freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


کد خبر: ۴۱۹۲۹۷

۴۳۵  بازدید

در بلندی های کوه های 1500 متری کلتو فاوا «Colletto Fava» در شمال ایتالیا یک بانی خرگوشه صورتی غول پیکر دراز کشیده است. این عروسک غول پیکر به پشت دراز کشیده درحالیکه دست هایش را رو به آسمان باز کرده و به نظر می رسد سقوط کرده است است.

برترین ها: در بلندی های کوه های 1500 متری کلتو فاوا «Colletto Fava» در شمال ایتالیا یک بانی خرگوشه صورتی غول پیکر دراز کشیده است. این عروسک غول پیکر به پشت دراز کشیده درحالیکه دست هایش را رو به آسمان باز کرده و به نظر می رسد افتاده است. این سقوط باید کشنده بوده باشد زیرا پهلوی او باز شده و امعاء و احشای او بیرون ریخته است. این دقیقا یک منظره ترسناک نیست درعوض باعث لبخند شما می شود.


خرگوش صورتی توسط گروهی از هنرمندان وین به عنوان یک مجسمه فضای باز ساخته شده تا مردم روی آن بروند، روی شکمش استراحت کنند و در کل با آن بازی کنند. بانی خرگوشه 61 متر طول و 6 متر ضخامت دارد و از مواد نرم و ضدآب ساخته شده و با کاه پر شده است. بانی در سال 2005 روی این تپه ها قرار گرفت و در اصل صورتی روشن بود. اما اکنون به خاکستری تیره تبدیل شده و آرامی درحال پوسیده شدن است و پیش بینی می شود تا سال 2025 به طور کامل ناپدید شود. هیچ برنامه ای برای انتقال یا حفاظت از آن وجود ندارد.

منبع : برترین ها ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵:۲۳ دیده شده : ۵۸بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۴۰۹
  • تعداد حاضران : ۲۱۸
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها