freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


بازی با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 7، فیرمینیو در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه چکشی او در اختیار سنگربان واتفورد قرار گرفت. در دقیقه 16، لوکاس لیوا در یک قدمی دروازه توپ را به گومز کوبید تا بهترین موقعیت برای گل زدن شاگردان کلوپ از دست برود. در دقیقه 23، پاس زیبای کوتینیو، فیرمینیو را با دروازه بان حریف تک به تک کرد اما ضربه زمینی او از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

اما حملات لیورپول بالاخره جواب داد و در دقیقه 27، ارسال کوتینیو از سمت راست با ضربه سر زیبای مانه همراه شد تا لیورپول گل اول را به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

اما تنها 3 دقیقه بعد لیورپول اختلاف را دو برابر کرد. پاس فیرمینیو در پشت محوطه جریمه به کوتینیو رسید و ضربه دقیق و زمینی او، گل دوم را برای مرسی سایدی ها به ارمغان آورد.

 

 

 

 

طوفان لیورپول در نیمه اول پایان نداشت و آنها قبل از پایان این نیمه گل سوم را نیز به ثمر رساندند. امره جان با یک سر زیبا از روی ارسال از جناح راست توسط لالانا اختلاف را به 3 گل رساند تا شاگردان کلوپ نیمه اول را با برتری مقتدرانه به پایان برسانند.

 

 

 

 

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و حملات زیادی را روی دروازه واتفورد ترتیب داد که در نهایت منتج به گل چهارم این تیم شد. آدام لالانا در سمت چپ محوطه جریمه پا به توپ شد و ارسال زمینی او در دهانه دروازه در مقابل فیرمینیو قرار گرفت و او نیز به راحتی گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.

 

لحظاتی بعد، لیورپول گل پنجم را نیز روی هنرنمایی فیرمینیو به ثمر رساند تا این تیم با اقتدار در آستانه صدرنشینی قرار بگیرد. حرکت زیبای فیرمینیو و پاس فوق العاده او در دهانه دروازه به سادیو مانه رسید و او نیز گل دوم خودش و پنجم مرسی سایدی ها را وارد دروازه واتفورد کرد.

 

 

 

 

بعد از 5 گل، واتفورد کمی آهنگ هجومی به خود گرفت و برای جبران گل ها حملاتی را روی دروازه لیورپول ترتیب داد که در 2 نوبت با واکنش بسیار خوب کاریوس همراه بود. در دقیقه 73، واتفورد در آستانه گلزنی بود اما کاپو در موقعیت تک به تک نتوانست گلزنی کند و کاریوس باز هم دروازه تیمش را نجات داد. اما فشار واتفورد بالاخره جواب داد و این تیم در دقیقه 74 و روی ضربه زیبای جانات از درون محوطه جریمه به گل رسید تا یکی از گل ها را جبران کرده باشد.

 

در دقیقه 80، استوریچ هم می توانست نام خود را در بین گلزنان ثبت کند اما ضربه فنی او در اختیار گلر واتفورد قرار گرفت. در اواخر بازی، ضربه زیبا و فنی استوریج به دیرک افقی برخورد کرد تا بازی با همان نتیجه باقی بماند. اما این پایان کار نبود و لیورپول در دقیقه 90 توسط ریباند ضربه استوریچ و جایگیری خوب وینالدوم به گل رسید تا در شبی به یادماندنی، به صدر جدول لیگ برتر تکیه بزند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۴:۴۵:۲۰ دیده شده : ۳۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۷
  • تعداد حاضران : ۱۱۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها