freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1366153/41  زمان: 15:56  1395/07/28  بازدید: 1,032

دو بازیکن برزیلی سپاهان علیرغم انتظاراتی که از آن‌ها وجود دارد، هنوز نتوانسته اند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

به گزارش "ورزش‌سه"، عبدا.. ویسی پس از اینکه به عنوان سرمربی جدید زردپوشان اصفهانی برای لیگ شانزدهم انتخاب شد، به دنبال انتخاب بازیکنان خارجی بود تا همان کاری را برای او در سپاهان انجام دهند که فصل پیش کولیبالی و ده خسوس در تیم استقلال خوزستان انجام داده بودند. برای همین منظور به برزیل سفر کرد و دو بازیکن برزیلی که کارنامه خوبی هم داشتند را همراه خود به ایران آورد.

 

لی وینستون اولیویرا و فاصله زیاد با عملکرد ده خسوس؛

 

 

یکی از برزیلی‌هایی که ویسی با خود به اصفهان آورد لی اولیویرا بود که هنوز نتوانسته گلر مطمئنی برای تیم سپاهان باشد. ده خسوس فصل گذشته و تا پایان هفته هشتم تنها سه گل دریافت کرده بود و این در حالی است که سپاهان تنها در سه دیدار گذشته خود 8 گل دریافت کرده و لی اولیویرا که در تمام بازی ها به طور ثابت در ترکیب  سپاهان قرار داشته، در طول 8 دیدار گذشته 11 بار دروازه خود را باز شده دیده است. اگرچه ترکیب خط دفاعی سپاهان را نمی توان با ترکیب خط دفاعی منسجم تیم استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم مقایسه کرد ولی چیزی که واضح است و بسیاری از کارشناسان بر آن صحه گذاشته اند، این است که لی اولیویرا نتوانسته سنگربان مطمئنی برای تیم ویسی باشد. عبدا.. ویسی پس از ورود به سپاهان با شهاب گردان و رحمان احمدی خداحافظی کرد و اکنون گزینه مطمئنی برای جایگزینی لی اولیویرا در چارچوب دروازه ندارد. البته اولیویرا هم نشان داده که در روزهای بدون اشتباه خود می تواند نمایش‌های خوبی را ارائه دهد و دیدار برابر سیاه‌جامگان هم فرصت مناسبی برای این دروازه بان است تا پس از اشتباه وحشتناک برابر ذوب‌اهن بار دیگر اعتماد کادر مربیگری سپاهان را به خود جلب کند.

 

 

پدرو هنریکه و ناکامی در گلزنی؛

 


پدرو هنریکه در اکثر دیدارهای سپاهان به میدان رفته و علیرغم پتانسیل تکنیکی بالایی که از خود نشان داده، هنوز موفق به گلزنی در ترکیب سپاهان نشده؛ یعنی اصلی ترین وظیفه ای که باید برای ویسی در ترکیب سپاهان انجام می داد. همین موضوع باعث شد تا در برخی بازی ها این بازیکن از خشم سرمربی تیم دور نماند و حضور بازیکنان دیگر را در ترکیب اصلی نسبت به خود ارجح ببیند. رضا میرزایی مهاجم جوان سپاهان در بازی مقابل ماشین سازی توانست از این فرصت استفاده کند و در پیروزی یک بر صفر مقابل ماشین سازی زننده تک گل تیمش باشد. اما بازیکنان دیگری مثل عماد میرجوان و مهرداد محمدی هم گاها در این پست به میدان رفته اند و موفق به گلزنی نشده اند؛ همین موضوع می تواند امیدی برای این بازیکن برزیلی برای بازگشت به ترکیب باشد، تا شاید بتواند با گلزنی و درخشش در این دیدار باز هم به نفر اول مورد نظر عبدا... ویسی تبدیل شود.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴:۴۳ دیده شده : ۱۰۰بار نویسنده : admin

که پرستویم از سفر آید که پری نماند و بالی که پری نماند و بالی خواننده بسم از هوا گرفتن که پری نماند و بالی بسم از هوا گرفتم که پری نماند و بالی بسم از هوا گرفتن که پری نماند و بالی ایرج خواننده بسم از هوا گرفتن که پری نماند و بالی خواننده بسم از هوا گرفتم که پری نماند و بالی خواننده قسم از هوا گرفتن که پری نماند و بالی شعر بسم از هوا گرفتن که پری نماند و بالی که پریدیم پریدیم بامی که پریدیم پریدیم ازبامی که پریدیم پریدیم گوشه بامی که پریدیم پریدیم از لب بامی که پریدیم پریدیم از آن بام که پریدیم پریدیم از گوشه باغی که پریدیم پریدیم ما از بامی که پریدیم پریدیم پرستاری که بچه را میزند فیلم پرستاری که بچه را میزند پرستاری که بچه را کتک میزند کلیپ پرستاری که بچه را میزند دانلود فیلم پرستاری که بچه را میزند فیلم پرستاری که بچه را کتک میزند کلیپ پرستاری که بچه را کتک میزند پرنده که بالش میسوزه پرنده كه بالش ميسوزه دانلود پرنده که بالش میسوزه دانلود آهنگ پرنده که بالش میسوزه داریوش دانلود اهنگ پرنده که بالش میسوزه دانلود اهنگ پرنده که بالش میسوزه از داریوش پرنده که بالش میسوزه داریوش پرندگانی که شب بیدارند پرندگاني كه شب بيدارند حيواناتي كه شب بيدارند پرندگانی که در شب بیدارند پرندگانی که شبها بیدارند حيواناتي که شب بيدارند پرایدی که دنده عقب نداشت پرايدي كه دنده عقب نداشت پراید که دنده عقب نداشت دانلود کلیپ پرایدی که دنده عقب نداشت پرندگانی که پرواز نمی کنند پرندگاني كه پرواز نمي كنند نام پرندگانی که پرواز نمی کنند پرندهای که پرواز نمی کند پرندگانی که نمی توانند پرواز کنند حيواناتي كه در شب بيدارند حيواناتي که در شب بيدارند پرستار که باشی می شود به انگلیسی گواهی می شود به انگلیسی بدینوسیله گواهی می شود به انگلیسی می شود یا میشود می شود انقدر تلخ نباشی می شود گاهی گاهی میشود گاهی نمیشود دیر می شود گاهی پیر می شود گاهی دلم تنگ میشود گاهی چه گرم می شود گاهی ساده هوای خانه دلگیر میشود گاهی چه زود دیر میشود گاهی ما را چه می شود گاهی می شود اندوه شب را می شود اندوه شب را از نگاه صبح فهمید برزیلی‌های سپاهان؛ چوب خطی که پر می‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها