freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اعظم عابدینی

چه راهکار‌هایی را برای کاهش اشتباهات در جلسه‌ی آزمون پیشنهاد می‌کنید؟

استفاده از تکنیک ضربدر و منها باعث کاهش پاسخ اشتباه دانش‌آموز می‌شود. دور اول فقط به سؤالاتی جواب دهید که مطمئن هستید درست هستند و سؤالات شک‌دار را به بعد موکول کنید. بعد از جواب دادن به سؤالات درست، به سراغ سؤالات شک‌دار بروید. اگر جواب سؤال یادتان آمد جواب دهید در غیر این صورت به این سؤالات پاسخ ندهید. قبل از این‌که آزمون را شروع کنید حتماً برگه‌ی هدف‌گذاری چند از ده را پر کنید. هدف‌گذاری چند از ده نیز باعث کاهش پاسخ اشتباه می‌شود.

ساهره کدیور

پس از مطالعه‌ی درس‌هایم چگونه از کتاب کار استفاده کنم؟

پس از مطالعه و یک وقفه‌ی چندساعته باید به سراغ حل تمرین‌ها از کتاب کار بروید. اگر تمرین مربوط به مباحث خوانده‌شده به‌راحتی حل شد، یعنی مطالعه‌ی مفید داشته‌اید؛ ولی چنان‌که به مشکل برخورد کردید یعنی مطالعه‌ی مفید و مفهومی نداشته‌اید و باید دوباره به سوی کتاب درسی بروید.

امیر کاظمیان

چرا باید همیشه خود را برای امتحانات مستمر آماده کنیم؟

هدف از امتحانات مستمر، حفظ استمرار در یادگیری و به خاطر سپردن هر چه بیش‌تر و البته بهتر مطالب است. ارزیابی در دوره‌های کوتاه‌مدت، اشکالات در بخش یادگیری را سریع‌تر مشخص کرده و با شناخت این اشکالات و رفع آن از توسعه و گستردگی این مهم که گاهی اوقات دانش‌آموز را دچار سردرگمی در بخش یادگیری می‌کند، جلوگیری خواهد کرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲:۴ دیده شده : ۱۴۷بار نویسنده : admin

پرسش پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین پرسش پاسخ مسائل زناشویی پرسش پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ زناشویی دینی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ های زناشویی پرسش و پاسخ روابط زناشویی پرسش و پاسخ رابطه زناشویی پرسش پاسخ پرسش پاسخ حقوقی پرسش پاسخ پزشکی پرسش پاسخ صدا سیما پرسش پاسخ دینی پرسش پاسخ ایدز پرسش پاسخ بارداری پرسش پاسخ ازدواج پرسش پاسخ سیما پرسش و پاسخ سیمان پرسش پاسخ صدا و سیما پرسش و پاسخ حقوقی سفته پرسش و پاسخ حقوقی پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین پرسش و پاسخ حقوقی خانواده پرسش و پاسخ حقوقی قوه قضاییه پرسش و پاسخ حقوقی مهریه پرسش و پاسخ حقوقی املاک پرسش و پاسخ حقوقی طلاق پرسش و پاسخ حقوقی کیفری پرسش و پاسخ پزشکی پرسش و پاسخ پزشکی آنلاین پرسش و پاسخ پزشکی زنان پرسش و پاسخ پزشکی پوست پرسش و پاسخ پزشکی زنان و زایمان پرسش و پاسخ پزشکی تبیان پرسش و پاسخ پزشکی مغز و اعصاب پرسش و پاسخ پزشکی گوارش پرسش و پاسخ پزشکی ارتوپدی پرسش پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی پرسش و پاسخ دینی آنلاین پرسش و پاسخ دینی به صورت آنلاین پرسش و پاسخ دینی اهل سنت پرسش و پاسخ دینی مکارم شیرازی پرسش و پاسخ دینی تبیان پرسش و پاسخ دینی زناشویی پرسش و پاسخ دینی مکارم پرسش پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ روانشناسی آنلاین پرسش و پاسخ روانشناسی کودک پرسش و پاسخ روانشناسی ازدواج پرسش و پاسخ روانشناسی طلاق سایت پرسش و پاسخ روانشناسی پرسش و پاسخ های روانشناسی پرسش و پاسخ سوالات روانشناسی پرسش و پاسخ مشاوره روانشناسی پرسش پاسخ شرعی پرسش پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی پرسش و پاسخ شرعی آنلاین پرسش و پاسخ شرعی اهل سنت پرسش پاسخ مسائل شرعی پرسش پاسخ احکام شرعی پرسش و پاسخ مسائل شرعی پرسش و پاسخ سوالات شرعی پرسش و پاسخ احکام شرعی پرسش پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتر پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ کامپیوتری آنلاین سایت پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ های کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات کامپیوتری پرسش و پاسخ مشکلات کامپیوتری پرسش و پاسخ شبکه کامپیوتری انجمن پرسش و پاسخ کامپیوتری پرسش و پاسخ سوالات زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشويي پرسش و پاسخ درباره مسائل زناشویی پرسش و پاسخ به مسائل زناشویی سایت پرسش و پاسخ مسائل زناشویی پرسش و پاسخ در مورد مسائل زناشویی پرسش و پاسخ مسائل زناشویی جدید پرسش و پاسخ مسائل زناشویی آنلاین پرسش، پاسخ، پیشرفت (15)

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۲۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها