freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


میلان پس از پیروزی خانگی دشوار برابر پسکارا به عنوان تیم چهارم جدول، به مصاف تیم رده نوزدهمی پالرمو آمده بود که هفته قبل با شکست 2-1 مقابل کالیاری زمین را ترک کرد.

 

میلان برای اینکه به رده دوم صعود کند، بازی را هجومی آغاز کرد و پس از چند حمله نه چندان جدی، دقیقه 15 توسط سوسو به گل دست یافت.

اشتباه گلر پالرمو در دفع توپ و قاطی کردن او با مدافعی که به هوا پریده بود، باعث شد توپ زیر پای سوسو بیفتد و او نیز با شوتی دقیق دروازه پالرمو را باز کرد.

 

میلان در ادامه توسط بوناونتورا و پاسالیچ دو موقعیت عالی نصیبش شد تا فاصله را بیشتر کند اما هیچکدام راهی به دروازه پیدا نکردند تا نیمه اول بازی که البته در دقایق پایانی کمی متعادل تر شده بود با برتری 1-0 روسونری ها به اتمام برسد.

 

پالرمو نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و میلان کمی عقب نشست. میزبان سعی داشت با ارسال های بلند و سانتر از جناحین به گل برسد؛ اما بوناونتورا و مدافعان سرزن میلان در چندین موقعیت اجازه گلزنی به مهاجمان پالرمو را ندادند تا برتری همچنان از آن میلان باشد.

 

بازی به دقیقه 71 رسیده بود که پالرمو به گل تساوی دست یافت. نستوروفسکی روی پاس تودر دیامانتی و در مصاف تک به تک با دوناروما موفق شد پالرمو را به گل تساوی برساند.

 

میلان با دریافت این گل یکپارچه حمله شد و پس از اینکه دو بار روی شوت های سهمگین سوسو تا آستانه گلزنی پیش رفت، دقیقه 82 به گل دوم رسید.

لاپادولا روی شوت سوسو با پشت پای تماشایی از روی شش قدم، توانست حساب کار را 2-1 به سود میلان کند.

همین نتیجه تا پایان کار باقی ماند و میلان با 25 امتیاز موقتا به رده دوم جدول و بالاتر از رم صعود کرد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۱۰:۱۲ دیده شده : ۵۲بار نویسنده : admin

پیروزی شیرین در کلش Sweet Victory در کلش Sweet Victory در کلش اف کلنز Sweet Victory در کلش چیست Sweet Victory در کلش اف کلن میلان در کجاست میلان کجاست میلان در ایتالیا سفارت ایران در میلان ایتالیا شهر میلان در ایتالیا دانشگاه میلان در ایتالیا ورزشگاهی در میلان ایتالیا جاهای دیدنی میلان در ایتالیا میلان در ایران ستارگان آث میلان در ایران ميلان در ايران سایت میلان در ایران هواداران میلان در ایران اث میلان در ایران شهر میلان در ایران بازیکنان میلان در ایران تیم میلان در ایران خبرگزاری میلان در ایران میلان در تهران بازیکنان میلان در تهران ستارگان میلان در تهران تیم میلان در تهران آث ميلان در تهران تصاویر میلان در تهران برنامه میلان در تهران میلان تهران عکس بازیکنان میلان در تهران تیم آث میلان در تهران میلان در برج میلاد تیم آث میلان در برج میلاد بازیکنان میلان در برج میلاد تیم میلان در برج میلاد میلان برج میلاد عکسهای بازیکنان میلان در برج میلاد عکس بازیکنان میلان در برج میلاد ضیافت شام میلان در برج میلاد عکسهای ستارگان میلان در برج میلاد بازيكنان ميلان در برج ميلاد میلان در فیس بوک ميلان فيس بوك عکس تهمینه میلانی در فیس بوک درجة الحرارة ميلانو درجات الحرارة ميلانو درجة حرارة ميلانو اليوم درجه حرارة ميلانو درجة الحرارة في ميلانو درجة الحرارة في ميلانو اليوم درجة الحرارة فى ميلانو ايطاليا درجة الحرارة في ميلانو الان درجات الحرارة في ميلانو اليوم درجة حرارة في ميلانو ميلان درجة ثانية سايت ميلان در ايران كانون هواداران ميلان در ايران سايت هواداران ميلان در ايران سايت رسمي آث ميلان در ايران ميلان درجات الحرارة پیروزی شیرین میلان در زمین پالرمو

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۱۵۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها