freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1366264/29  زمان: 00:38  1395/07/29  بازدید: 9,740

مارک آندره تراشتگن پس از بازی بارسلونا و سیتی، از هم تیمی سابق خود کلودیو براوو حمایت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسا امشب در نوکمپ با 4 گل سیتی را در هم کوبید. کلودیو براوو در بازگشتش به نوکمپ، شبی تلخ را تجربه کرد و دقیقه 56 با یک اشتباه عجیب کارت قرمز گرفت و سیتی را 10 نفره کرد.

 

تراشتگن، گلر آلمانی بارسا در پایان بازی گفت:" تا قبل از کارت قرمر براوو، سیتی از زمین ما پرس می کرد و مشکلات زیادی در دفاع کردن داشتیم. بازی را هم خوب شروع نکرده بودیم اما در نهایت 4 گل زدیم که به نظر زیاد می رسد ولی هرچه بود به نفع ما شد."

 

 

 

 

اشتباه براوو:" دوست ندارم از اشتباه براوو حرف بزنم چون اینها اتفاقاتی هستند که در فوتبال برای هر گلری ممکن است رخ بدهد. شک ندارم که این مساله روی او و سیتی تاثیر منفی نخواهد گذاشت."

 

مسی:"  مسی برای ما بازیکن بسیار مهمی است و به بهتر شدن شیوه بازی ما کمک زیادی می کند. بازیکنان باکیفیت زیادی در تیم داریم که می توانند گل بزنند و توپ را به نفع ما به گردش در بیاورند. ما یکی از بهترین تیم های دنیا هستیم ولی در هر بازی باید این را اثبات کنیم."

 

پیروزی کوبنده:" فکر نمی کنم این یک پیروزی حیثیتی باشد. سیتی در نیمه دوم ده نفره شد و همین کار را برای ما ساده تر کرد. فکر می کنم در دقایق خوبی به گل رسیدیم و مطمئنا این پیروزی در ادامه راه به ما کمک خواهد کرد."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۵۴:۵۲ دیده شده : ۱۱۸بار نویسنده : admin

از براوو تا پرادو پس از باران پس از باران شهاب حسینی پس از باران قسمت 22 پس از باران قسمت اول پس از باران موسیقی پس از باران قسمت 1 پس از باران قسمت 15 پس از باران 22 پس از باران 36 پس از باران قسمت 20 پس از مرگ پس از مرگ به کجا میرویم؟ پس از مرگ چه اتفاقی می افتد پس از مرگم پس از مرگم چه خواهد شد پس از مرگ چه میشود؟ پس از مرگم بیا زیبا نگارم پس از مرگ مرتضی پاشایی پس از مرگم نخواهم های هایی پس از مرگ مختار چه شد پس از 1400 سال پس از 1400 سال Pdf پس از 1400 سال شفا پس از 1400 سال دانلود دانلود کتاب صوتی پس از 1400 سال دانلود كتاب پس از 1400 سال کتاب صوتی پس از 1400 سال کتاب بعد از 1400 سال ایران پس از 1400 سال خرید کتاب پس از 1400 سال شهاب حسینی در پس از باران شهاب حسینی در سریال پس از باران نقش شهاب حسینی در پس از باران شهاب حسینی در فیلم پس از باران عکس شهاب حسینی در پس از باران پس از تو پس از تو نمونم برای خدا پس از تو نمونم برای خدا دانلود پس از تو نمونم برای خدا گلپایگانی پس از تو نمونم پس از توافق پس از تو نمودم برای خدا پس از تو روح سرگردان موجم پس از تو قسمت بادم پس از تولد نوزاد پس از ترک سیگار بعد از ترک سیگار چه باید کرد؟ بعد از ترک سیگار چه بخوریم بعد از ترک سیگار چه کنیم عوارض پس از ترک سیگار ریه پس از ترک سیگار سرفه پس از ترک سیگار افسردگی پس از ترک سیگار بدن پس از ترک سیگار یک ماه پس از ترک سیگار پس از آن غروب رفتن پس از آن غروب رفتن اولین طلوع من باش پس از آن غروب رفتن معین پس از آن غروب رفتن دانلود پس از آن غروب رفتن اولين طلوع من باش پس از آن غروب رفتن تو بیا طلوع من باش پس از آن غروب رفتن متن بعد از آن غروب رفتن بعد از آن غروب رفتن معین آکورد پس از آن غروب رفتن سريال پس از باران قسمت 22 اشتباه مرگبار داعش اشتباه مرگبار اشتباه مرگبار رحمتی اشتباهات مرگبار اشتباهات مرگبار داوران اشتباهات مرگبار در فوتبال اشتباهات مرگبار پزشکی هفت اشتباه مرگبار در تبلیغات 10 اشتباه مرگبار بازاریابی پس از آن بودی دفاع تراشتگن از براوو پس از اشتباه مرگبار

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۴۱
  • تعداد حاضران : ۱۷۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها