freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اخیرا محصولی به بازار عرضه شده است که در آن از نانوپوشش برای حفظ زیبایی و تمیزی ساختمان استفاده می‌شود. این نانوپوشش مانع از رشد جلبک و قارچ روی سطح ساختمان می‌شود و زیبایی ساختمان را حفظ می‌کند.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به نقل از ستاد ویژه توسعه نانو، سیناواکس (Synavax) یکی از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌ نانو است که در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر فعالیت دارد. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که موفق به ارائه نوعی پوشش محافظ و خودتمیز شونده شده‌ است. این پوشش می‌تواند روی سطح ساختمان‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این پوشش می‌تواند هزینه تعمیر و نگهداری را در ساختمان کاهش دهد، آن را تمیز نگه دارد و در مصرف انرژی صرفه‌جویی کند.

این پوشش برای مالکان ساختمان بسیار جذاب است چراکه در هنگام فروش یا اجاره ساختمان، یکی از مسائل بسیار مهم موضوع تعمیرات و مصرف انرژی ساختمان است. البته زمانی که موضوع فروش یا اجاره در میان باشد، بحث زیبایی و نمای ساختمان همیشه از مسائل اصلی است.

حفظ زیبایی ساختمان به صرف هزینه زیادی نیاز دار، این کار به‌صورت دوره‌ای انجام می‌شود به طوری که اگر مدتی روی حفظ زیبایی هزینه و مراقبت انجام نشود، مشکلاتی برای ظاهر ساختمان پیش خواهد آمد. رطوبت را می‌توان یکی از عوامل مشکل‌ساز در این مسیر دانست چراکه به سرعت موجب رشد جلبک یا قارچ روی سطح ساختمان می‌شود. تابش پرتو فرابنفش همیشه یکی از عوامل آسیب‌رسان به ساختمان است. بنابر این، باید برای تمام این موارد، از پیش تدابیری اتخاذ شود که این کار موجب متحمل شدن هزینه‌های سنگین به مالکان ساختمان است.

این جایی است که فناوری‌ نانو می‌تواند به مالکان کمک کند. شرکت سیناواکس با استفاده از فناوری‌ نانو اقدام به ارائه محصولی کرده است که می‌توان از آن برای محافظت از ساختمان استفاده کرد. این نانوپوشش قابل استفاده روی سطح دیوارها و سطوح مختلف ساختمان است.

این فناوری مزایای زیادی برای ساختمان‌ها دارد و موجب تمیز ماندن و حفظ زیبایی آن می‌شود؛ بدون این که نیاز به تمیزکاری اضافه باشد. همچنین این پوشش می‌تواند کارایی انرژی را در ساختمان افزایش دهد.

از ویژگی‌های این نانوپوشش می‌توان به مواردی همچون ضد رطوبت، ضد پرتو فرابنفش، ضد گرما، زیست سازگاری، نامرئی بودن اشاره کرد.

نانومحصولی که زیبایی ساختمان را حفظ می‌کند

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰:۶ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

زیبایی ساختمان ساختمان زیبایی اهواز طبیعت را حفظ کنیم چگونه طبیعت را حفظ کنیم چرا باید طبیعت را حفظ کنیم چگونه منابع طبیعی را حفظ کنیم چگونه طبیعت خود را حفظ کنیم چگونه قران را حفظ کنیم چگونه قرآن را حفظ كنيم چگونه قرآن را حفظ کنيم چگونه قران را سریع حفظ کنیم چگونه می توانیم قران را حفظ کنیم کتاب چگونه قرآن را حفظ کنیم چگونه قران را بهتر حفظ کنیم دانلود کتاب چگونه قرآن را حفظ کنیم چگونه قران حفظ كنيم چگونه حفظ قران را شروع کنیم چگونه مطالب را حفظ کنیم چگونه مطالب درسی را حفظ کنیم چگونه مطالب را سریع حفظ کنیم چگونه بهتر مطالب را حفظ کنیم چگونه مطالب زیاد را حفظ کنیم چگونه مطالب را زود حفظ کنیم چگونه مطالب را خوب حفظ کنیم چگونه مطالب حفظ کنیم چگونه مطالب را به خوبی حفظ کنیم چگونه درس را حفظ کنیم چگونه درسها را حفظ کنیم چگونه درس را بهتر حفظ کنیم چگونه درس را زود حفظ کنیم چگونه درس را خوب حفظ کنیم چگونه یک درس را حفظ کنیم چگونه درس حفظ کنیم چگونه زود درس حفظ کنیم چگونه درسی را حفظ کنیم چگونه فر طبیعی مو را حفظ کنیم چگونه می توانیم منابع طبیعی را حفظ کنیم چگونه مطلبی را حفظ کنیم چگونه یک مطلب را حفظ کنیم چگونه مطلبی را سریع حفظ کنیم چگونه یک مطلب را سریع حفظ کنیم چگونه رابطه را حفظ کنیم چگونه یک رابطه را حفظ کنیم چگونه رابطه عاشقانه را حفظ کنیم چگونه رابطه خود را حفظ کنیم چگونه رابطه دوستی را حفظ کنیم چگونه روابطمان را حفظ کنیم چگونه يك رابطه را حفظ كنيم چگونه یک رابطه عاشقانه را حفظ کنیم چگونه یک رابطه دوستی را حفظ کنیم چگونه رابطه ای را حفظ کنیم؟ چطور قران را حفظ کنیم چطور قران را حفظ کنم چطور قرآن حفظ کنیم چگونه قران را حفظ کنم چگونه شعر را حفظ کنیم چگونه اشعار را حفظ کنیم چگونه یک شعر را حفظ کنیم چگونه شعر حفظ کنیم چگونه شعر حفظ كنيم چگونه شعری را حفظ کنیم چگونه شعر را سریع حفظ کنیم چگونه یک شعر را سریع حفظ کنیم چگونه قران حفظ کنم می کند به انگلیسی تقدیم میکند به انگلیسی هدف وسیله را توجیه میکند به انگلیسی چه فرقی می کند به انگلیسی می کند یا میکند می کند انگار چشمش می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر شعر می کند انگار چشمش باز غوغایی دگر نانومحصولی که زیبایی ساختمان را حفظ می‌کند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۷۹۸۸
  • تعداد حاضران : ۱۳۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها