freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، سیدعلاءالدین خادم در تذکر شفاهی با سلام به سالار شهیدان، شهدای مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی، گفت: قطب کشاورزی و تولیدی در ابعاد مختلف در استان فارس هستیم. سالانه بیش از 1000 تن محصولات تولیدی خود را به بازار عرضه می‌کنند.

نماینده مردم سپیدان در مجلس افزود: چشم مردم به خدمات زیرساختی، ترویجی و حمایتی دولتی بوده که متاسفانه در سال جاری شاهد بی‌توجهی‌ها به ویژه در بخش تامین منابع مالی برای خرید گندم، جو و سایر محصولات کشاورزی و همچنین پرداخت نشدن بیمه کشاورزی بوده‌اند. این مسئله موجب نارضایتی و نگرانی مردم شده است. با وجود تذکراتم به مسئولان مربوطه از جمله وزارت جهادکشاورزی اما تا این لحظه بخش عمده‌ای از مطالبات مردم پرداخت نشده است. این امر از مصادیق بارز سوء مدیریت و بازدارندگی جامعه از عرصه خدمت و تولید است. اگر در رفع این مشکل اقدام نشود مجبور به طرح سوال از وزیرجهادکشاورزی خواهم بود.

نماینده مردم سپیدان در مجلس با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری حوزه انتخابیه‌اش، گفت: این شهرستان قطب گردشگری میراثی و طبیعی استان فارس است. جاده و راه یکی از زیرساخت‌های مورد نیاز برای تامین امنیت و سلامت گردشگران است. از وزیر راه و شهرسازی تقاضا دارم موضوع را به صورت ویژه بررسی و اقدام کند.

وی ادامه داد: استان فارس قطب کشاورزی کشور است که در توسعه پایدار و نقش اساسی در موضوع خاص اشتغال را ایفا کرده است. اکنون به دلایلی از جمله سوء مدیریت در بهره‌وری و استفاده بهینه از آب دچار مشکل جدی است. با وجود توجهات و تاکیدات دولت، به این امر توجهی نشده است. شورای عالی آب نسبت به تقاضای مجمع نمایندگان استان فارس، استاندار و نماینده ولی فقیه استان توجه کرده و تصمیمات مناسبی برای رفع نگرانی مردم بگیرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴:۵۲ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin

پول گندم کاران پول گندم کاران کی پرداخت میشود پول گندم کاران کرمانشاه پول گندم کاران کردستان پول گندم کاران کی پرداخت میشه پول گندم کاران کرمانشاهی پول گندم کاران ۹۵ پرداخت مابه التفاوت پول گندم کاران پول گندم کاران کرمانشاه کی پرداخت میشود پول گندم کاران کرمانشاه کی واریز میشود اگر مهریه پرداخت نشود اگر نفقه پرداخت نشود از زیرزمین تا بام تهران از زیرزمین تا بام تهران زدبازی از زیرزمین تا بام تهران کاوه افاق از زیرزمین تا بام تهران ساخت ویدیو از زیرزمین تا بام تهران تتلو از زیرزمین تا بام تهران زدبازی دانلود از زيرزمين تا بام تهران از زیرزمین تا بام تهران سیامک عباسی از زیرزمین تا بام تهران 2afm از زیرزمین تا بام تهران آرمین 2afm از زیرزمین تا بام طهران از زیرزمین تا بام طهران امیر تتلو از زیرزمین تا بام طهران تتلو از زیرزمین تا بام طهران با تتلو از زیرزمین تا بام طهران زدبازی از زیرزمین تا بام طهران یاس از زیرزمین تا بام طهران حصین از زیرزمین تا بام طهران با امیر تتلو از زیرزمین تا بام طهران حسین تهی از زیرزمین تا بام طهران قسمت 4 سوال از وزیر اطلاعات سوال نمایندگان از وزیر اطلاعات طرح سوال از وزیر اطلاعات سوالات مجلس از وزیر اطلاعات سوالات نمایندگان از وزیر اطلاعات سوال 15 نماینده از وزیر اطلاعات سوال 42 نماینده از وزیر اطلاعات اسامی نمایندگان سوال کننده از وزیر اطلاعات سوال از وزیر اقتصاد سوال رسایی از وزیر اقتصاد سوال از وزیر نفت سوال از وزير نفت سوال رسایی از وزیر نفت سوال نمایندگان از وزیر نفت سوال مجلس از وزیر نفت حمایت از وزیر علوم نامه اساتید دانشگاه در حمایت از وزیر علوم کمپین حمایت از وزیر علوم حمایت دانشجویان از وزیر علوم حمایت اساتید از وزیر علوم حمایت 1000 استاد از وزیر علوم حمایت اساتید دانشگاه از وزیر علوم حمایت 2400 استاد دانشگاه از وزیر پیشنهادی علوم حمایت 1500 استاد دانشگاه از وزیر علوم حمایت 2523 فعال دانشجویی از وزیر پیشنهادی علوم سوال از وزیر علوم طرح سوال از وزیر علوم سوال مجلس از وزیر علوم سوال وزیر علوم سوال از وزیر کشور طرح سوال از وزیر کشور سوال نمایندگان از وزیر کشور سوال از وزیر اموزش و پرورش سوال نمایندگان از وزیر آموزش و پرورش سوال از وزیر آموزش و پرورش سوال قاضی پور از وزیر آموزش و پرورش می کنم به انگلیسی خواهش میکنم به انگلیسی جبران می کنم به انگلیسی چه کار میکنی به انگلیسی خواهش می کنم به زبان انگلیسی خواهش می کنم به انگلیسی چی میشه ترجمه خواهش می کنم به انگلیسی معنی خواهش می کنم به انگلیسی کلمه خواهش می کنم به انگلیسی می کنم فریاد ای فریاد می کنم به انگیلیسی میکنم توش میکردم توش تا ته میکنم توش میکنه توش میکنم قبول قبول میکنم فصل دوم قبول ميكنم قبول میکنم قسمت اخر قبول میکنم سریال هندی قبول میکنم اپارات قبول میکنم چند قسمت است قبول میکنم2 قبول میکنم فصل دوم قسمت اخر قبول ميکنم پول گندم‌کاران پرداخت نشود از وزیر جهادکشاورزی سوال می‌کنم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها