freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


شرکت‌های ژاپنی امیدوار هستند به زودی به بازار مشتریان نفت ایران باز گردند.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز؛ تعدادی از موسسه‌های تجاری ژاپن به ادامه روند واردات نفت از ایران ابراز علاقه کرده‌اند. این شرکت ها پیشتر با افزایش سطح تحریم های اعمال شده علیه ایران، واردات نفت از این کشور را متوقف کردند.

حتی با لغو بخش اصلی تحریم‌های بین‌المللی، شرکت های ژاپنی به دلیل نبود بیمه معتبر، خرید نفت از ایران را متوقف کرده‌اند؛ اما اکنون به دنبال راهی برای استفاده از تضمین ارائه شده از سوی دولت ژاپن هستند.

معامله گران امیدوار هستند خریدهای خود را در سطح 50 هزار بشکه در روز ادامه دهند. موضوعی که می تواند ایران را به هدف تولید 4 میلیون بشکه در روز هرچه بیشتر نزدیک کند.

در همین حال سایر خریداران آسیاسی میزان واردات خود از ایران را افزایش داده‌اند. کشورهای آسیایی در مجموع 1.60 میلیون بشکه نفت از ایران خریداری کردند که نسبت به یک سال گذشته 92 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱:۵۹ دیده شده : ۶۰بار نویسنده : admin

روند واردات کالا روند واردات کالا از چین روند واردات کالا در ایران مراحل واردات کالا مراحل واردات کالا از چین مراحل واردات کالا از ترکیه مراحل واردات کالا از خارج مراحل واردات کالا از دبی مراحل واردات کالای پزشکی مراحل واردات کالا Pdf روند واردات خودرو مراحل واردات خودرو مراحل واردات خودرو به ایران مراحل واردات خودرو به کشور مراحل واردات خودرو از امارات مراحل واردات خودرو جانبازان مراحل واردات خودرو به منطقه آزاد اروند مراحل واردات خودرو شخصی مراحل واردات خودرو سنگین مراحل واردات خودرو با شناسنامه روند واردات روند واردات برنج روند واردات در ایران روند واردات دارو روند واردات محصولات کشاورزی روند قیمت خودروهای وارداتی مراحل واردات برنج مراحل واردات برنج از هند مراحل واردات برنج هندی مراحل واردات كالا از چين مراحل واردات کالا به ایران مراحل واردات کالا در ایران مراحل واردات کالا از ایران مراحل واردات در ایران مراحل واردات دارو مراحل واردات دارو به ایران نفت از چه تشكيل شده است؟ نفت از چه موادی تشکیل شده است نفت چگونه تشکیل شده است؟ نفت از چه چیزی تشکیل شده است نفت آزما نفت آزمای ایرانیان نفت آزما ایرانیان آزمایشگاه نفت آزمایشگاه نفت مهندسی شیمی آزمایشگاه نفت دانشگاه شریف آزمایشگاه نفت پارس آزمايشگاه نفت آزمایشات نفت آزمایشگاه نفت ویسکوزیته نفت از کجا بخریم نفت از کجا بخرم نفت از چیست نفت از چی درست شده نفت از چه درست شده نفت از چه چیزی درست شده نفت چگونه درست شده است نفت چگونه درست شده نفت از چی درست میشه نفت از چه چیزی تشکیل شده نفت از چی تشکیل شده نفت از چه تشکیل شده نفت از چه موادی تشکیل شده نفت چگونه تشکیل شده داعش در ایران هستند آیا داعش در ایران هستند داعش در ایران است ایا گروه داعش در ایران هستند وهابیون در ایران هستند ایا وهابیون در ایران هستند وهابی ها در ایران هستند ژاپنی‌ها به دنبال ادامه روند واردات نفت از ایران هستند

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۵
  • تعداد حاضران : ۲۳۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها