freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت":هافبک تیم فوتبال پدیده گفت: قرارداد من با پدیده مشروط نیست و آمده‌ام تا توانایی‌های خودم را به بهترین شكل به اثبات برسانم.

 رضا حقیقی در مورد پیوستنش به تیم فوتبال پدیده اظهار داشت: بعد از مصدومیت طولانی مدتی كه در بازگشت از تایلند داشتم و از مدت تعیین شده هم بیشتر طول كشید چند پیشنهاد از لیگ یک داشتم اما نمی‌خواستم به جز لیگ برتر فكر كنم.

وی افزود: در مورد پدیده هم باید بگویم بحث آن از ماه رمضان و قبل از شروع لیگ آغاز شد. با رضا مهاجری صحبت كردم و گفت صددرصد تو را می‌خواهم اما با توجه به شكایتی كه بابت ندادن پولت از پدیده كرده بودی بهتر است اوضاع را خودت درست كنی آن موقع اولین نفری هستم كه خواستار جذب تو می‌شوم. یک مقدار این موضوع زمان برد اما خوشحالم كه در خدمت تیم پدیده هستم و 20 روزی است كه قرارداد خودم را با آنها امضا كرده‌ام.

هافبک تیم فوتبال پدیده در مورد اینكه گفته می‌شود قرارداد او با پدیده مشروط است و آیا بازهم می‌تواند به روند خوب گذشته‌اش در این تیم برگردد، گفت: همیشه در مورد من حرف زیاد بوده و در مقطعی هم كه در تایلند بودم مدام گفتند من از این تیم اخراج شده‌ام. اسناد و مدارک آن موجود است كه همه این حرف‌ها كذب بوده و هیچ پایه‌ای نداشته است.

وی ادامه داد: مطمئن باشید از خودم مطمئن بودم كه دوباره كار را با قدرت استارت زدم و اگر یک درصد می‌دانستم دیگر نمی‌توانم همان بازیكن سابق شوم كار را رها می‌كردم و به قولی كفش‌هایم را آوایز می‌كردم. من یک تشكر ویژه باید از شخص مهاجری و مدیریت باشگاه پدیده داشتم باشم كه به من دوباره اعتماد كردند و شک نكنید همه تلاش خودم را به كار خواهم بست تا جواب این اعتماد را به بهترین شكل بدهم.

حقیقی درباره وضعیت پدیده و اینكه آیا این تیم می‌تواند روند خوب گذشته‌اش را دوباره پیدا كند، گفت: پدیده فوتبال را زیبا و با كیفیت ارائه می‌دهد اما متاسفانه عدم نتیجه‌گیری‌ها باعث شده تا تیم برعكس بازی خوبی كه انجام می‌دهد نتایج لازم را كسب نكند.

وی ادامه داد: به نظرم با توجه به بدشانسی‌هایی كه بوده یک استرس كاذب در تیم به وجود آمده كه مانع بالا رفتن روحیه و خودباوری برای بردن شده است. بازی این تیم مقابل صبا را دیدم و امیدوارم این بردها همچنان تداوم داشته باشد چون پتانسیل بالانشینی در جدول را دارد.

منبع:میزان


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۳۵ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۱۹۷
  • تعداد حاضران : ۱۹۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها