freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


تیم تیونینگ LARTE Design بار دیگر بازگشته‌اند و جدیدترین پروژه‌ی آن‌ها با نام Simbad بر اساس مرسدس بنز کلاس GLS ساخته شده است. نخستین چیزی که در مورد این خودرو جلب توجه می‌کند نشان نعل اسب-مانند، طراحی زیبا و کیفیت بالای آن است. تیم لارت دیزاین در این پروژه تنها بر روی طراحی و نمای بیرونی خودرو تمرکز کرده است. 

مرسدس بنز

این خودرو به یک کیت تیونینگ ویژه مجهز شده است که شامل سپرهای جلو و عقب و قطعات زیادی از جنس فیبر کربن می‌شود. قسمت عقبی این مرسدس بنز بخشی است که توجه زیادی را به خود جلب می‌کند. این بخش به شدت عضلانی و اسپرت است و در طراحی آن از دیفیوزر، چهار عدد خروجی اگزوز و چندین قطعه‌ از جنس فیبر کربن استفاده شده است. 

مرسدس بنز

قسمت جلوی خودرو نیز به زیبایی قسمت عقب آن است، در این قسمت از یک سپر جدید و جلو پنجره‌ی مخصوص به همراه لوگوی لارت دیزاین استفاده شده است. همچنین ورودی‌های هوایی از جنس فیبر کربن در داخل سپر تعبیه شده‌اند. 

مرسدس بنز

تیم لارت دیزاین در این پروژه موفق به تولید خودرویی بسیار زیبا و الهام بخش شده است. خوشبختانه در آینده باز هم طرح‌های اینچنین استادانه از این کمپانی خواهیم دید.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۴۸:۲۰ دیده شده : ۶۷۷بار نویسنده : admin

دانلود لاین با جدیدترین ورژن دانلود نرم افزار لاین با آخرین ورژن دانلود جدیدترین ورژن لاین با لینک مستقیم دانلود لاین با اخرین ورژن دانلود برنامه لاین با جدیدترین ورژن شوید پلو شوید پلو با مرغ شوید پلو با ماهی شوید پلو با تن ماهی شوید پلو با گوشت چرخ کرده شوید پلو با گوشت شوید پلو با مرغ مجلسی شوید پلو با لوبیا چشم بلبلی شوید پلو با ماهیچه شوید پلو با سیب زمینی شوید به انگلیسی سبزی شوید به انگلیسی شوید به زبان انگلیسی شوید پلو به انگلیسی ترجمه سبزی شوید به انگلیسی خوشبخت شوید به انگلیسی معنی شوید به انگلیسی شوید پلو با مرغ ریش ریش شوید پلو با مرغ زعفرانی شوید باقالی پلو با مرغ شوید باقلا پلو با مرغ تزیین شوید پلو با مرغ شوید لوبیا پلو با مرغ طرز شوید پلو با مرغ شوید باقالی پلو با مرغ مجلسی شوید پلو با ماهیچه مجلسی شوید پلو با ماهی قزل آلا شوید پلو با ماهی شیر شوید پلو با ماهی سالمون شويد باقلا پلو با ماهیچه شوید باقالی پلو با ماهیچه تزیین شوید پلو با ماهی شوید در بارداری شويد در بارداري خوردن شوید در بارداری خواص شوید در بارداری شوید بارداری مصرف عرق شوید در بارداری مصرف شوید در دوران بارداری شوید پلو در دوران بارداری شوید پلو در بارداری عرق شوید در بارداری شويد پلو با تن ماهي طرز تهیه شوید پلو با تن ماهی شويد پلو با گوشت چرخ كرده طرز تهیه شوید پلو با گوشت چرخ کرده شوید پلو با گوشت گردن شوید پلو با گوشت قلقلی شوید پلو با گوشت بوقلمون شوید باقلا پلو با گوشت طرزتهیه شوید پلو با گوشت شوید باقالی پلو شوید باقالی پلو با گوشت شويد باقالي پلو شوید باقالی پلو با ماهی شوید باقالی پلو با گردن شوید باقالی پلو دمی شوید باقالی پلو کته با جدیدترین محصول LARTE Design آشنا شوید

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۹
  • تعداد حاضران : ۲۶۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها