freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی طی سخنانی در همایش سراسری مدیران استانی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مدیران استانی باید اولویت‌های خود را در استان‌ها مشخص کرده و طبق آن برنامه ریزی کنند.


وزیر دادگستری با اشاره به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی، سیر تحولی مثبت داشته است گفت: با این وجود نیاز‌ها در این سازمان افزایش یافته است و هر هفته موضوعات مختلفی را پیرامون کسب و کار و تعزیرات در رسانه‌ها شاهدیم که همین مساله بیانگر اهمیت کار تعزیرات است و این سازمان با قضاوت عمومی مواجه است.

پورمحمدی در ادامه از رسانه‌ها خواست که با دقت بیشتری اقدام به انعکاس اخبار کنند.

وی با اشاره به تصویب مصوبه‌ای در خصوص درجه بندی تخلفات جامعه در هیئت دولت گفت: برخورد با تخلفات باید با جرم زدایی همراه باشد تا بار دستگاه قضایی کاهش یابد. دولت در این زمینه پیشنهاد داد و قوه قصاییه هم پذیرفت تا سازمان تعزیرات عهده دار رسیدگی به تخلفات باشد که این بار سنگینی به دوش تعزیرات گذاشته است.

وی در ادامه در خصوص تخلفات کسب و کار نیز گفت: در این حوزه رسیدگی به هر نوع تخلف و کم کاری با تعزیرات است که موارد تخلف نیز احصا می‌شود. البته پیچیدگی‌ها و فرآیند زمان بری که در قوه قضاییه است در نظام دادرسی تعزیرات نیست و این فرآیند کوتاه است که به نوعی مزیت سازمان محسوب می‌شود.

وزیر دادگستری افزود: در اصلاح قوانین و روش موضوع سرعت و روان بودن رسیدگی باید افزایش یابد و حفظ شود و باید برای تخلفات بهداشتی و قاچاق سریع حکم صادر شود.

وزیر دادگستری به ارجاع پرونده‌های خدماتی به سازمان تعزیرات اشاره کرد و گفت: این سازمان به جرائم خدماتی و همچنین جرائم مرتبط با خرید و فروش رسیدگی می‌کند و در این خصوص باید شفاف سازی بیشتری صورت گیرد البته مردم باید در این رابطه فعال‌تر شوند.

وی در خصوص سامانه شکایتی ۱۳۵ گفت: قول ساماندهی این سامانه را داده بودیم که متاسفانه هنوز به دلایل مالی عملیاتی نشده است. دنیای الکترونیک پیشخوان نمی‌خواهد و مردم با مراجع رسمی باید ارتباط مستقیم داشته باشند. امروز ۴۱ درصد مردم برای آمارگیری از اینترنت استفاده کرده‌اند و حتی در نقاط دور هم از این فضا استفاده کردند.
 
پورمحمدی با اشاره به اینکه دولت در مبارزه با فساد عزم جدی دارد، گفت: برای مبارزه با فسادهای بزرگ سرمایه گذاری کردیم اما خیلی قابل قبول نیست. ناگفته نماند که در حال حاضر مردم از فسادهای خرد ناراضی هستند و مردم حقوق‌های چهل میلیونی را بیشتر از فساد‌های میلیاردی، فساد می‌دانند چرا که این فساد‌ها را بیشتر حس می‌کنند.

وی افزود: در مبارزه با جرائم خرد مشکل داریم با این حال برخورد تنها راه مبارزه نیست بلکه شفاف سازی باید صورت گیرد و روزنه‌های موجود سد شود.

پورمحمدی تاکید کرد: ۶۵ درصد کشفیات پرونده‌های بالای ۱۰۰ میلیون در سال جاری نسبت به شش ماهه سال گذشته افزایش داشته است و ۸۰ درصد کشفیات پرونده‌ها زیر ۱۰ میلیون تومان است.

وی با اشاره به وضعیت قاچاق در مرز‌ها گفت: در عرصه و مبادی ورود و مجاری اصلی حمل و نقل در انبار‌ها و مراکز عمده تولید ورود جدی خواهیم داشت.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲:۳ دیده شده : ۱۳۹بار نویسنده : admin

افزایش 65 درصدی حقوق افزایش 65 درصدی حقوق وزارت نیرو قاچاق در ایران قاچاق مشروب در ایران قاچاق انسان در ایران قاچاق کالا در ایران قاچاق سیگار در ایران قاچاق اسلحه در ایران قاچاق دختر در ایران قاچاق زنان در ایران قاچاق دارو در ایران قاچاق افغانی در ایران قاچاق در بانه قاچاق در بانه اپارات قاچاق كالا در بانه قاچاق سوخت در بانه قاچاق دلار در بانه قاچاق بانه قاچاق کالا در بانه فیلم قاچاق در بانه کالای قاچاق در بانه اخبار قاچاق در بانه قاچاق در لامرد آپارات قاچاق در لامرد قاچاق سوخت در لامرد قاچاق کالا در لامرد قاچاق لامرد قاچاق در قشم قاچاق سوخت در قشم قاچاق کالا در قشم قاچاق گازوئیل در قشم قاچاق قشم قاچاق سوخت در جزیره قشم قاچاق گازوییل در قشم فیلم قاچاق در قشم قاچاق در سردشت قاچاق شیشه در سردشت قاچاق سردشت قاچاق سوخت در سردشت زیدون قاچاق مشروب در سردشت قاچاق گازوئیل در سردشت زیدون قاچاق گازوییل در سردشت زیدون قاچاق مواد در سردشت قاچاق در بلوچستان قاچاق سوخت در بلوچستان قاچاق بلوچستان قاچاق در سیستان و بلوچستان قاچاق در مریوان قاچاق کالا در مریوان قاچاق مریوان قاچاق در افغانستان قاچاق انسان در افغانستان قاچاق اسلحه در افغانستان قاچاق کودکان در افغانستان قاچاق انسان در افغانستان Pdf قاچاق مواد مخدر در افغانستان قانون قاچاق انسان در افغانستان قاچاق زنان در افغانستان قاچاق اعضا در افغانستان قاچاق اطفال در افغانستان قاچاق در مرز کردستان قاچاق مرز کردستان قاچاقچیان مرز کردستان قاچاق در خصب قاچاق خصب سال جاری سال جاری یعنی چه سال جاری قمری تقویم سال جاری میزان بارندگی سال جاری بودجه جاری سال 93 استخدام در سال جاری بارندگی در سال جاری سود و زیان سال جاری بارندگی سال جاری میزان بارندگی سال جاری در فارس میزان بارندگی سال جاری در شیراز میزان بارندگی سال جاری شیراز میزان بارندگی سال جاری فارس میزان بارندگی سال زراعی جاری استان فارس میزان بارندگی در سال جاری میزان بارندگی سال زراعی جاری شیراز میزان بارندگی شیراز در سال زراعی جاری میزان بارش سال جاری بودجه جاری کشور در سال 93 بودجه جاری و عمرانی سال 93 استخدام ارتش در سال جاری استخدام پرستار در سال جاری استخدام سال جاری استخدامی سال جاری استخدام آموزش وپرورش در سال جاری استخدام شرکت نفت در سال جاری استخدام های سال جاری استخدامی استان گلستان در سال جاری آخرین وضعیت استخدام دستگاههای دولتی در سال جاری میزان بارندگی در سال جاری شیراز وضعیت بارندگی در سال جاری پیش بینی بارندگی در سال جاری وضعیت بارش در سال جاری میزان بارندگی در سال زراعی جاری سود و زیان سال جاری چیست بستن حساب سود و زیان سال جاری ثبت سود و زیان سال جاری ماهیت سود و زیان سال جاری بستن سود و زیان سال جاری امار بارندگی سال زراعی جاری افزایش 65 درصدی کشفیات قاچاق در سال جاری

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۵
  • تعداد حاضران : ۱۹۱
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها