freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


قابلیت Backward compatibility در کنسول ایکس‌باکس وان که این امکان را در اختیار کنسول می‌گذارد تا از بازی‌های منتخب نسل گذشته، یعنی کنسول ایکس‌باکس 360 پشتیبانی کند، در پروژه اسکورپیو هم وجود خواهد داشت. اگر چه انتظار می‌رفت که چنین چیزی در اسکورپیو وجود داشته باشد، با این حال مایکروسافت امروز این مسئله را رسما تایید کرد.

یکی از ویژگی‌های بسیار خوب کنسول ایکس‌باکس وان که پس از رونمایی و اجرا سازی، با استقبال قابل توجهی مواجه شد، BackWards Compatibility یا پشتیبانی از بازی‌های نسل پیشین است. مایکروسافت هر ماهه بازی‌های بیشتری که بر روی کنسول ایکس‌باکس 360 منتشر شده بودند، به وسیله‌ی این قابلیت برای ایکس‌باکس وان هم منتشر می‌کند و در حال حاضر شاهد لیستی بلند بالا از این بازی‌ها هستیم. آثار متنوعی مانند مجموعه Call of Duty و حتی بازی محبوب Red Dead Redemption در این لیست بلند بالا قرار دارند.

فیل اسپنسر پس از رونمایی از پروژه اسکورپیو که کنسولی ارتقایافته نسبت به ایکس‌باکس وان است، اعلام کرد که این کنسول قرار نیست نسلی جدید باشد، بلکه جزوی از خانواده ایکس‌باکس وان خواهد بود و تمام بازی‌هایی که بر روی این کنسول منتشر می‌شود، بر روی ایکس‌باکس وان‌های معمولی هم قابل دسترس است. خب، از این صحبت‌ها می‌توانستیم برداشت کنیم که قابلیت Backwards Compatibility نیز چیزی است که در اسکورپیو همانند ایکس‌باکس وان باید قابل دسترس باشد. امروز مایکروسافت با تایید رسمی این موضوع، اعلام کرد که پاییز سال آینده که تاریخ انتشار پروژه اسکورپیو است، این کنسول تمام ویژگی‌های قبلی ایکس‌باکس وان به خصوص پشتیبانی از بازی‌های نسل گذشته (ایکس‌باکس 360) را دارا خواهد بود.

مایکروسافت ادعا می‌کند که پروژه اسکورپیو قوی‌ترین کنسول تاریخ خواهد بود و قرار است تنها کنسولی باشد که قادر است بازی‌ها را بر روی رزولوشن 4K واقعی به نمایش در بیاورد.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۰:۲۶ دیده شده : ۲۹بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها