freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1370817/30  زمان: 00:26  1395/08/17  بازدید: 3,742

مائورو ایکاردی، کاپیتان اینتر، اعتقاد دارد که بهتر است سرمربی این تیم ایتالیایی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، فرانک دی بوئر تنها سه ماه بعد از حضورش روی نیمکت نرآتزوری، به دلیل کسب نتایج ضعیف اخراج شد و اکنون از استفانو پیولی، سرمربی سابق لاتزیو و مارسلینو، سرمربی سابق ویارئال، به عنوان گزینه های نشستن روی نیمکت این تیم یاد می شود.

 

 

 

 

ایکاردی بعد از پیروزی 3-0 تیمش مقابل کروتونه به خبرنگاران گفت:" این مربوط به من نیست که بگویم چه انتخابی درست است؛ این به باشگاه مربوط می شود. اگر یک مربی ایتالیایی بیاید، بهتر است زیرا او لیگ ایتالیا را بهتر می شناسد. ما تقریبا به کریسمس رسیده  ایم و زمانی برای شکست خوردن نداریم."

 

اینتر در دیدار امشب توانست در 10 دقیقه پایانی سه بار دروازه حریف را باز کند و به یک پیروزی باارزش برسد. ایکاردی در مورد این نتیجه گفت:" این پیروزی باعث شد تا برای دربی آسوده خاطر شویم. من کارم را که گلزنی است، انجام دادم. پریشیچ هم امروز گل زد. همه شرایط را درک می کنند. ما به این پیروزی نیاز داشتیم و همه خوب بازی کردند."


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۲۰:۲۵ دیده شده : ۳۸بار نویسنده : admin

باشد که رستگار شوید باشد که نباشیم باشد که نباشیم و باشد كه نباشيم باشد که نباشیمو بدانند که بودیم باشد که رستگار شویم باشد که از خزانه غیبش دوا کنند باشد که از خزانه غیبش دوا کند باشد که از خزانه ی غیبش دوا کنند باشد که از خزانه غیبش باشد که بگشایی دری باشد که بگشایی دری گویی باشد که باشد که دلداری کند باشد که صبح دولتت بدمد باشد که قبول افتد یادمان باشد یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد یادمان باشد اگر خاطرمان یادمان باشد فردا دم صبح یادمان باشد از امروز یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند يادمان باشد اگر خاطرمان یادمان باشد اگر گل چیدیم یادمان باشد حرفی نزنیم که یادمان باشد که یادم باشد حرفی نزنم یادم باشد فردا دم صبح یادم باشد یادم باشد حرفی نزنم که به یادم باشد سهراب یادم باشد تنها هستم يادم باشد فردا دم صبح یادم باشد فردا یادم باشد حرفی نزنم شعر یادم باشد حرفی یادت باشد یادت باشد دلت که شکست یادت باشد که یادت باشد تو یادگار یادت باشد به خوابم آمدی یادت باشد انسان هایی هستند يادت باشد یادت باشد زندگی یادت باشد دوستت دارم شعر یادت باشد ایکاردی: بهتر است مربی اینتر، ایتالیایی باشد

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۴
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها