freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، پیروزی نامزد ضدهسته‌ای فرمانداری در استان مرکزی نیئیگاتا روز یک‌شنبه در پی پیروزی مشابه در منطقه جنوبی کاگوشیما در اوایل سال جاری تلاش‌های حزب حاکم ژاپن برای احیای ناوگان هسته‌ای این کشور را پیچیده می‌کند.

دست کم سه انتخابات دیگر از این دست در مناطقی که شرکت‌ها برای راه‌اندازی دوباره راکتورها رقابت می‌کنند، وجود خواهد داشت.

توبیاس هریس، معاون آژانس اطلاعاتی تنئو در واشنگتن در یادداشتی روز دوشنبه تصریح کرد: حتی با وجود این که کابینه آبه به محسوب کردن انرژی هسته‌ای به عنوان بخشی از ترکیب انرژی ژاپن متعهد شد، اجرای این نگرش به غلبه بر مقاومت شدید جوامع محلی و نمایندگان‌شان نیاز خواهد داشت.

روند راه‌اندازی دوباره در بهترین حالت به صورت غیرعادلانه‌ای پیش خواهد رفت. در پی فاجعه فوکوشیما در سال ۲۰۱۱ تقریبا همه راکتورهای این کشور به دلیل مقررات ایمنی جدید و مخالفت عمومی خاموش مانده‌اند. از ۶ اکتبر که شرکت انرژی کیوشو الکتریک واحد شماره یک سندایی را برای تعمیرات خاموش کرد، فقط ۲ راکتور از ۴۲ راکتور قابل استفاده به طور تجاری در حال تولید انرژی هستند.

بازگشت به کار سندایی ممکن است به دلیل مخالفت قوی فرماندار منتخب کاگوشیما نسبت به فعالیتش با تاخیر روبه‌رو شود. تصویب دولت محلی شامل تاییدیه فرماندار به طور سنتی از سوی شرکت‌های ژاپنی پیش از بازگرداندن نیروگاه‌ها به فعالیت اخذ می‌شود.

سهام شرکت انرژی توکیو الکتریک روز دوشنبه پس از این که ریوئیچی یونیاما به عنوان فرماندار نیئیگاتا انتخاب شد، ‌بیش‌ترین افت را در چهار ماه گذشته داشت.

یونیاما بدون بازنگری دقیق گداخت فوکوشیما و اقدامات کنونی تخلیه نیئیگاتا از راه‌اندازی دوباره نیروگاه کاشیوازاکی کاریوای این استان حمایت نخواهد کرد.

طبق گفته سیوساکو نیشیکاوا، تحلیل‌گر شرکت تدابیر امنیتی دایوا از آن‌جایی که حمایت دولت‌های محلی برای راه‌اندازی راکتورهای هسته‌ای بیش‌تر حیاتی است، انتخابات به دقت بررسی خواهد شد.

بنابر نظرسنجی اخیر روزنامه آساهی در اوایل ماه جاری، حدود ۵۷ درصد از مردم ژاپن مخالف راه‌اندازی دوباره نیروگاه‌های هسته‌ای هستند.

طرح دعوی در دادگاه‌ها نیز فعالیت‌های راکتورها را تهدید کرده است.

توبیاس هریس گفت: مخالفت عمومی و سرعت آهسته بازگشت راکتورها چالشی برای هدف آبه در تولید دست کم ۲۰ درصد الکتریسیته ژاپن تا ۲۰۳۰ از راه انرژی هسته‌ای خواهد بود.

طبق نوشته وب سایت‌های دولت‌های محلی و اطلاعات گردآوری شده از سوی بلومبرگ، رقابت‌های فرمانداری در ۳۰ روز پس ازپایان دوره کنونی برگزار می‌شود که این رقابت‌ها در سال ۲۰۱۷ در استان های زیر صورت خواهد گرفت.

شیزوئوکا

تنها نیروگاه انرژی هسته‌ای شرکت انرژی چوبوالکتریک در استان شیزوئوکا قرار دارد، جایی که دو راکتور واحدهای تاسیسات هامائوکا از سوی ناظر این کشور تحت بازنگری است. به نوشته روزنامه چونیچی، هیتا کاواکاتسو، فرماندار فعلی روز دوشنبه گفت مساله راه‌اندازی دوباره هسته‌ای باید به طور کامل در خلال انتخابات مورد بحث قرار گیرد. روزنامه ماینیچی گزارش داد که این فرماندار در ماه مه گفت این استان باید یک رفراندوم عمومی درباره این که این راکتورها راه‌اندازی شوند یا خیر برگزار کند.

بر اساس اعلام دفتر اجرایی این استان با این که هنوز درباره تاریخ دقیق برگزاری انتخابات تصمیم‌گیری نشده است اما احتمالا انتخابات در اوایل ماه ژوئن برگزار خواهد شد. شرکت چوبوالکتریک از اظهارنظر درباره رقابت انتخاب فرماندار در سال آینده در موضع کنونی دولت خودداری می‌کرد.

میاگی

شرکت انرژی توهوکو الکتریک از ناظر هسته‌ای ملی خواست تا در سال ۲۰۱۳ ایمنی راکتور شماره ۲ نیروگاه هسته‌ای اوناگاوا را بررسی کند. طبق گفته یک مقام از بخش سیاست‌گذاری ایمنی هسته‌ای این استان، یوشیهیرو مورایی، فرماندار میاگی از سال ۲۰۰۵ که به هیچ حزبی وابستگی ندارد تا زمانی که بازنگری صورت نگیرد. هیچ موضعی اتخاذ نخواهد کرد. توهوکو الکتریک از اظهارنظر در این باره خودداری کرد.

ایباراکی

استان ایباراکی در موضع مشابهی مانند استان میاگی قرار دارد. شرکت انرژی اتمی ژاپن در سال ۲۰۱۴ در خواست بازنگری ایمنی دولت در نیروگاه توکایی دائی نی خود را مطرح کرد. ماسارو هاشیموتو که از سال ۱۹۹۳ فرماندار این استان است در گفت‌وگو با NHK در اوایل سال جاری گفت پس از این که بازنگری نیروگاه تکمیل شود درباره راه‌اندازی دوباره تصمیم‌گیری خواهد کرد.

شرکت انرژی اتمی ژاپن از اظهارنظر در این باره خودداری کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸:۷ دیده شده : ۶۴بار نویسنده : admin

انتخابات محلی ترکیه نتایج انتخابات محلی ترکیه انتخابات محلی فرانسه در برابر آینده در برابر آینده شبکه نمایش فیلم در برابر آینده بهار در برابر آینده دانلود سریال در برابر آینده سریال خارجی در برابر آینده خرید سریال در برابر آینده دانلود فیلم در برابر آینده پخش سریال در برابر آینده دانلود رایگان سریال در برابر آینده در برابر باد در برابر باد سریال در برابر باد+موسیقی در برابر باد آپارات دانلود دربرابر باد در برابر باد موسیقی تیتراژ در برابر باد فیلم در برابر باد نت در برابر باد مری سریال در برابر باد دوبله فارسی در برابر آینده سریال آهنگساز سریال در برابر باد سریال در برابر تندباد سریال در برابر باد آپارات سریال در برابر باد بدون سانسور دانلود سریال در برابر باد آهنگ سریال در برابر باد بازیگران سریال در برابر باد تیتراژ سریال در برابر باد در برابر دوربین در برابر دوربین Manoto در برابر دوربين دانلود در برابر دوربین سوتی مردم در برابر دوربین مرتضی پاشایی در برابر دوربین مخفی دانلود برنامه در برابر دوربین در برابر تندر می ایستند در برابر خیانت چه کنیم در برابر خیانت همسر چه کنیم در برابر خیانت مردان چه کنیم ؟ در برابر خیانت شوهر چه کنیم در مقابل خیانت همسر چه کنیم در مقابل خیانت شوهر چه کنیم در برابر خیانت زن چه کنیم در برابر خیانت شوهر چکار کنیم در مقابل خیانت چکار کنیم در برابر باد آهنگ دانلود موسیقی دربرابر باد موسیقی سریال در برابر باد(جاناتان گرت) موسیقی سریال در برابر باد(جاناتان گرت)/فایل صوتی دانلود موسیقی سریال در برابر باد دانلود موسیقی متن در برابر باد دانلود موسیقی فیلم در برابر باد دانلود موسیقی تیتراژ در برابر باد در برابرم نشسته در برابرم نشسته غمگین و دلشکسته آبه میرزا آهنگ آبه میرزا دانلود اهنگ ابه میرزا آهنگ های آبه میرزا غزل آبه میرزا دانلود آهنگ آبه میرزا آبه ولد اخطور آب ولد اخطور الشيخ ابه ولد اخطور ابه مرزا آیه الکرسی آیه الکرسی مغربی آیه الکرسی با معنی فارسی آیه الکرسی متن آیه الکرسی صوتی آیه الکرسی برای جلب محبت آیه الکرسی کامل آیه الکرسی با ترجمه آیه الکرسی با معنی آیه الکرسی برای اندروید آبه پير آبه پیر آبه گالیانی آبه کاره سفرنامه آبه کاره آبه تطهیر آبله مرغان آبله مرغان بزرگسالان آبله مرغان و درمان آن آبله مرغان در نوزادان آبله مرغان در کودکان آبله مرغان در بارداری آبله مرغان در بزرگسالان درمان به موزیک به موزیک ادرس جدید به موزیک تصویری به موزیک 261 به موزیک 214 به موزیک 228 به موزیک 295 به موزیک 239 به موزیک 244 به موزیک 240 آبه مرزا انتخابات محلی در برابر هدف ژاپن هسته‌ای شینزو آبه

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۳
  • تعداد حاضران : ۲۴۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها