freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


یوبی‌سافت، رسما از محتویات سیزن‌پس بازی Watch Dogs 2 رونمایی و جزئیات بیشتری را در مورد محتویات آن منتشر کرد. سیزن‌پس بازی Watch Dogs 2 که 39.99 دلار قیمت خواهد داشت سه بسته‌ی الحاقی را شامل می‌شود.

سیزن‌پس بازی Watch Dogs 2 سه بسته‌ی الحاقی را شامل خواهد شد که در زمان‌های متفاوت برای این بازی عرضه می‌شوند. باندل  T-Bone برای دارندگان سیزن‌پس درجه‌ی سختی و دشمنان جدیدی را برای بخش Co-Op بازی فعال می‌کند و علاوه‌بر آن، لباس و ماشین T-Bone نیز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

بسته‌ی الحاقی دوم، Human Conditions نام دارد که به نظر می‌رسد دارای محتویات بیشتری باشد. براساس گفته‌های یوبی‌سافت، این بسته‌‌ی الحاقی چند ساعت محتویات جدید را به بازی اضافه خواهد کرد که سه داستان متفاوت را شامل خواهد شد. همچنین در این بسته‌ی الحاقی ماموریت جدیدی برای بخش Co-Op بازی فعال می‌شود که کاربران در این ماموریت باید به سراغ شخصیت منفی جدید Jammer بروند که رابطه‌ی خوبی با هکرها ندارد.

بسته‌ی سوم بازی مورد انتظار یوبی‌سافت، No Compromise نام گرفته است. این بسته مد جدیدی را برای بخش Co-Op اضافه خواهد کرد که در آن دو گروه هکر DedSec و Prime_Eight در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. علاوه‌براین، بسته‌ی الحاقی سوم محتویات جدیدی را به بخش داستانی اضافه می‌کند که شخصیت اصلی بازی، مارکوس به سراغ مافیای روسیه خواهد رفت.

کسانی که بازی Watch Dogs 2 را به همراه سیزن‌پس آن پیش‌خرید کنند دو بسته‌ی دیگر را به نام‌های  Root Access و Psychedelic Pack نیز دریافت خواهند کرد. بسته‌ی اول ماموریت جدیدی را که از ماموریت Zodiac Killer بازی  الهام گرفته شده فعال می‌کند و بسته‌ی دوم، شخصی‌سازی کامل‌تری را برای ماشین‌ها و سلاح‌های بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. سیزن‌پس بازی Watch Dogs 2 به تنهایی 39.99 دلار قیمت دارد و در نسخه‌ی Gold Edition این بازی نیز با قیمت 99.99 دلار موجود است.

بازی مورد انتظار Watch Dogs 2 که قصد دارد ناکامی نسخه‌ی قبلی را جبران کند در تاریخ  25 آبان‌ ماه برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود و زمان عرضه‌ی آن برای پی‌سی نیز 9 آذر مشخص شده است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۰:۳۱ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۷۴
  • تعداد حاضران : ۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها