freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اینکه حدود ۹۰ هزار اپلیکیشن موبایلی به یک‌باره از فروشگاه اپلیکیشن‌ها حذف شود یک امر ناخوشایند است. اما با توجه به اینکه سیستم‌عامل ویندوز موبایل در حال حاضر یکی از اولویت‌های اصلی کاربران گوشی‌های هوشمند محسوب نمی‌شود، می‌توان گفت که احتمالا نیاز به ثبت رده‌ی سنی برای اپلیکیشن‌ها یکی از اصول مایکروسافت است. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید.

از ماه گذشته، شرکت یاد شده به توسعه‌دهندگان اعلام کرده بود که برای اپلیکیشن‌های خود که آن‌ها را در فروشگاه ویندوز استور ثبت کرده‌اند، درجه‌بندی سنی بین‌المللی تعیین کنند. این رده‌بندی متعاقبا در بخش مشخصات اپلیکیشن‌ها به نمایش در می‌آیند. کمپامی مایکروسافت از روز ۱۰ سپتامبر تعیین ردجه‌ی سنی را برای اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز استور اجباری کرده است. حال حدودا یک ماه از آن زمان می‌گذرد و با این وجود باز هم می‌بینیم که توسعه‌دهندگان توجه چندانی به این موضوع نداشته‌اند.

ویندوز استور

وب‌سایت WindowsBlogItalia گزارش داده که تعداد ۹۰,۲۹۱ اپلیکیشن از فروشگاه ایتالیایی ویندوز استور حذف شده و این یعنی ۲۷ درصد از کل اپلیکیشن‌های موجود در این فروشگاه که جمعا ۲۳۹,۲۱۶ مورد بوده‌اند. اگر در این مورد شما هم کمی متعحب شده‌اید بد نیست اشاره کنیم که در ایتالیا بیشتر اپلیکیشن‌ها دارای رده‌ی سنی PEGI 3+ هستند و این در حالی است که دومین رده‌ی سنی پراستفاده در اپلیکیشن‌ها PEGI 12+ است. دو رده‌ی PEGI 7+ و 16+ نیز تقریبا به یک اندازه مورد استفاده واقع شده‌اند و اپلیکیشن‌هایی با رده‌ی سنی 18+ فقط و فقط یک درصد از کل اپ‌های موجود در فروشگاه یاد شده را تشکیل می‌دهند.

البته تمامی توسعه‌دهندگانی که اپلیکیشن‌های آن‌ها هم اکنون در وضعیت منتشر نشده قرار دارد می‌توانند در هر زمانی که مایل باشند، پیش‌نیازهای مورد نظر مایکروسافت را برای اپ‌های خود تنظیم کرده و نسبت به انتشار مجدد آن‌ها اقدام کنند.

نظر شما در این مورد چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع : Zoomit ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۴۰:۱۶ دیده شده : ۴۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۵۱
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها