمانی است که بین طرف‌های درگیر در ایرلند شمالی، یعنی پروتستان‌های طرفدار بریتانیا و کاتولیک‌های جمهوری‌خواه ایرلند با میانجی‌گری بریتانیا در روز جمعه ۱۰ آوریل ۱۹۹۸ بسته شد. این پیمان را کاتولیک‌ها «توافق جمعه نیک» می‌نامند و پروتستان‌ها به آن «توافق بلفاست » می‌گویند. گروه اول این پیمان را راهی به سوی استقلال می‌دانند و گروه دوم آن را سندی برای اتحاد با بریتانیا می‌شمارند.

در این کشور، به ازای هر صد هزار شهروند، ۳۰۰ افسر پلیس وجود دارد. از این رو، ایرلند یکی از امن‌ترین کشورهای حال حاضر دنیا به شمار می‌رود.

ژاپن

ژاپن یکی از توسعه‌ یافته‌ترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. امروز، این کشور قله‌های پیشرفت فناوری را با قاطعیت تمام فتح کرده است. از دیگر مزیت‌های ژاپن می‌توان به امنیت این کشور آسیایی اشاره کرد. ژاپن که میزان وقوع جرم و جنایتش بسیار ناچیز است، ششمین کشور امن دنیا محسوب می‌شود. نرخ وقوع قتل در ژاپن، ۰٫۳ نفر از هر ۹۰ هزار نفر است. علاوه بر این، نیروهای پلیس این کشور نیز بسیار کار آزموده هستند. افسران پلیس ژاپنی برای مقابله با انواع و اقسام جرائم، آموزش‌های ویژه دیده‌اند. ساختار نیروی پلیس این کشور بسیار مستحکم است، به همین دلیل، ژاپن عنوان ششمین کشور امن دنیا را یدک می‌کشد.

لوکزامبورگ

لوکزامبورگ از جمله کشورهای کوچک جهان با جمعیتی کمتر از ۶۰۰ هزار نفر است. از سوی دیگر، به دلیل پایین بودن نرخ وقوع جرم و جنایت در لوکزامبورگ، این کشور مکانی بسیار امن به شمار می‌رود. مساحت لولزامبورگ تنها ۲٫۵۸۶ کیلومتر مربع است. میزان وقوع جرم در این کشور تقریبا نزدیک به صفر است. تمهیدات و قوانین امنیتی در لوکزامبورگ بسیار سفت و سخت است؛ به همین دلیل جرائم کمی در آن رخ می‌دهد. علاوه بر این، لوکزامبورگ یکی از شادترین کشورهای دنیا نیز به شمار می‌رود. از آنجایی که میزان وقوع جرم و جنایت در لوکزامبورگ پایین است، این کشور مکانی ایده‌آل برای گردشگران محسوب می‌شود.

بحرین

بحرین چهارمین کشور امن جهان به شمار می‌رود. این کشور همچنین، یکی از بیشترین نیروهای پلیس دنیا را دارد. در بحرین، به ازای هر صد هزار نفر، بیش از ۱۹۰۰ افسر پلیس وجود دارد. این موضوع، موجب کاهش شدید وقوع جرم و جنایت در این کشور می‌شود. هیچ‌گونه جرائم بزرگی در این سرزمین رخ نمی‌دهد. تنها جرم‌هایی که در بحرین اتفاق می‌افتد، جرائم پیش پا افتاده‌ای مانند کیف‌قاپی و جیب‌بری در مناطق قدیمی کشور است. این جرم‌ها به آسانی قابل بررسی و پیگیری هستند. بنابراین، بحرین مکانی امن است که کمترین میزان جنایات را دارد.

هنگ کنگ

هنگ‌کنگ از جمله کشورهای سرآمد جهان در زمینه‌ی فناوری استه و همچنین پرسرعت‌ترین اینترنت جهان را در اختیار کاربران خود قرار داده است. هنگ‌کنگ به دلیل پایین بودن میزان جرم و جنایتش، سومین کشور امن جهان به شمار می‌رود. میزان وقوع قتل در هنگ‌کنگ، ۰٫۲ نفر به ازای هر صد هزار نفر است. هنگ‌کنگ نه تنها یکی از کشورهای امن آسیا است، بلکه در زمره‌ی امن‌ترین کشورهای جهان نیز قرار دارد. جرائمی مانند دزدی و سرقت هرگز در هنگ‌کنگ دیده نمی‌شود. در این کشور، تنها جرم‌هایی پیش پا افتاده‌ای مانند جیب‌بری وجود دارد که به سادگی توسط نیروی پلیس کارآمد آن مهار می‌شود. طی سال‌های اخیر، هیچ‌گونه جرم جدی و بزرگی در هنگ‌کنگ مشاهده نشده است.

سنگاپور

سنگاپور امن‌ترین کشور آسیا و دومین کشور امن جهان محسوب می‌شود. نرخ وقوع قتل در این کشور زیبا، تنها ۰٫۳ نفر به ازای صد هزار نفر است. میزان وقوع جرائمی مانند دزدی و سرقت نیز در سنگاپور نزدیک به صفر است. این موضوع به دلیل نظم و قانون سفت و سختی است که بر این کشور حاکم است. پلیس این کشور قادر است تمامی جرائم ریز و درشت آن را کنترل کند. از آنجایی که حکم اعدام در قانون سنگاپور وجود دارد، مردم از ارتکاب جرائم سنگین هراس دارند.

سوئیس

سوئیس امن‌ترین کشور جهان است. جرم و جنایت در این کشور وجود ندارد. حتی اگر جرائمی هم در ادارات پلیس سوئیس به ثبت رسند، همگی توسط خارجی‌هایی که به این کشور آمده‌اند، به انجام رسیده است. مردم این کشور همواره در صلح و آرامش زندگی می‌کنند. نظام امنیتی و نیروی پلیس سوئیس بسیار قدرتمند است. در سوئیس، به ازای هر صد هزار شهروند، ۲۱۶ افسر پلیس وجود دارد. میزان بسیار پایین وقوع جرم و امنیت بالای سوئیس، این کشور را به مکانی ایده‌آل برای گذران تعطیلات تبدیل می‌کند.

منبع frecked

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷:۳۰ دیده شده : ۱۴۰بار نویسنده : admin

امن ترین شهر ایران امن ترین شهر ایران از نظر زلزله امن ترین شهر ایران برای زندگی امن ترین شهر ایران کجاست امن ترین شهر ایران از لحاظ زلزله امن ترین شهر ایران کدام است امن ترین شهرهای ایران امن ترين شهر ايران ناامن ترین شهر ایران نا امن ترین شهر ایران کجاست؟ امن ترین شبکه اجتماعی امن ترین شبکه اجتماعی کدام است امن ترین شبکه اجتماعی موبایل امن ترین شبکه اجتماعی اندروید ایمن ترین شبکه اجتماعی امن ترين شبكه اجتماعي امن ترین شبکه های اجتماعی امن ترین شبکه ی اجتماعی امن ترین نرم افزار شبکه اجتماعی امن ترین کشور های جهان امن ترین کشور های جهان برای زندگی امن ترین شهر های جهان امن ترين كشور هاي دنيا ناامن ترین کشور های جهان ناامن ترین شهرهای جهان نا امن ترین کشور های دنیا امن ترين كشورهاي جهان امن ترین کشورهای جهان در سال 2013 امن ترین کشورهای جهان در سال 2015 امن ترین کشور دنیا برای زندگی امن ترین کشور دنیا امن ترین کشور دنیا کجاست امن ترین کشور دنیا برای زنان نا امن ترين كشور جهان امن ترين کشور دنيا امن ترین کشور جهان امن ترین کشور جهان برای زندگی امن ترين شهر دنيا لیست امن ترین کشورهای دنیا امن ترین شهرهای ایران در برابر زلزله امن ترین شهرهای ایران به ترتیب ناامن ترین شهرهای ایران امن ترین نرم افزار ارتباطی امن ترین نرم افزار ارتباطی اندروید امن ترین کشور جهان کجاست امن ترین شهر های دنیا نا امن ترین شهر های دنیا امن ترين شهرهاي جهان نا امن ترين شهر هاي ايران امن ترین شهرهای جهان و رتبه تهران امن ترین برنامه چت امن ترین برنامه چت اندروید امن ترین نرم افزار چت امن ترین برنامه های چت ایمن ترین برنامه چت امن ترین نرم افزار چت موبایل بهترین و امن ترین برنامه چت ایمن ترین نرم افزار چت کشورهای دنیا کشورهای دنیا به ترتیب وسعت کشورهای دنیا به ترتیب جمعیت کشورهای دنیا بر اساس وسعت کشورهای دنیا از نظر وسعت کشورهای دنیا به ترتیب مساحت كشورهاي دنيا تعداد کشورهای دنیا پرچم کشورهای دنیا شادترین کشورهای دنیا بزرگترین کشورهای جهان به ترتیب وسعت لیست کشورهای جهان به ترتیب وسعت اسامی کشورهای دنیا به ترتیب وسعت كشورهاي جهان به ترتيب جمعيت بزرگترین کشورهای دنیا به ترتیب جمعیت لیست کشورهای جهان به ترتیب جمعیت فهرست کشورهای جهان به ترتیب جمعیت کشورهای جهان بر اساس وسعت کشورهای جهان بر اساس مساحت لیست کشورهای جهان بر اساس وسعت رتبه بندی کشورهای جهان بر اساس وسعت رده بندی کشورهای جهان بر اساس وسعت فهرست کشورهای جهان بر اساس وسعت بزرگترین کشورهای جهان از نظر وسعت بزرگترین کشورهای دنیا از نظر مساحت رتبه بندی کشورهای جهان از نظر وسعت رده بندی کشورهای جهان از نظر وسعت ترتیب کشورهای جهان از نظر وسعت کشورهای جهان به ترتیب مساحت پرچم كشورهاي دنيا پايتخت كشورهاي دنيا تعداد كشورهاي دنيا زيباترين كشورهاي دنيا جمعيت كشورهاي دنيا كد كشورهاي دنيا فقيرترين كشورهاي دنيا تعداد کشورهای دنیا چند تا است؟ تعداد کشورهاي دنيا تعداد کشورهاي جهان تعداد کشورهای جهان چندتاست تعداد کشورهای جهان به تفکیک قاره تعداد کشورهای جهان ویکی پدیا تعداد کشورهای جهان 2012 تعداد کل کشورهای دنیا پرچم کشورهای جهان با نام پرچم کشورهای جهان با نام کشور پرچم کشورهای جهان+دانلود پرچم کشورهای جهان با اسم پرچم کشورهاي جهان پرچم کشورهای جهان ویکی پدیا پرچم تمام کشورهای دنیا عکس پرچم کشورهای دنیا پرچم های کشورهای دنیا شادترین کشورهای دنیا در سال 2013 شادترین کشورهای دنیا 2014 شادترین کشورهای دنیا در سال 2014 شادترین کشورهای دنیا در سال 2015 شادترین کشورهای دنیا به ترتیب شادترین کشورهای دنیا 2015 شادترین کشورهای جهان شادترين كشورهاي جهان شادترین کشورهای جهان را بشناسید را بهتر بشناسیم خمینی را بهتر بشناسیم لاجوردی را بهتر بشناسیم را بهتر بشناسيم مردان را بهتر بشناسیم خلخالی را بهتر بشناسیم زنان را بهتر بشناسیم خدا را بهتر بشناسیم داعش را بهتر بشناسیم مردها را بهتر بشناسیم مردان را بشناسیم چگونه مردان را بشناسیم مردان را بیشتر بشناسیم چطور مردان را بشناسیم چگونه شخصیت مردان را بشناسیم کتاب چگونه مردان را بشناسیم چگونه مردان را بهتر بشناسیم دانلود کتاب چگونه مردان را بشناسیم چگونه مردان دروغگو را بشناسیم خدا را بشناسیم چگونه خدا را بشناسیم چطور خدا را بشناسیم چرا باید خدا را بشناسیم کتاب چگونه خدا را بشناسیم خدا را چگونه بهتر بشناسیم چگونه خدا را بیشتر بشناسیم خدا را بیشتر بشناسیم چرا خدا را بشناسیم خود را بشناسیم چگونه خود را بشناسیم مزاج خود را بشناسیم طبع خود را بشناسیم کودک خود را بشناسیم چطوری خود را بشناسیم احساس خود را بشناسیم استعداد خود را بشناسیم چگونه طبع خود را بشناسیم چگونه مزاج خود را بشناسیم زنان را بشناسیم زنان را بشناسيم چگونه زنان را بشناسیم زنان را بیشتر بشناسیم ذهن زنان را بشناسیم کتاب چگونه زنان را بشناسیم چگونه شخصیت زنان را بشناسیم دانلود کتاب زنان را بشناسیم زنان شهوتی را چگونه بشناسیم چگونه زنان را بهتر بشناسیم داعش را بشناسیم رهبر داعش را بهتر بشناسیم گروه داعش را بشناسیم ساختار تشکیلاتی داعش را بشناسیم گروه داعش را بهتر بشناسیم داعش را بیشتر بشناسیم داعش را چگونه بشناسیم تکفیری های داعش را بشناسیم خودمان را بشناسیم چگونه خودمان را بشناسیم چطور خودمان را بشناسیم خودمان را بهتر بشناسیم چگونه خودمان را بهتر بشناسیم؟ چگونه می توانیم خودمان را بشناسیم چطوری خودمان را بشناسیم چگونه طبع خودمان را بشناسیم چرا باید خودمان را بشناسیم چگونه مزاج خودمان را بشناسیم زنها را بشناسیم چگونه زنها را بشناسیم زنها را بهتر بشناسیم زنها را بیشتر بشناسیم چگونه زنها را بهتر بشناسیم بورس را بشناسیم چگونه بورس را بشناسیم صرع را بشناسیم صرع را بهتر بشناسیم امن‌ ترین کشورهای دنیا را بشناسیم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۲۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها