freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


غلامرضا حیدری با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات درباره تداوم نظارت بر نمایندگان در دوره نمایندگی، گفت: باید این مساله را به شکل عمیق‌تر و مستندتر نگاه کرد. بهترین مستندات هم مشروح مذاکرات قانون اساسی است. خبرگان قانون اساسی در آنجا به صراحت  نگرانی خود را مطرح کردند که اگر کاندیداها در هیات‌های اجرایی رد صلاحیت شوند جایی برای تظلم‌خواهی آنها وجود داشته باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اصل استقلال قوا در قانون اساسی، خاطرنشان کرد: قوه مقننه به تعبیر امام (ره) در راس امور است و نباید کاندیداهای نمایندگی مجلس را چه در زمان کاندیداتوری و چه در زمان نمایندگی در منگنه گذاشت چرا که در این صورت حریت و آزادگی آنها خدشه‌دار می شود و نمایندگان می‌توانند زبان گویای ملت باشند. در این صورت خانه ملت موضوعیت پیدا نمی‌کند و آزادی بیان تبدیل به خفقان می‌شود. اگر چنین روندی وجود داشته باشد حداکثر در یک برهه ۱۰ ساله بستری برای بروز استبداد ایجاد می‌شود و قطعا به استبداد می‌انجامد.

حیدری  تاکید کرد: به هر حال نظارت بر رفتار نمایندگان قانون مصوبی دارد و فرآیند خود را طی می‌کند.

به گزارش ایسنا، غلامرضا حیدری در جریان بازدید خود از غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات اظهار کرد: به نظرم در همه دنیا به ویژه ایران خبرنگاران و فعالان مطبوعاتی چه از نظر حق و حقوق مادی و معیشتی و چه از نظر بگیر و ببندها جزو مظلوم‌ترین اقشار هستند.

انتهای پیام   

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰:۱۴ دیده شده : ۷۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۴
  • تعداد حاضران : ۱۶۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها