freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۹۰۶۶

۲۴۲  بازدید

فریور خراباتی در روزنامه آرمان امروز نوشت:

روز سه‌شنبه قرار است انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا برگزار شود (خب به ما چه؟!) دو نامزد این انتخابات استاد دونالد ترامپ که دیگر معرف حضور همه هستند و هیلاری کلینتون همسر بیل کلینتون رئیس جمهور اسبق آمریکا هستند (باز هم به ما چه؟!).بنده بررسی کردم و دیدم که دونالد ترامپ که تکلیفش مشخص است و خودش در این مدت بکوب و به صورت تمام‌وقت خودش را توضیح می دهد، خودش هم این کار را انجام ندهد اطرافیانش به نحو احسن این خلأ را جبران می کنند.

هیلاری کلینتون هم که همان ایمیل های داخل صندوق ذخیره ایمیلش برای شناخت ماهیتش کفایت می کند.خب در این کشور بزرگ یک آدم موجه نبود که کاندیدا شود؟ اصلا چرا هیچ ورزشکاری کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا نشده است؟ مثلا مایکل فلپس با این همه مدال طلای المپیک هم نزد مردم محبوب تر است، هم با مایکل جکسون در ثانیه های پایانی عمرش، عکس یادگاری گرفته است.خب فلپس چرا نباید کاندیدای ریاست جمهوری شود؟ آن وقت یک نفر با کارنامه ترامپ که اگر در کشور دیگری بود الان رئیس بند مفاسد اخلاقی بود و داشت دوران زندان خود را سپری می کرد، باید کاندیدای ریاست جمهوری شود؟

آن وقت این دو نفر آنقدر چغندر و سیب زمینی هستند که پشت تریبون پته هم را روی آب می ریزند اما پس از آن می آیند و با یکدیگر دست می دهند، در حالت عادی باید پس از مناظره دو تا کف گرگی و دو سه تا مشت به سر و صورت یکدیگر بزنند و همین باعث می شود که مردم از خودشان سوال کنند که در آمریکا چه خبر است؟ این آمریکا با این اوضاعی که در درون دارد چرا اصرار دارد که جهان را هم مدیریت کند؟ انگار کسی که نمی‌تواند دخل و خرج ماهانه خانه اش را حساب و کتاب کند، برود و وزیر اقتصاد بشود (البته گاهی هم شده است، بگذریم!).

بنده به نظرم تا دیر نشده این دو نامزد که کارنامه شان مملو از اعمال خلاف قانون است را بازداشت کرده و به جای آنها از شخصیت های مردمی مانند مایکل فلپس، مایکل جردن، جورج مایکل و لئوناردو دی‌کاپریو استفاده کنند که حداقل سابقه کیفری شان مانند ترامپ اندازه شاپور پلنگ‌کش نیست!

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰:۱۲ دیده شده : ۴۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۰۰۱۳
  • تعداد حاضران : ۱۶۸
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها