freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1366232/42  زمان: 21:20  1395/07/28  بازدید: 3,485

گایزکا مندیتا، هافبک سابق بارسلونا اذعان داشت که مثلث خط حمله بارسا روز دشواری را برای منچسترسیتی رقم خواهد زد.

به گزارش "ورزش سه"، تا ساعتی دیگر و تیم بارسلونا و منچسترسیتی در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان در نیوکمپ به مصاف هم خواهند رفت.

 

مندیتا گفت: "معتقدم که بازی زیبا و هجومی را از دو تیم شاهد خواهیم بود و موقعیت های گل فراوانی در طول مسابقه ایجاد خواهد شد. اما در نهایت فکر می کنم بارسا با نتیجه 0-2 از سد حریف خود بگذرد. منچسترسیتی تیمی با رویکرد هجومی است و در بسیاری از مواقع با یک هافبک میانی بازی می کند که با حضور ستارگانی مثل اینیستا و راکیتیچ و همچنین مثلث هجومی بارسا، می تواند برای آنها مشکل ساز باشد.

 

 

 

 

دفاع کردن در برابر خط حمله بارسا بسیار دشوار است چون اگر تمرکز دفاع بر روی یکی از این 3 بازیکن باشد، دیگری کار خود را انجام خواهد داد. علیرغم تخصص گوادیولا در مالکیت بالای توپ، به نظرم انریکه راه حل مناسبی برای مقابله با این موضوع خواهد یافت. اگر هر دو تیم در شرایط خوبی باشند، کار منچسترسیتی در برابر بارسلونا بسیار دشوار خواهد بود. ستارگان بزرگی در بارسلونا مشغول به بازی کردن هستند اما هیچ کس نمی داند چه اتفاقی در زمین رخ خواهد داد و به همین مسابقه در انتظار دیدن این مسابقه هستم".


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸:۲۳ دیده شده : ۵۸۸بار نویسنده : admin

منچسترسیتی کاردیف سختی در جدول سختی در تکلم سختی تکلم سختی در زندگی سختی زندگی در آمریکا سختی زندگی در کانادا سختی زندگی در آلمان سختی زندگی در ایران سختی کشیدن در زندگی سختی ها در زندگی حکمت سختی در زندگی نقش سختی در زندگی انسان سختی زندگی سختی در دفع مدفوع سختي در دفع مدفوع سختی دفع مدفوع علت سختی در دفع مدفوع سختی در دنیا سختی کشیدن در دنیا سختی دنیا سختی دنیا شعر علت سختی کشیدن در دنیا سختی دروس پزشکی سختی دروس رشته پزشکی سختی در بلع سختی در بلع غذا سختی در بلعیدن احساس سختی در بلع سختی بلع غذا سختی بلع سختي بلع علت سختی در بلع سختی در ادرار سختی در دفع ادرار سختی ادرار سختی در سازه چیست سختی در سازه تعریف سختی در سازه سختی سازه سختی سازه چیست؟ سختی سازها روش سختی در تحلیل سازه سختی در تحلیل سازه محاسبه سختی سازه در Etabs سختی در قران سختی کشیدن در قران تحمل سختی در قران سختی ها در قران دارد پاییز میرسد دارد پاییز میرسد انار دارد رشيدي دارد صدایت میزند بشنو صدایم را دارد صدایت میزند شاهین دارد صدایت میزند دارد صدایت میزند بشنو دارد صدایت میزند شاهین نجفی دارد صدایت میزند بشنو صدایم دارد صدایت میزند بشنو صدایش را شعر دارد صدایت میزند دارد صدايت ميزند بشنو صدايم را دارد صدايت ميزند درد دارد وقتی درد دارد درد دارد این نوشته ها درد دارد دلم درد دارد تنهایی درد دارد وقتی میرود درد دارد زندگی درد دارد شبیه یک نوزاد درد دارد نبودنت درد دارد عشق منچسترسیتی کار سختی در برابر MSN دارد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۹۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۰۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها