freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1366164/40  زمان: 16:41  1395/07/28  بازدید: 1,526

استقلال و فولاد اهواز در دیدارهای هفته نهم لیگ، معادله صدرنشینی لیگ برتر را حل خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس با پایان هفته هشتم پرسپولیس گوی سبقت را در صدر جدول از تراکتورسازی ربود؛ اما دیدار سخت خارج از خانه این تیم برابر استقلال خوزستان در هفته نهم، می تواند معادلات صدر جدول را به هم بریزد.


پرسپولیس فصل گذشته در روزهای بد ابتدای فصل خود در دیداری که اشتباهات دروازه بان نیز مزید بر علت شد، برابر استقلال خوزستان شکست خورد. آبی های اهوازی هرچند در نتیجه گیری نسبت به فصل گذشته افت داشته اند؛ اما تیم پورموسوی با ارائه فوتبالی تهاجمی نسبت به گذشته مطمئنا حریفی سخت برای این تیم خواهد بود.


پرسپولیس در صورت کسب پیروزی در این دیدار قطعا صدرنشین لیگ خواهد ماند؛ اما تساوی در دیدار عصر پنج شنبه برابر استقلال خوزستان می تواند صدرنشینی تیم برانکو را تهدید کند.


تراکتورسازی، هفته نهم میزبان فولاد خوزستان است. اگر شاگردان قلعه نویی در این دیدار موفق به پیروزی برابر فولاد خوزستان شوند، در صورت تساوی پرسپولیس قطعا جانشین این تیم خواهند شد. تعداد تساوی دو تیم بالانشین لیگ برتر در عدد 8 برابر است و تراکتوری ها در صورت پیروزی با حداقل نتیجه می توانند با استفاده از غفلت شاگردان برانکو بعد از یک هفته، صدرنشینی را پس بگیرند.


نکته جالب توجه این است که در حالیکه رقابت برای سایر رتبه های لیگ برتر میان بسیاری از تیم ها در جریان است، رتبه های اول و دوم لیگ برتر تنها در اختیار قرمزهای تهران و تبریز است و این دو تیم حتی با شکست در این هفته نیز جایگاه خود را از دست نخواهند داد.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲:۳۹ دیده شده : ۸۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۹۴
  • تعداد حاضران : ۱۷۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها