freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


دبیر علمی سمینار پرستاری در کنگره سالیانه چشم پزشکی ایران بر ضرورت آشنایی پرستاران با مراقبت های قبل و بعد از عمل جراحی چشم تاکید کرد و گفت: مراقبت های چشم پزشکی نیازمند پرستار متخصص است.دکتر حسام هاشمیان افزود: رشته چشم پزشکی به پرستار تخصصی نیاز دارد چراکه درمان ها و اعمال جراحی چشم پزشکی از حساسیت ویژه ای برخوردارند که می طلبد از پرستارانی استفاده شود که بتوانند همراه پزشکان و جراحان چشم پزشکی باشند.
وی با بیان این که در برخی کشورهای دنیا پرستار چشم پزشکی تربیت می شود، ادامه داد: این احساس نیاز در کشور ما نیز وجود دارد و به نظر می رسد که جراحان چشم به اهمیت این موضوع پی برده اند.
هاشمیان گفت: اگر پرستاران ما به صورت تخصصی بتوانند مراقبت های قبل و بعد از جراحی های چشم پزشکی را فرابگیرند، قطعا به روند درمان بیماران کمک می کند؛ زیرا پزشک و جراح مربوطه زمان زیادی در کنار بیمار نیستند بنابراین باید از پرستاران تخصصی کمک گرفت.
دبیر علمی سمینار پرستاری در کنگره سالیانه چشم پزشکی ایران، به موضوع آشنایی پرستاران با دستگاه های تصویربرداری اشاره کرد و افزود: در این کنگره، علاوه بر موضوع مراقبت های پرستاری در چشم پزشکی، مبحث آشنایی پرستاران با دستگاه های تصویربرداری نیز مورد توجه قرار می گیرد. زیرا رشته چشم پزشکی بیشترین استفاده از دستگاه های تصویربرداری را دارد و لازم است که پرستاران با کارکرد این قبیل دستگاه ها آشنا شوند.
بیست و ششمین کنگره سالیانه چشم پزشکی ایران از 22 تا 25 آذرماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار می شود.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰:۲۰ دیده شده : ۵۱بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۳۲
  • تعداد حاضران : ۲۴۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها