freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش"دی اسپورت"؛در پی انتشار خبر اعتصاب و بازگشت بازیکنان فولادیزد به شهرهایشان و اطلاع از آخرین اخبار پیرامونی این باشگاه یزدی با مدیرعامل و رییس هیئت مدیره آن همکلام شدیم که در ادامه از محضر شما می گذرد :

علی نافعی پس از سلام و تشکر حرفهایش را اینطور آغاز کرد ؛ باید خدمت شما عرض کنم که پیش از شروع فصل به دلیل مشکلات مالی و در پی آن اعلام مدیریت مجتمع فولاد یزد مبنی بر عدم فراهم بودن زمینه تیمداری تصمیم بر آن داشتیم که در رقابت های لیگ شرکت نکنیم تا اینکه مهندس موسوی نماینده محترم یزد در مجلس شورای اسلامی در این مسئله ورود پیدا کردند و قول دادند تا سرحد توان پتانسیل های موجود را فعال و مشکلات مالی را برطرف سازند . ایشان حتی در جهت دلگرم نمودن اهالی فوتبال پشت قرارداد بازیکنان و کادر باشگاه را نیز امضا نمودند و ما در آخرین لحظات وارد لیگ شدیم . از همین جا بایستی از زحمات و تلاش های ایشان که یک تنه یار و یاور باشگاه بوده اند تقدیر و تشکر نماییم . جناب مهندس موسوی مردانگی نموده اند و اگر حدود یکصد میلیون تومانی که در ده هفته گذشته  برای هزینه های سفر ، اقامت و ... به باشگاه تزریق نمی کردند   هرگز نمی توانستیم تا همین جای کار هم جلو برویم . البته مجتمع فولاد یزد هم با اینکه اعلام نموده بود در بحث تیمداری فعالیتی نخواهد داشت تغذیه بازیکنان را در اختیارمان گذاشت . البته باید توضیح بدهم که از ابتدا قرار نبود مهندس موسوی به تنهایی هزینه ها را تأمین کنند بلکه قرار بود با یاری نهادهای بالادستی و  مسئولان عالیرتبه استان باشگاه  را حمایت کنند که متأسفانه به غیر از دلسوزی های ایشان و مبلغی که اشاره شد از سوی دیگر مسئولان هیچ کمکی به ایشان و در اصل باشگاه فولادیزد نشد . کاش به مانند مهندس موسوی که تا همین جای کار چراغ  تیم را روشن نگاه داشته اند دیگر مسئولان هم پای کار می آمدند تا قول پرداخت های چندین مرحله ای ما به بازیکنان بنوعی عملی می شد . به هرصورت دست یکی صدا نداشت و آنچه که نباید حادث شد وبازیکنان که کاردشان به استخوان رسیده بود دو روز پیش حاضر به ادامه حضور در تمرینات نشدند و به شهرهایشان بازگشتند .

علی نافعی در مورد این صحبت منتقدینش  که عقیده دارند او منافعی دارد و به هیچ وجه حاضر نیست  باشگاه را به اداره تربیت بدنی و یا دیگر ارگان ها واگذار کند هم چنین گفت : 
این ها حرفهای عده ای ناآگاه و کوته فکر است که مغرضانه به  تیم ضربه میزنند . ما ابتدای فصل اعلام کردیم باشگاه پیشکش هر ارگان و یا نهاد موجه ای که بتواند در کنار در اختیار گرفتن سهام  باشگاه ، بدهی های پیشین آن را نیز پرداخت کند اما کسی جلو نیامد . هرچند نباید در مورد اموال شخصی دیگران اظهار نظر کنیم چراکه مجتمع فولاد یزد ظرف دوازده سال گذشته بیش از چهل میلیارد تومان در این باشگاه هزینه کرده است و حتما حق قانونی مالکان آن است که در حال حاضر بهترین تصمیم را در مورد آن بگیرند.
با کمال تأسف باید بگویم که گروهی از دشمنان قسم خورده فوتبال یزد به دروغ با اذهان هواداران یزدی بازی می کنند و  به آن ها خوراک خبری کذب می دهند . هرچه ما شرایط را توضیح می دهیم هم فایده ای ندارد و کاری از دستمان بر نمی آید چراکه سخت ترین کار دنیا تفهیم کردن حقیقت به افراد احمق است .
علی نافعی در مورد عدم پاسخگویی به اصحاب رسانه هم چنین گفت : هرگز اینطور نبوده که پاسخگو نباشیم بلکه چون برخی رسانه ها آشکارا نیتشان تخریب ،جوسازی و ضربه زدن به باشگاه می باشد با ایشان همکلام نشده ایم وگرنه همیشه ارتباط تنگاتنگی با رسانه های بی طرف داشته و خواهیم داشت.

نافعی حرفهایش را  را با مغرض خواندن برخی  از منتقدین پی گرفت و گفت نمی دانم چطور برخی که ادعای مدعی العموم بودن را هم دارند اینگونه بیرحمانه با تیشه ریشه فوتبال یزد را هدف قرار  داده اند فقط می توانم دعا کنم خداوند همه را به راه راست هدایت کند .

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه فولاد حرفهایش را با استمداد یاری از مسئولان پی گرفت و گفت : جادارد در این موقعیت بحرانی مسئولان استان بخصوص جناب دکتر تابش رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که شنیده ام حتی کاندیدای جایگزینی وزارت ورزش هم هستند به یاری ما بیایند تا بتوانیم هرچه زودتر از فاجعه ی بزرگ عدم حضور در ادامه لیگ جلوگیری نماییم .

حرف پایانی :
ضمن تقدیر و تشکر از سایت مرجع دی اسپورت در پایان بازهم از مسئولان مربوطه خواهش میکنم نگذارند درختی که بیش از دوازده سال است ریشه دوانده به راحتی خشک و نابود شود.

خبرنگار:علیرضا یاوری


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۷:۴ دیده شده : ۱۲۳بار نویسنده : admin

سینماهای تعطیل شده تهران روزنامه های تعطیل شده فردا تعطیل شده فردا تعطیل اعلام شده ایا فردا تعطیل اعلام شده شنبه تعطیل شده آیا شنبه تعطیل اعلام شده سینماهای تعطیل شده روزنامه تعطیل شده دوشنبه تعطیل شده دوشنبه تعطیل رسمی اعلام شده؟ احکام تعطیل شده ازدواج تعطیل شده است مدارس تعطیل شده پیرزنی را ستمی در گرفت شعر پیرزنی را ستمی در گرفت پیوندتان را تبریک میگویم پیکت را بالا بگیر پيكت را بالا بگير پیاز را چگونه سرخ کنیم چگونه پیاز را طلایی سرخ کنیم پیاله را پر کن پر کن پیاله را که این جام پر کن پیاله را کین جام آتشین پر کن پیاله را که این پر کن پیاله را که شب میگذرد پر کن پیاله را شجریان Mp3 خرگوش را پیدا کنید خرگوش را پیدا کنید در عکس خرگوش را پيدا كنيد خرگوش را پيدا کنيد عکس خرگوش را پیدا کنید تصویر خرگوش را پیدا کنید خرگوش را در تصویر پیدا کنید خرگوش را در شکل پیدا کنید خرگوش رو پیدا کنید در این تصویر خرگوش را پیدا کنید تفاوت را پیدا کنید سه تفاوت را پیدا کنید چند تفاوت را میتوانید پیدا کنید؟ بازی تفاوت ها را پیدا کنید چند تفاوت را می توانید پیدا کنید جواب بازی تفاوت را پیدا کنید تفاوت پیدا کنید تفاوت دو عکس را پیدا کنید تفاوت این دو عکس را پیدا کنید سه تفاوت عکس را پیدا کنید خودت را پیدا کن خودت رو پیدا کن خودت دنیامو پیدا کن گردنبندم را پیدا کن گردنبندم را پیدا کن دانلود رمان گردنبندم را پیدا کن کتاب گردنبندم را پیدا کن دانلود رمان گردنبندم را پیدا کن دانلود کتاب گردنبندم را پیدا کن دانلود رمان خارجی گردنبندم را پیدا کن دانلود رایگان کتاب گردنبندم را پیدا کن رمان خارجی گردنبندم را پیدا کن دانلود رایگان رمان گردنبندم را پیدا کن ناقه را پی میکنی بگیریم عکس بدون مکس بگیریم عکس بدون مکث نافعی :تمرینات تعطیل شده چون نمی توانستیم لیگ را پی بگیریم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۲۲۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۵
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها