freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چند روز پیش سامسونگ ارسال بروزرسانی اپلیکیشن Gear Manager را برای اسمارت واچ های Gear S2 خود آغاز کرد. قرار بود این بروزرسانی با ویژگی های جدید و بهبودهای نرم افزاری و همچنین رفع باگ های موجود در اختیار کاربران قرار گیرد. اما گویا اوضاع طبق میل سامسونگ پیش نرفته است.متاسفانه، در میان ویژگی های جدید و تغییرات مثبت ارایه شده در این بروزرسانی، سامسونگ سهواً یک باگ را هم برای کاربران ارسال کرده که بسیاری از اسمارت واچ های گیر اس 2 را با مشکل مواجه کرده است. تعداد قابل توجهی از کاربران گیر اس 2 گزارش کرده اند که بلافاصله پس از نصب بروزرسانی Gear Manager با دریافت نوتیفیکیشن های ایمیل با مشکل مواجه شده اند.

تا پیش از این کاربران گیر اس 2 می توانستند پیش نمایشی از پیام ها را بر روی ساعت هوشمند خود مشاهده کنند که شامل زمان، تاریخ و موضوع ایمیل بود. اما بعد از بروزرسانی گیر اس 2 پیامی را نمایش می دهد که اعلام می کند "بنا به دلایل امنیتی قادر به نمایش پیام نمی باشد".تعداد قابل توجهی از کاربران گیر اس 2 با این معضل روبرو شده اند. بعضی از کاربران هم گزارش کرده اند که هنوز بعضی ایمیل های آنها مانند گذشته بدون مشکل نمایش داده می شوند، ولی حساب های کاربری سرویس Exchange با مشکل مواجه هستند.

از طرف دیگر حساب های کاربری جیمیل و اوت لوک نیز در بعضی موارد درست عمل می کند ولی برای بعضی کاربران این موارد هم با مشکل مواجه شده اند. هنوز مشخص نیست که این باگ فقط گیر اس 2 هایی که حساب کاربری Gmail و Exchange بر روی آنها فعال است را با مشکل مواجه می کند یا خیر. باید منتظر پاسخ سامسونگ ماند.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۱۰:۳۷ دیده شده : ۴۶بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۹
  • تعداد حاضران : ۲۳۹
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها