freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1370760/40  زمان: 18:58  1395/08/16  بازدید: 21,869

جلال طالبی در امان از سلفی اندازان در ورزشگاه شیرودی آخرین دور افتخار دوست نزدیک خود را با مرور خاطرات و اندوه زیاد نظاره کرد.

به گزارش "ورزش سه"، جلال طالبی از آن دسته مردانی است که از متن فوتبال ایران فاصله گرفته و حاشیه نشینی را انتخاب کرده است. سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران که تنها برد ایران در جام جهانی با او به دست آمده، روز جمعه از جمله اولین نفراتی بود که خود را به مراسم ختم منصور پورحیدری رساند تا تصویر اشک های او برابر منزل پورحیدری تبدیل به یکی از صحنه های فراموش نشدنی بعد از درگذشت پورحیدری شود.


طالبی که یکی دیگر از جنتلمن های فوتبال ایران است سابقه دوستی و همکاری با پورحیدری را در کارنامه خود دارد، روز یکشنبه نیز در مراسم تشییع پیکر دوست صمیمی خود حاضر شد. طالبی که در این مراسم از دست سلفی اندازان در امان بود، در گوشه ای از ورزشگاه با تعدادی از دوستان و همبازیان قدیمی خود تلخ ترین دور افتخار منصور پورحیدری را از نزدیک تماشا کرد.

 


سرمربی سابق تیم ملی که حرف های ناگفته زیادی از سال ها حاشیه نشینی و ارتباط نزدیک با پورحیدری دارد ، بعد از مراسم تشییع دوست نزدیک خود نیز ترجیح داد بی حاشیه و بدون حضور برابر دوربین های تلویزیونی مراسم را ترک کند.


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۳:۵۰:۲۷ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۵۱
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها