freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1366211/29  زمان: 19:20  1395/07/28  بازدید: 732

یورگن کلوپ سال گذشته جانشین برندان راجرز در لیورپول شد و توانست سبک بازی این تیم را تماشایی تر کند. لیورپول با او حالا مدعی تر از گذشته به نظر می رسد.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول بیش از 25 سال است که نتوانسته است قهرمان لیگ برتر انگلیس شود؛ با این حال یورگن کلوپ می گوید که اگر هواداران صبور باشند، قرمز ها می توانند افتخارات بزرگی کسب کنند.

 

 

 

 

او درباره حضور در لیورپول به گل گفت: «شانس کار کردن در لیورپول مانند رویایی بود که به حقیقت پیوست و بهتر از تصوراتم بود.

ما اولین قدم ها را به هواداران نشان دادیم و من ایده پیشرفت کردن با یکدیگر را خیلی دوست دارم. همه می گویند که دنیای اطراف ما به خاطر پول دیوانه وار شده است؛ اما من دوست دارم فقط در مورد فوتبال حرف بزنیم. 

مردم از سال هایی که باشگاه، قهرمان لیگ نشده است صحبت می کنند؛ درحالی که تنها یک سال کافی است تا گذشته ها فراموش شده و حس های قدیمی جای خود را به حس های خوب بدهند. اگر طرفداران لیورپول صبور باشند، می توانیم موفقیت های ویژه ای را جشن بگیریم.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱:۵۲ دیده شده : ۳۰۶بار نویسنده : admin

کلوپ لیورپول کلوپ هواداران لیورپول کلوپ هواداران لیورپول در ایران یورگن کلوپ لیورپول کلوپ طرفداران لیورپول کلوپ هواداران چلسی كلوپ هواداران چلسي کلوپ هواداران چلسی در ایران کانون هواداران چلسی در ایران كانون هواداران ليورپول در ايران سايت هواداران ليورپول در ايران کانون هواداران لیورپول در تهران وب سایت هواداران چلسی در ایران سایت رسمی هواداران چلسی در ایران سایت کانون هواداران چلسی در ایران سایت هواداران باشگاه چلسی در ایران کانون هواداران چلسی در ایران فیسبوک یورگن کلوپ در لیورپول بهتر از تو شیلا بهتر از برگ درخت مادری بهتر از برگ درخت دوستانی بهتر از برگ درخت دوستاني بهتر از برگ درخت مادری دارم بهتر از برگ درخت سهراب شعر مادری دارم بهتر از برگ درخت بهتر از کیمیا بهتر از علم کیمیا دعای بهتر از کیمیا ذکری بهتر از کیمیا ذکر بهتر از کیمیا هدیه ای بهتر از کیمیا بهتر از کیمیا نخودکی بهتر از سایفون بهتر از سايفون فیلتر شکن بهتر از سایفون فیلتر شکنی بهتر از سایفون دانلود فیلتر شکن بهتر از سایفون بهتر از گوگل ارث برنامه بهتر از گوگل ارث نرم افزاری بهتر از گوگل ارث نرم افزار بهتر از گوگل ارث دانلود نرم افزار بهتر از گوگل ارث برنامه ای بهتر از گوگل ارث بهتر از خوب کتاب بهتر از خوب دانلود کتاب بهتر از خوب خلاصه کتاب بهتر از خوب خرید کتاب بهتر از خوب دانلود رایگان کتاب بهتر از خوب کتاب بهتر از خوب جیم کالینز خلاصه بهتر از خوب نویسنده کتاب بهتر از خوب خوب بهتر از کامل بهتر از این نمیشه به انگلیسی بهتر از این نمیشه بهتر از اين نميشه زندگی بهتر ازاین نمیشه زندگی بهتر ازاین نمیشه منصور دانلود زندگی بهتراز این نمیشه دانلود فیلم بهتر از این نمیشه دانلود زندگی بهتر ازاین نمیشه منصور نقد فیلم بهتر از این نمیشه اهنگ زندگی بهتر ازاین نمیشه منصور بهتر از وایبر نرم افزار بهتر از وایبر برنامه بهتر از وایبر بهتر از Idm دانلود منیجر بهتر از Idm نرم افزار بهتر از Idm برنامه ای بهتر از Idm نرم افزاری بهتر از Idm نرم افزار دانلود بهتر از Idm دانلود نرم افزاری بهتر از Idm کلوپ: لیورپول بهتر از تصوراتم بود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۴۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۲
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها