freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


حدود دو ماه است که اپل، ما را به کمک آیفون 7، با آینده محصولات خودش که قرار است فاقد جک هدفون باشند، آشنا کرده است. با حذف شدن جک هدفون 3.5 میلی متری، برای این که کاربران بتوانند همچنان برای گوش دادن به موسیقی از هدفون های سیمی خود استفاده کنند، در بسته بندی آیفون های جدید یک آداپتور تبدیل کابل هدفون به لایتنینگ به صورت رایگان قرار داده شده است. البته گم کردن این آداپتور اتفاقی است که ممکن است زیاد رخ بدهد و باعث عصبانیت و ناراحتی افراد بشود. در ادامه خبر با تک شات همراه باشید.

برای حل مشکل مذکور، یک جاسوییچی به نام Uncourage ساخته شده که دارای یک سر نرینگی 3.5 میلیمتری هدفون است و به شما این امکان را می دهد تا آداپتور هدفونتان را زمانی که از آن همراه با گوشیتان استفاده نمی کنید، به آن متصل کنید. بنابراین اگر شما هدفونتان را از حالت اتصال خارج کردید و خواستید از آن با کامپیوتر یا هر دستگاه دیگری به غیر از آیفون 7 استفاده کنید؛ می توانید این آداپتور را وقتی که به آن احتیاجی ندارید، روی جاسوییچی Uncourage نگه دارید تا دیگر گم نشود.این جاسوییچی می تواند برای افرادی که زیاد از آداپتور هدفون آیفون 7 استفاده می کنند، بسیار مفید و کاربردی باشد. چرا که استفاده از آن بسیار مطمئن تر از آویزان ماندن آداپتور از گوشی در تمام مدت روز است.

به هر حال، چه شما دوست داشته باشید یا نداشته باشید، زمان آن رسیده که با جک هدفون خداحافظی کنیم. این که اپل به عنوان اولین کمپانی این کار را انجام داده مهم نیست. اما این اتفاق آینده محصولات را رقم می زند. اگر شما هم با مشکل پیدا نکردن آداپتور در کیفتان یا هرجای دیگر مواجه هستید، فعلاً بهترین راه حل این است که این جاسوییچی که تنها 6 دلار قیمت دارد را تهیه کنید.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۲۰ دیده شده : ۳۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۷۱
  • تعداد حاضران : ۲۱۴
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها