freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اپل دومین بروزرسانی رسمی سیستم عامل موبایلی iOS 10 را منتشر کرد. این نسخه نزدیک به یک ماه بعد از iOS 10.0.2 و یک ماه و نیم بعد از عرضه iOS 10 عرضه شده است. iOS 10.0.3 نسخه قبلی iOS 10.1 است که بروزرسانی مهم تری به حساب می آید و حالت عمق میدان عمودی را به آیفون 7 پلاس اضافه خواهد کرد.


iOS 10.0.3 به صورت OTA به تمامی دستگاه های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس ارسال شده است و به راحتی دانلود می شود. بروزرسانی امروز شامل راه حلی برای رفع یک باگ است که باعث ایجاد مشکل در ارتباطات سلولار می شد. این مشکل تنها در دستگاه های جدید آیفون 7 و آیفون 7 پلاس دیده شده بود. تنها کمی بعد از عرضه آیفون 7، تعدادی از کاربران اپراتور ورایزن با مشکلات جدی مواجه شدند در به سبب آن، ارتباطات LTE را از دست می دادند. مدتی بعد مشخص شد که این مشکل در دستگاه های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس عرضه شده توسط سایر اپراتورها نیز وجود دارد. اما اکنون این مشکل برای تمامی کاربران رفع شده است.


iOS 10 یک بروزرسانی اصلی به حساب می آید و قابلیت هایی مثل لاک اسکرین باز طراحی شده، اپلیکیشن پیام رسان بازسازی شده به همراه یک اپ استور کامل، رابط برنامه نویسی کاربردی سیری برای توسعه دهندگان، طراحی ظاهری جدید، قابلیت های تازه ای برای مپس و اپل موزیک و هزار قابلیت دیگر جدید را در خود جای داده است.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۲۵:۲۳ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۴۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها