freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش ایسنا، مسعود پزشکیان در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برخی اصحاب رسانه برای اینکه سوژه درست کنند، این حرف‌ها را می‌زنند. یکی از خبرنگاران صحبتی کرد و من هم به او جواب دادم. او تند حرف زد و من هم تند جوابش را دادم.

وی افزود: دعوا زمانی است که منطقی وجود نداشته باشد، این برازنده رسانه‌ها نیست که حرف غلط و غیرواقعی منتشر کنند تا صرفا انعکاسی پیدا کند.

نماینده مردم تبریز خاطرنشان کرد: هیچ درگیری اتفاق نیفتاده است. با توجه به اینکه شعار نمایشگاه مطبوعات «شفافیت و صداقت» است، رسانه‌ها هم نباید حرف غیرصادقانه بزنند و سیاه نمایی کنند.

به گزارش ایسنا، برخی رسانه‌ها از درگیری بین پزشکیان با اصحاب رسانه بر سر موضوع تشکیل فراکسیون ترک زبانان در مجلس خبر داده بودند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۱۰:۱۸ دیده شده : ۶۸بار نویسنده : admin

علی اصحابی با نام دیره علی اصحابی به نام دیره آلبوم علی اصحابی به نام دیره اهنگ علی اصحابی به نام دیره آلبوم جدید علی اصحابی با نام دیره دانلود آلبوم علی اصحابی با نام دیره دانلود علی اصحابی به نام دیره دانلودآلبوم علی اصحابی به نام دیره دانلود آهنگ علی اصحابی با نام دیره البوم جدید علی اصحابی به نام دیره گفت پیغمبر با اصحاب کبار ما المقصود باصحاب الاخدود ما معنى اصحاب الاخدود ما المقصود اصحاب الاخدود علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آهنگ علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آهنگهای علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود فول آلبوم علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آهنگ جدید علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آلبوم جدید علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آلبوم کولاک علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آلبوم دیره علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود اهنگ های جدید علی اصحابی با لینک مستقیم دانلود آهنگ دیره از علی اصحابی با لینک مستقیم رفتار پیامبر با اصحاب علی اصحابی با پخش انلاین پیشواز علی اصحابی با پخش انلاین کد پیشواز علی اصحابی با پخش انلاین اهنگ جدید علی اصحابی با پخش انلاین دانلود اهنگ جدید علی اصحابی با پخش انلاین دیدار اشتون با اصحاب فتنه شوخی پیامبر با اصحاب مصاحبه با اصحابی جلسه خاتمی با اصحاب رسانه ما المقصود بأصحاب الاخدود پزشکیان:هیچ درگیری با اصحاب رسانه نداشتم

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها