freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش "دی اسپورت":سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان نگران آینده این تیم نیست و معتقد است تیمش با یک پیروزی چند پله در جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود می‌کند.

رضا مهاجری در مورد شرایط نامناسب پدیده و حضورش در رده پانزدهم جدول گفت: این طبیعی است که از جایگاه خودمان و امتیازهایی که گرفتیم، راضی نباشیم. ما برای بازی با گسترش فولاد بحث فنی نداریم، چون تمامی بازیکنان ضعیف بودند و اگر 11 بازیکن دیگر هم می‌آوردم، فایده‌ای نداشت. متأسفانه شرایط تیمم در این بازی اصلاً خوب نبود.

وی ادامه داد: ما در نوع رفتن به تبریز با مشکل مواجه شدیم. تیم ما با دو پرواز به تبریز رفت و یک روز قبل از بازی هم نتوانستیم تمرین کنیم. روز بازی هم بدن بازیکنان سنگین بود. باید بگویم که در هشت بازی قبلی‌مان، این مسابقه تنها دیداری بود که مستحق شکست بودیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در واکنش به شایعات اخیر مبنی بر احتمال برکناری‌اش از سرمربیگری این تیم و اینکه گفته می‌شود به او اولتیماتوم داده‌اند، اظهار داشت: من با قدرت به کارم ادامه می‌دهم و کسی در این زمینه با من صحبت نکرده است. در ضمن هیچ اولتیماتومی هم به من نداده‌اند.

مهاجری در ادامه خاطر نشان کرد: الان فاصله تیم‌ها با یکدیگر بسیار نزدیک است. شما دیدید که گسترش فولاد با یک برد چهار پله در جدول بالا آمد. ما با یک برد می‌توانیم در جدول چند پله صعود کنیم. با این شرایط به هیچ عنوان نگران آینده پدیده نیستم. من به بازیکنانم اعتماد دارم. قطعاً دو سه ماه دیگر به حرفم می‌رسید.

وی در خاتمه در مورد شکایت پراهیچ از باشگاه پدیده و احتمال کسر امتیاز از این باشگاه گفت: این موضوع باید توسط مسئولان باشگاه مورد بررسی قرار بگیرد. من امیدوارم در این خصوص ضرر نکنیم.

منبع:تسنیم


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴:۴ دیده شده : ۶۱بار نویسنده : admin

اولتیماتوم به چه معناست اولتیماتوم به درخشان اولتیماتوم به علی دایی من قول داده ام من خوبم من قول داده ام من به باران قول داده ام قرارمون همین بود من قول داده بودم راستگو به من قول داده بود دانلود آهنگ من قول داده بودم من رد داده مخم دل داده من دل من داد همی گواهی دل داده بودم من به تو دل من داد زدن ممنوع است دل من داد نزن من مغزم رد داده مرخصی استفاده نشده مرخصی استفاده نشده طبق قانون کار مرخصی استفاده نشده کارگران مرخصي استفاده نشده مرخصی استفاده نشده فرهنگیان مرخصی استفاده نشده پایان سال مرخصی استفاده نشده کارمندان مرخصی استفاده نشده پرسنل محاسبه مرخصی استفاده نشده مالیات مرخصی استفاده نشده مرخصی استفاده نشده قانون کار نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده در قانون کار نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده قانون کار نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده طبق قانون کار محاسبه مرخصی استفاده نشده کارگران نحوه محاسبه مرخصی استفاده نشده کارگران خواسته تقویم نشده است یعنی چه خواسته تقویم نشده است خواسته تقويم شده است برنامه نصب نشده است برنامه کاربردی نصب نشده است برنامه کاربردی نصب نشده است اندروید ارور برنامه نصب نشده است برنامه کاربری نصب نشده است مشکل برنامه نصب نشده است در اندروید خطای برنامه کاربردی نصب نشده است ارور برنامه کاربردی نصب نشده است ایمیل استفاده نشده یک ایمیل استفاده نشده ایمیل های استفاده نشده قرآن تحریف شده است آیا قرآن تحریف شده است؟ ايا قران تحريف شده است چرا قران تحریف شده است آیا قرآن کریم تحریف شده است؟ مهاجری: هیچ اولتیماتومی به من داده نشده است

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۵۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها