freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حسین نیازآذری در تذکر شفاهی خواستار هماهنگی و همراهی قوای سه‌گانه برای تحقق سیاست‌های اجرایی  اقتصاد مقاومتی از طریق گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان و استفاده از ظرفیت‌های لازم برای ایجاد اشتغال جوانان تحصیل‌کرده شد.

وی از وزیر علوم خواست نظارت بیشتری در بکارگیری مدیران ناکارآمد که محیط علمی و پژوهشی دانشگاه ها را به باشگاه سیاسی تبدیل می‌کنند، داشته باشد.

عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس در تذکری به وزیر صنعت، متذکر شد: مردم و تولیدکنندگان شهرستان بابل نگران آینده شهرک‌های صنعتی به دلیل عدم توجه به زیرساخت‌های لازم و محیط زیست برای سرمایه‌گذاری هستند. نظارت بیشتر بر عملکرد مدیران ذیربط اجتناب‌ناپذیر است.

نیازآذری ادامه داد: معدن ذغال‌سنگ گل‌ایران بندپی شرقی به دلیل بی‌توجهی و عدم سرمایه‌گذاری در هاله‌ای از ابهام است. مردم و جوانان بیکار از وزیر می‌پرسند علت عدم فعالیت مناسب چیست؟

نماینده مردم بابل در مجلس با مخاطب قرار دادن محمود حجتی، گفت: به فضل الهی و تلاش باغداران استان‌های شمالی به ویژه باغداران بابلی نیاز کشور به انواع مرکبات تامین می‌شود اما به دلیل عدم برنامه‌ریزی و تنظیم به موقع بازار در جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان مشکلات فراوانی به وجود آمده است. از وزیر جهادکشاورزی انتظار می‌رود براساس وظایف محوله نسبت به خرید و تحریک بازار با قیمت مناسب اقدام کند.

وی با بیان اینکه سیل و توفان خسارت جدی به مردم و تاسیسات زیربنایی در شهرها و روستاهای شهرستان بابل زده است، گفت: کشاورزان و مردم برخی روستاهای منطقه از وزرای کشور، راه، نیرو و جهادکشاورزی می‌پرسند چرا نسبت به پرداخت خسارت و ساخت تاسیسات زیربنایی اقدامی نمی‌کنید؟

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷:۲۷ دیده شده : ۵۹بار نویسنده : admin

John Cena John Cena Death John Cena Net Worth John Cena Song John Cena Movies John Cena Meme John Cena Theme Song John Cena Theme John Cena Are You Sure About That John Cena Images خبرهای تاز سیاسی نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تفسیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد گنجور نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد Hafezdivan نیست در شهر نگاری ک دل ما ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد تعبیر نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد 1doost نیست در شهر نگاری که دل ما را ببرد نیست در شهر نگاری که دل ما ببر نیست در شهر نگاری گنجور نیست نشان زندگی نیست که نیست شعر نیست که نیست مهم نیست که نیستی مهم نیست که قشنگ نیستی نیست بر لوح دلم جز الف نیست بر لوح دلم جز الف قامت یار نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست تفسیر نیست در لوح دلم جز الف قامت یار نيست در لوح دلم جز الف قامت يار نیست در لوح دلم جز الف نیست در لوح دلم جز نیست کند هست کند نيست كند هست كند نیست در سودای زلفت نیست در سودای زلفت کار نیست در سودای زلفت کار من نيست در سوداي زلفت نیست در سودای زلفت از ایرج دانلود آهنگ نیست در سودای زلفت دانلود نیست در سودای زلفت شعر نیست در سودای زلفت نیست تردید زمستان گذرد نیست در شهر نگاری نیست بر لوح دلم دانشگاه‌ها میدان تاخت و تاز سیاسی نیست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۳۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها