freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، غلامرضا تاجگردون از تصویب بندی در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه ششم در کمیسیون تلفیق خبر داد که به موجب آن پرسنل رسمی و غیررسمی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی در شرایط مشابه پرداختی همسان خواهند داشت.

در این مصوبه آمده است:

بند الحاقی 2- به‌منظور حمایت از کارکنان شاغل در شرکت‌ها و تشکل‌های حقوقی خصوصی و تعاونی طرف قرارداد با دستگاه‌های اجرایی و نیز در راستای حقوق آن‌ها، کلیه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دولتی و کلیه دستگاه‌ها و شرکت‌ها و مؤسسات مشمول ذکر نام مکلفند در قراردادهای برون‌سپاری و قراردادهای انجام امور اجتماعی، فرهنگی خدماتی، اقتصادی و زیربنایی که بر اساس فعالیت مشخص، حجم کار معین و قسمت واحد کار باقیمت کل با شرکت‌ها و تشکل‌های حقوقی مذکور منعقد می‌نمایند، ضمن تأمین منابع کافی شروطی را قید نمایند که کارفرمای طرف قرارداد با دستگاه اجرای متعهد شود دستمزد کارکنان شاغل برای انجام مستقیم موضوع قرارداد کارکنان مذکور با حقوق و مزایای کارمندان رسمی و پیمانی شاغل دستگاه اجرایی که امور مشابه موضوع قرارداد را در همان دستگاه انجام می‌دهند(در شرایط مشابه) برقرار گردد. بالاترین مقام دستگاه اجرایی مکلف است شرایطی را فراهم کند که این کارکنان از تمامی امکانات رفاهی که دیگر کارکنان بهره‌مند هستند استفاده نمایند. مسئولیت حسن اجرای این بند به عهده بالاترین مقام دستگاه اجرایی می‌باشد.

در انعقاد این نوع قراردادها دستگاه اجرایی مجاز نیست نیروی مازاد بر نیاز به‌طرف قرارداد تحمیل نماید.

آیین‌نامه اجرایی این ماده به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان امور اداری و استخدامی کشور حداکثر پس از شش ماه از تصویب این قانون به تصویب هیات وزیران می‌رسد.

تاج‌گردون درباره این مصوبه اظهار کرد: امروز موفق شدم پیشنهاد همسان‌سازی پرداختی دولت به پرسنل رسمی و غیررسمی را در کمیسیون تلفیق به تصویب برسانم. موضوعی که حدود یکی دو سال پیگیر آن بودم و دوست داشتم به نوعی نیاز به قانون نباشد و سریع‌تر اجرا بشود. اگرچه برخی از دوستان کم‌لطف، همیشه همه‌چیز را سیاسی می‌بینند ولی کاری که همه می‌دانند خیلی سخت است، سرانجام تصویب شد. امیدوارم در صحن علنی هم تصویب شود و این کار بزرگ به مرحله اجرا درآید. 

این عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم همچنین اضافه کرد: در جلسات تلفیق، پیشنهادی که همه به آن رأی دادند همین موضوع بود. این مصوبه فقط برای نفتی‌های گچساران نیست. همه از آن استفاده می‌کنند؛ حتی آن کارگر شرکتی برق سیستان هم ان‌شاءالله در برنامه ششم از اون استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰:۶ دیده شده : ۱۲۳بار نویسنده : admin

دولت بهار دولت بهار مشایی دولت بهار احمدی نژاد دولت بهارچ دولت بهار72 دولت بهار قطره دولت بهار تلگرام اخبار دولت بهار خبرگزاري دولت بهار خبر دولت بهار دولت بهتشلي دولت بهجلي دولت بهاز دولت بهازر دولت بهرا دولت بهاذ دولت بهاذر اخراج پرسنل رسمی اخراج کارکنان رسمی تعریف پرسنل رسمی تعریف کارکنان رسمی حقوق پرسنل رسمی شرکت نفت حقوق کارمندان رسمی شرکت نفت حقوق کارکنان رسمی شرکت نفت فیش حقوقی کارکنان رسمی شرکت نفت فیش حقوقی کارمندان رسمی شرکت نفت مرخصی استعلاجی پرسنل رسمی مرخصی استعلاجی کارکنان رسمی مشمول تامین اجتماعی مرخصی استعلاجی کارکنان رسمی دولت سازمانهای رسمی و غیررسمی سازمان رسمی و غیررسمی تفاوت سازمانهای رسمی و غیررسمی تعریف سازمان رسمی و غیررسمی تفاوت سازمان رسمی و غیررسمی تعریف سازمانهای رسمی و غیررسمی مقاله در مورد سازمانهای رسمی و غیررسمی آموزش رسمی و غیررسمی تفاوت آموزش رسمی و غیررسمی تعریف آموزش رسمی و غیررسمی آموزش و پرورش رسمی و غیررسمی تفاوت بین آموزش رسمی و غیررسمی تفاوت آموزش و پرورش رسمی و غیررسمی گروههای رسمی و غیررسمی در سازمان روابط رسمی و غیررسمی در سازمان سازمان های رسمی و غیررسمی ارتباطات رسمی و غیررسمی ساختار رسمی و غیررسمی سند رسمی و غیررسمی گروه رسمی و غیررسمی گروه های رسمی و غیررسمی در سازمان ارتباط رسمی و غیررسمی اسناد رسمی و غیررسمی گروههای رسمی و غیررسمی دولت بهشتي همسان‌سازی پرداخت دولت به پرسنل رسمی و غیررسمی

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۹۸
  • تعداد حاضران : ۲۴۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها