freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


 در خصوص درگذشت منصور پورحیدری اظهار داشت: سال‌های زیادی در اراک و در تیم های صنایع و آلومینیوم افتخار همکاری با منصور پورحیدری را داشتم. از روزی که فوتبال اراک به شکل حرفه‌ای وارد لیگ های کشور شد، منصور پورحیدری با سمت‌های مختلف در کنار فوتبال اراک بود و فوتبال اراک در بعد حرفه ای هرچه دارد از منصور پورحیدری است. منصور خان دین بزرگی بر گردن فوتبال اراک دارد و اراکی ها قدردان این مرد بزرگ هستند.

مدیرعامل سابق باشگاه آلومینیوم  اراک تصریح کرد: در آخرین سالی که در خدمت منصور خان بودیم، او مدیر فنی تیم بود. تیمی که مهدی پاشازاده سرمربی اش بود و در نهایت نیز ما قهرمان لیگ دو شدیم و به لیگ یک صعود کردیم. هیچکس نمی‌توانست نقش منصور پورحیدری را در این صعود نادیده بگیرد. با این که سن و سالی از او گذشته بود، اما انرژی اش از جوان‌ها بیشتر بود. چه روزهایی جوانترهای ما سفرهای دور را با هواپیما می‌رفتند، اما پورحیدری آنقدر انرژی و تعهد داشت که در اتوبوس می نشست و ۱۰، ۱۲ ساعت با بازیکنان در جاده می رفت تا تیمش را کنترل کند.

وی افزود: من شاهدم که حتی منصورخان بارها از جیب خودش برای تیمش هزینه کرد تا مشکلات این تیم را به دوش بکشد. من به شخصه بعنوان نماینده فوتبال اراک این ضایعه را به همه فوتبال ایران تسلیت می گویم و برای روح بزرگ منصور پورحیدری طلب مغفرت می کنم.

دهشمند در ادامه گفت: فوتبال اراک فصل گذشته هم تمام تلاشش را کرد تا از وجود منصورخان حتی اگر شده بعنوان مشاور بهره بگیرد. منصورخان هم خیلی تمایل داشت تا همچنان در کنار ما باشد اما این بیماری که در نهایت وی را از پای در آورد، آن زمان باعث ضعف قوای جسمانی‌اش شده بود و واقعا امکان سفرهای مکرر به اراک را نداشت.

منبع : کانون فرهنگی آموزش قلم چی ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵:۲۰ دیده شده : ۴۷بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۱۸
  • تعداد حاضران : ۲۰۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها