freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۰۷۳۶۹

۱۳۷  بازدید

وبسایت یک پزشک - علیرضا مجیدی: میل به زیباتر شدن و رفع نقایص ظاهری، تمایل بسیار قدرتمندی در همه انسانهاست و مسلما این احتیاج در طول سال‌ها و دهه‌ها باعث ابداع و اختراع روش‌های کارآمد و یا ناکارآمدی شده است. برخی از این روش‌های زیبایی، ماندگار شده‌اند‌، به تدریج کامل‌تر شده‌ و مبنای علمی بهتری پیدا کرده‌اند، اما بنیان برخی، از همان ابتدا بر شیادی و فریفتن عوام استوار بوده است. در عین حال همیشه پزشکان و مهندسان سعی می‌کرده‌اند از به‌روزترین مظاهر فناوری‌، در ابزارهای خود استفاده کنند.

در اینجا مرور سریعی خواهیم داشت بر برخی از ابزارهای زیبایی عجیب و غریب

سال ۱۹۲۸- موخشک‌کن الکتریکی

تا سال‌های دهه ۱۹۵۰ فناوری موخشک‌کن‌ها به اندازه کافی پیشرفت نکرده بود و موخشک‌کن‌های دستی قابل اعتماد نبودند و حتی در مواردی استفاده از آنها خطرناک هم بود.

موخشک‌کنی که تصویر آن را در اینجا می‌بینید توسط یک مخترع فرانسوی در سال ۱۸۹۰ اختراع شده بود و تا سی سال بعد چندان پیشرفتی نکرده بود. تا سال‌های دهه ۱۹۷۰ استانداردهای ایمنی کاملی برای موخشک‌کن‌ها وضع نشده بود.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

سال ۱۹۶۶: مکعب‌های یخی صورتی

بر طبق اطلاعات آرشیو یک روزنامه، این وسیله توسط هنرپیشه‌های زن هالیوود استفاده می‌شد. ادعا می‌شد که این وسیله بدون نیاز به پاک کردن آرایش می‌تواند صورت می‌تواند به جوان‌سازی صورت کمک کند.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

سال ۱۹۳۵: دستگاهی برای موج‌دار کردن دائمی مو:

دهه‌ها قبل از آنکه از ترکیبات شیمیایی برای موجدار کردن مو استفاده شود از ایت دستگاه که Gallia تامیده می‌شد استفاده می‌کردند، البته پیش از شروع استفاده‌، مو را با مواد شیمیایی خاصی مرطوب می‌کردند.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

ماسک صورت برای شنا در ساحل:

این ماسک ممکن است وحشتناک به نظر برسد، اما در دهه ۱۹۲۰ از آن برای محافظت در برابر نور خورشید استفاده می‌شد.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

چال گونه‌ساز!

با بررسی آگهی این وسیله در سال ۱۹۳۶ متوجه می‌شویم که مخترع آن یک نیویورکی به نام ایزابلا گیلبرت بوده است.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

دستگاه اندازه‌گیر زیبایی!

درست به مانند یک کابوس است! اما هدف از اختراع این وسیله اندازه‌گیری دقیق و کامل ابعاد صورت برای شناسایی نقایص زیبایی و تناسب‌ها بود. سپس می‌شد به بانوان توصیه‌های دقیق آرایشی کرد.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

ماسک خواب آلومینیومی

نمی‌دانم که باید خنده کنیم یا به حال نگون‌بختانی که با تصور زیباتر شدن از این ماسک استفاده می‌کردند‌‌، بگرییم.

البته هدف اصلی اختراع این ماسک این بود که بازدم گرم را به سمت چشم‌ها هدایت کند تا خواب بتواند راحت‌تر کاربرش را فرابگیرد!

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

محافظ صورت در برابر کولاک

کانادا کشور سردسیری است و در سال ۱۹۳۹ از این ماسک برای محافظت صورت بانوان در برابر کولاک و هوای بد توفان‌ها استفاده می‌شد.

ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

موخشک‌کنی که در سال ۱۹۴۶ برای حلقه‌دار کردن مو استفاده می‌شد:
ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

ماسکی که در سال ۱۸۷۵ برای سفید و نرم و لطیف کردت پوست و زدودن لک و پیس‌های ناشی از پیری به کار گرفته می‌شد.
ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی 
منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰:۳۶ دیده شده : ۷۰بار نویسنده : admin

ابزارهای عجیب غریبی و اسیری چاره داره غریبی و اسیری چاره دارد شعر غریبی و اسیری چاره داره دانلود آهنگ غریبی و اسیری چاره داره غریبی و تنهایی غریبی موند و تنهایی جملات غریبی و تنهایی متن غریبی و تنهایی اس غریبی و تنهایی اس ام اس غریبی و تنهایی عکس غریبی و تنهایی هیچ تنها و غریبی هیچ تنها و غریبی طاقت غربت دانلود هیچ تنها و غریبی غربت هیچ تنها و غریبی طاقت غربت هیچ تنها و غریبی طاقت غربت چشماتو نداره دانلود هیچ تنها و غریبی آکورد هیچ تنها و غریبی دانلود ابي هيچ تنها و غريبي هيچ تنها و غريبي طاقت غربت چشماتو نداره متن هیچ تنها و غریبی غم غریبی و غربت غم غریبی و غربت چو بر نمی تابم غم غريبي و غربت چو بر نميتابم غم غريبي و غربت هیچ ، تنها و غریبی طاقت غربت چشماتو نداره دانلود آهنگ هیچ تنها و غریبی طاقت غربت چشماتو نداره هیچ تنها و غریبی طاقت غربت چشماتو بابک غریبی و علیرضا روزگار بابک غریبی و علیرضا روزگار به نام عشق ممنوع بابک غریبی و علیرضا روزگار عشق ممنوع دانلود اهنگ بابک غریبی و علیرضا روزگار عشق ممنوع دانلود اهنگ بابک غریبی و علیرضا روزگار دانلود آهنگ عشق ممنوع از بابک غریبی و علیرضا روزگار آهنگ بابک غریبی و علیرضا روزگار به نام عشق ممنوع آهنگ جدید بابک غریبی و علیرضا روزگار آهنگ عشق ممنوع بابک غریبی و علیرضا روزگار آهنگ عشق ممنوع از بابک غریبی و علیرضا روزگار در گذشته در گذشته ماندن در گذشته زندگی نکن در گذشته به منشی میگفتند در گذشته حمیرا در گذشته انتقال پیام در گذشته چه کاره بودید در گذشته انتقال پيام در حسرت گذشته ماندن در گذشته انتقال پیام چگونه انجام می شده در گذشته انتقال پیام چگونه بود در گذشته انتقال پیام چگونه انجام می شده است در گذشته انتقال پیام چگونه بوده است در گذشته انتقال پیام چگونه بوده در گذشته انتقال پیام چگونه صورت می گرفت در گذشته انتقال پیام چگونه صورت می گرفته است در گذشته انتقال پیام به چه صورت بود در گذشته انتقال پیام به چه صورت بوده است در زندگی گذشته چه کاره بودید شما در گذشته چه کاره بودید در گذشته انتقال پيام چگونه انجام مي شد در گذشته انتقال پيام چگونه بوده است در گذشته انتقال پيام چگونه بوده برای زیبایی جنین چه بخوریم برای زیبای جنین چه بخوریم براي زيباي جنين چه بخوريم برای زیبایی پوست جنین چه بخوریم برای زیبایی چشم جنین چه بخوریم برای زیبایی جنین چه چیزهایی بخوریم برای زیبا شدن جنین چه بخوریم برای زیبایی و هوش جنین چه بخوریم برای زیبایی و باهوشی جنین چه بخوریم برای زیبایی جنین چی بخوریم برای زیبایی پوست چه کنیم برای زیبای پوست چه کنیم برای پوست زیبا چه کنیم برای پوستی زیبا چه کنیم برای زیبایی پوست صورت چه کنیم؟ برای زیبایی پوست دست چه کنیم برای داشتن پوست زیبا چه کنیم برای زیبایی پوست چکار کنیم برای داشتن پوستی زیبا چه کنیم برای زیبایی پوست صورت چکار کنیم ابزارهای عجیب و غریبی در گذشته برای زیبایی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۷۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها