freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1366136/34  زمان: 15:11  1395/07/28  بازدید: 5,907

یمن با قبول شکست در برابر قطر، عملا دیگر شانسی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های جوانان آسیا را ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، یمنی ها حتی اگر موفق به شکست ایران هم شوند، به مرحله یک چهارم نهایی صعود نخواهند کرد؛ چراکه هم اکنون دو تیم ژاپن و قطر چهار امتیازی هستند!
با این وجود یمنی ها می خواهند برای شکست ایران بازی کنند. مربی این تیم گفته که ایران را به طور حتم شکست خواهد داد. دور از ذهن نیست که قطری ها برای پیروزی یمن در برابر ایران پاداش تعیین کرده باشند. آنها که تا دیروز همه تلاش خود را برای شکست یمن به کار گرفته بودند، امروز در کنار این تیم هستند!

 


از نوشته رسانه های قطری هم این طور بر می آید که یمن با بازی خوبی که در برابر قطر به نمایش گذاشت، نشان داد توانمندی شکست ایران را دارد! البته این اتفاقات در فوتبال کشورهای حوزه خلیج فارس چیز تازه ای نیست. از یاد نبرده ایم رقص بازیکنان تیم بحرین با پرچم عربستان را و حال یمنی ها می خواهند به قطری ها خوش خدمتی کنند!


قطر در صورت شکست در برابر ژاپن و حتی تساوی، شاید از گردونه بازی ها خارج شود. ژاپن بی شک برای شکست قطر به میدان می آید به این خاطر که نمی خواهد در مرحله یک چهارم نهایی با ازبکستان بازی کند.


دیدار ایران – یمن فردا ساعت 17 به وقت تهران در استادیوم ورزشی خلیفه برگزار می شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰:۴۲ دیده شده : ۱۱۹بار نویسنده : admin

شکست ایران در جنگ با عراق بزرگترین شکست ایران در جنگ با عراق دلیل شکست ایران در جنگ با عراق بدترین شکست ایران در جنگ با عراق شکست های ایران در جنگ با عراق عملیاتهای شکست خورده ایران در جنگ با عراق سنگین ترین شکست ایران در جنگ با عراق شکست ایران ویتنام شکست ایران از ویتنام شکست ایران مقابل ویتنام شکست ایران شکست ایران در فاو شکست ایران از عراق شکست ایران از اعراب شکست ایران از بوسنی شکست ایران مقابل عراق شکست ایران از روم شکست ایران مقابل بوسنی علت شکست ایران در فاو دلایل شکست ایران در فاو شکست ایران از عراق فوتبال بازتاب شکست ایران از عراق شکست تیم ملی ایران از عراق شکست تیم ایران از عراق شکست ایران برابر عراق بازتاب شکست فوتبال ایران از عراق ایران بعد از شکست از عراق شکست ایران از اعراب در شاهنامه شکست ایرانیان از اعراب علت شکست ایران از اعراب چگونگی شکست ایران از اعراب علل شکست ایران از اعراب دلایل شکست ایرانیان از اعراب علل شکست ایرانیان از اعراب دلیل شکست ایرانیان از اعراب عوامل شکست ایرانیان از اعراب بازتاب شکست ایران از بوسنی علت شکست ایران از بوسنی دلیل شکست ایران از بوسنی شکست سنگین ایران از بوسنی شکست ایران بوسنی شکست ایران برابر بوسنی شکست ایران به بوسنی بازتاب شکست ایران مقابل عراق شکست ایران در مقابل عراق شکست ایران در برابر عراق شکست فوتبال ایران مقابل عراق بازتاب شکست ایران در مقابل عراق شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق پیش بینی شکست ایران از روم در قرآن پیش بینی شکست ایران از روم شکست رومیان از ایران بازتاب شکست ایران مقابل بوسنی دلایل شکست ایران مقابل بوسنی شکست ایران در برابر بوسنی شکست ایران در مقابل بوسنی علت شکست ایران مقابل بوسنی شکست سنگین ایران مقابل بوسنی شکست تلخ ایران مقابل بوسنی بازتاب شکست ایران برابر بوسنی عکسها حرف میزنند عکسهای که حرف میزنند تصاویر حرف میزنند حیواناتی که حرف میزنند کودکان کی حرف میزنند کی کودک حرف می زند کودک از کی حرف میزند کتابهایی که حرف میزنند پشت سرم حرف میزنند مردم هنوز پشت سرم حرف میزنند کسانی که پشت سرم حرف میزنند کسانی که پشت سرت حرف میزنند پشت سرت حرف میزنند چرا پشت سرم حرف میزنند چشم ها حرف میزنند عکسهایی که حرف میزنند عکسهایی که با ادم حرف میزنند عکس نوزادی که حرف می زند پرندگانی که حرف میزنند ایا حیوانات حرف میزنند یمنی‌ها از شکست ایران حرف می‌زنند!

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۹۱
  • تعداد حاضران : ۱۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها