freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


سرشماری اینترنتی در ایران با مشارکت و استقبال گسترده مردم روبرو شده است. این سرشماری که قرار بود تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۴ مهرماه پایان یابد، در ابتدا تا ساعت ۲۴ سه‌شنبه ۲۷ مهرماه تمدید شد و پس از استقبال گسترده مردم و ثبت رکوردی تازه در دنیا، برای بار دوم تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ مهرماه تمدید شد.

رکورد سرشماری اینترنتی در دنیا تا روز سه‌شنبه ۲۷ مهرماه در اختیار ژاپن بود. ژاپنی‌ها با مشارکت ۳۵ درصدی در سرشماری اینترنتی توانسته بودند رتبه اول این ثبت‌نام اینترنتی را از آن خود کنند.

اما بنا بر آمارهای اعلام شده تا ساعت ۱۸ سه‌شنبه ۲۷ مهرماه، ایران از رکورد ژاپن در این زمینه عبور کرد و توانست نام خود را به عنوان بیشترین مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی ثبت کند.

بر اساس این آمار تا ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه ۲۷ مهرماه ۱۳۹۵، بیش از ۹ میلیون و ۳۵۳ هزار خانوار معادل بیش از ۳۱ میلیون و ۴۷۰ هزار نفر در سرشماری عمومی نفوس و مسکن به صورت اینترنتی ثبت‌نام کرده‌اند.

بدین ترتیب ۳۹ درصد از جمعیت کشور در سرشماری اینترنتی شرکت کرده‌اند، در حالی که سرشماری اینترنتی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ مهرماه تمدید شده است و این آمار در روزهای باقی‌مانده رشد خواهد داشت.

هرچند که از امروز سرشماری حضوری انجام خواهد شد، اما هموطنان عزیز فرصت دارند پیش از حضور مأموران آمار، در سرشماری اینترنتی کشور شرکت کنند.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶:۲۷ دیده شده : ۲۹۹بار نویسنده : admin

ایران رکورد ایران رکورد باسکول رکورد ایران در نرخ باروری رکوردهای ایران در گینس رکوردهای ایران رکوردهای ایران در کتاب گینس رکوردهای ایران در جهان ايران ركورد رکورد داران ایران رکورد شنای ایران شرکت ایران رکورد باسکول رکوردهای ایرانی در گینس رکوردهای ورزشی ایران در گینس رکوردهای ایرانی ها در گینس 36 رکورد ایران در گینس رکوردهای ایرانی گینس رکورد ایران گینس رکوردهای ثبت شده ایران در گینس ركوردهاي ايران در كتاب گينس رکوردهای ایرانیان در کتاب گینس رکوردهای ایرانی رکوردهای ایرانی کتاب گینس رکورد های ثبت شده ایران در کتاب گینس رکورد ایران در کتاب گینس رکورد ایرانیان در کتاب گینس رکوردهای ایرانی ها در کتاب گینس رکورد داران ایرانی در کتاب گینس رکورد ایرانی ها در کتاب گینس رکورد ایران در جام جهانی ركوردهاي ايران در گينس ركوردهاي ايران ركورد ايران در گينس ركوردهاي ايران در جهان كتاب ركورد ايران رکورد داران ایرانی گینس رکورد داران شنای ایران رکورد داران دوومیدانی ایران رکوردداران لاغری در ایران رکوردداران وزنه برداری ایران رکورد داران تیم ملی ایران رکوردداران بازی ملی در ایران رکورد داران تیم ملی فوتبال ایران رکورد داران دو 100 متر ایران رکوردهای شنای ایران رکورد شنا ایران رکوردهای شنا ایران رکورد شنای بانوان ایران رکورد شنای نونهالان ایران رکورد شنای قورباغه ایران رکورد شنای دختر ایرانی رکورد مسابقات شنای ایران سرشماری اینترنتی شکستنم را ببین دلم را شکستی دلم را شکستی نگفتم چرا دلم را شکستی دلت را شکستم دلم را شکستی و رفتی دلم را شبی در حضورم شکستی چرا دلم را شکستی شعر دلم را شکستی جملات دلم را شکستی گر دلم را شکستی تو دلم را شکستی غرورم را شکستی غرورم شکستی شعر غرورم را شکستی دلم را شکست دلم را شکستند دلم را شکستند حرفی ندارم دلم را شکست و رفت دلم را کسانی شکستند خدایا دلم را شکستند دلم شکسته دلم را کسانی شکستند که دلم شکستند دلم را مثل پیمانها شکستند همه دلم را شکستند قلبم را شکستی چرا قلبم را شکستی قلبم شکستی غرورم را شکستم من غرورم را شکستم داشتی؟ غرورم را برایت شکستم خدایا غرورم را شکستم غرورم شکستم دلش را شکستم دلت را شکستم من دلش را شکستم ایران رکورد سرشماری اینترنتی را شکست

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۲
  • تعداد حاضران : ۲۰۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها