freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


در این دیدار شاگردان مکس آلگری یک بار برتری خود را از دست رفته دیدند اما گل میرالم پیانیچ در دقایق پایانی، سه امتیاز بازی را نصیب آنها کرد.

 

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی، برتر از یوونتوس بود. تنها 5 دقیقه از بازی سپری شده بود که به دلیل مصدومیت بارزالی، آلگری مجبور شد اولین تعویضش را انجام بدهد و بونوچی را به زمین فرستاد.

 

در ادامه بازی متعادل شد و دو تیم موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نکردند. در دقیقه 27، اولین موقعیت جدی بیانکونری توسط مانژوکیچ روی دروازه میزبان به وجود آمد اما ضربه والی او راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت.

 

 

برتری یوونتوس در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت و این تیم یکی دو موقعیت خطرناک دیگر روی دروازه حریف ایجاد کرد اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

 

یوونتوس نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و تنها 8 دقیقه از این نیمه سپری شده بود که سرانجام قفل دروازه کیه وو باز شد. روی اشتباه بازیکن میزبان، کوادرادو صاحب توپ شد و پاس در عمق او، مانژوکیچ را در موقعیت گلزنی قرار داد. این ستاره کروات هم با شوتی دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

برتری یووه ادامه داشت و این تیم حتی می توانست در دقیقه 64 به گل دوم برسد اما حضور به موقع داینلی، دروازه کیه وو را بسته نگه داشت.

 

تنها دو دقیقه بعد، تیم میزبان به گل تساوی رسید. خطای لیششتاینر روی پلیسیه، یک ضربه پنالتی نصیب کیه وو کرد که خود این بازیکن توانست آن را تبدیل به گل کند.

 

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و یوونتوس در دقیقه 75 بار دیگر پیش افتاد. روی یک ضربه آزاد بود که پیانیچ با ضربه تماشایی، دروازه بان حریف را مغلوب کرد.

 

 

در دقایق پایانی تیم میزبان تلاش زیادی کرد تا گل خورده را جبران کند اما این اتفاق رخ نداد و یوونتوس به سه امتیاز این دیدار رسید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۰:۱۸ دیده شده : ۳۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۱۶۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها