freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


اسفندیار اختیاری با حضور در غرفه ایسنا در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات اظهار کرد: اقوام، نژادها و ادیان مختلف در طول تاریخ همواره با در نظر گرفتن مشترکات در کنار هم زندگی کرده‌اند و احترام به اقلیت‌های مختلف قومی، دینی و نژادی در متن فرهنگ ملت ایران وجود دارد لذا مردم ما نمی‌پذیرند که کسی چه اشتباهی و چه عمدی به اقلیت‌ها توهین کنند.

وی افزود: در کشور ما تمامی ادیان با تعامل و در نهایت احترام در کنار هم زندگی می‌کنند این در حالی است که در کشورهای همجوار و با وجود همین ادیان گاهی مشکلات و اتفاقاتی بروز می‌کند که در بعد انسانیت نمی‌گنجد اما فرهنگ ایران در جهت احترام به انسانیت به گونه‌ای است که همه ما در کنار هم زندگی می‌کنیم و برای پیشرفت کشورمان تلاش می‌کنیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: طبیعتا هر چه احترام به انسانیت بیشتر باشد روند پیشرفت کشور نیز پرشتاب‌تر خواهد بود اما هر قدر بخواهیم به این احترام آسیب بزنیم مانع رشد و پیشرفت کشور شده‌ایم.

اختیاری با بیان اینکه احترام به اقلیت‌ها در بدنه جامعه نهادینه شده، خاطرنشان کرد: کسانی که در رده مدیریتی کشور قرار دارند باید با حساسیت ویژه‌ای به این موضوع توجه کنند و مراقب باشند در این دام نیفتند و موجبات تفرقه را فراهم نکنند.

وی در پایان یادآور شد: نباید موضوع اقلیت‌های دینی، قومی و نژادی را به این شکل نگاه کنیم که صرفا معاون یا دستیاری به این منظور در دولت یا در استانداری‌ها داشته باشیم بلکه اگر اقلیتی قابلیت تاثیرگذاری در کشور در ابعاد مختلف را دارد باید به فراخور توانایی و شایستگی‌اش از او استفاده کنیم نه اینکه به اقلیت‌ها صرفا در چارچوب اقلیتی نگاه کنیم.

انتهای پیام

منبع : ایسنا ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵:۱۵ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۷۷۴
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها