freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چین با 19 کشور اروپایی از جمله فرانسه، آلمان، ایتالیا و... برای پیشبرد منافع و اهداف مشترک در زمینه آموزش عالی و به رسمیت شناختن مدارک دانشگاهی میان چین و این کشورها توافق‌نامه امضا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، به نقل از شانگهای دیلی، وزیر آموزش چین در کنفرانس اخیر وزرای آموزش و پرورش چین و اتحادیه اروپا سیاست‌های مورد نظر در زمینه آموزش بین چین و کشورهای اروپای مرکزی و شرقی را تشریح کرد.

بر اساس آمار رسمی تا پایان سال 2015، بیش از 303هزار دانشجویان چینی در کشورهای اروپایی مشغول به تحصیل هستند. در حال حاضر نیز 24% از دانشجویان این کشور در خارج از کشور تحصیل می‌کنند، این میزان در سال 2014 فقط 7/5 درصد بود، یعنی تعداد دانشجویان چینی که خارج از این کشور مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های اروپا هستند با رشد زیادی همراه بوده است به نحوی که سال گذشته 123هزار دانشجوی چینی در دانشگاه‌های اروپا شروع به تحصیل کردند.

از طرف دیگر سال در 2015 بیش از 45هزار دانشجو (یعنی 11/3% از دانشجویان غیر بومی چین) از اتحادیه اروپا برای تحصیل به چین آمدند و 3هزار نفر از این دانشجویان از کمک‌ هزینه‌های تحصیلی که دولت چین در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد استفاده کردند.

این افزایش تبادل دانشجو، چین و 19 کشور اتحادیه اروپا را بر آن داشت تا توافقی برای به رسمیت شناختن مدارک دانشگاهی همدیگر و گسترش و ساماندهی آموزش عالی میان چین و اتحادیه اروپا امضا کنند. هیات چینی و هیاتی از 19 کشور اروپایی هفته گذشته (11 اکتبر) در پکن گرد هم آمدند و درباره مسائلی نظیر افزایش اعتبار آموزش عالی در کشور چین و کشورهای اروپایی، تبادل دانشجوی میان چین و اروپا و مواردی از این دست به بحث و تبادل نظر پرداختند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶:۵ دیده شده : ۴۹بار نویسنده : admin

توافق ایران و چین توافق 50 میلیارد دلاری ایران و چین Fh 190-11 Fh Form 190-11 Fh 190-47 Fh 190-5 Fh 190 50 Fort Huachuca Fh 190-5 Fh 190-8 Fh 190-19 کشور اروپایی کشور اروپایی مسلمان کشور اروپایی ترکیه کشورهای اروپایی مهاجر پذیر کشورهای اروپایی بدون ویزا کشورهای اروپایی انگلیسی زبان کشور اروپايي کشورهای اروپایی شامل کشورهای اروپایی با پایتخت کشورهای اروپایی شرقی کشورهای اروپایی مسلمان کشورهای مسلمان اروپا بهترین کشور اروپایی برای مسلمانان نزدیکترین کشور اروپایی به ترکیه شهرهای اروپایی کشور ترکیه کشورهای اروپایی بدون ویزای شینگن كشورهاي اروپايي انگليسي زبان لیست کشورهای اروپایی انگلیسی زبان اسامی کشورهای اروپایی به زبان انگلیسی كشور كوچك اروپايي بزرگترين كشور اروپايي بهترين كشور اروپايي براي مهاجرت بهترين كشور اروپايي براي زندگي زيباترين كشور اروپايي بهترين كشور اروپايي ارزانترين كشور اروپايي نام کشورهای اروپایی با پایتخت اسامی کشورهای اروپایی با پایتخت کشورهای قاره اروپا با پایتخت کشورهای اروپای شرقی کشورهای اروپا شرقی نام کشورهای اروپای شرقی اسامی کشورهای اروپای شرقی نقشه کشورهای اروپای شرقی فهرست کشورهای اروپای شرقی از کشورهای اروپای شرقی اسم کشورهای اروپای شرقی پایتخت کشورهای اروپای شرقی دعا برای گسترش روزی دعای گسترش روزی دعا برای گسترش رزق و روزی برای پیشگیری از گسترش اعتیاد برای پیشگیری از گسترش اعتیاد چند راه حل ارائه کنید راه حل هایی برای پیشگیری از گسترش اعتیاد پیشگیری از گسترش اعتیاد راه حل برای پیشگیری از گسترش اعتیاد چند راه حل برای پیشگیری از گسترش اعتیاد روابط آکادمیک ایران و آمریکا توافق چین با 19 کشور اروپایی برای گسترش روابط آکادمیک

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۲۶
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها