freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


چکیده: قائم مقام وزیر کشاورزی از مصوبه جدید دولت درباره معافیت تعرفه‌ای و جایزه صادراتی برای تولید‌کنندگان کشمش در راستای افزایش صادرات این محصول خبر‌داد.

علی اکبر مهرفرد، اظهار کرد: در راستای تقویت صادرات کشمش هیئت وزیران در مصوبه اخیر خود در جلسه آبان‌ ماه که دو روز گذشته به ازای صادرات این محصول از معافیت تعرفه‌ای برای واردات موز استفاده‌کنند. وی افزود: بر اساس این مصوبه هیئت دولت به ازای هر‌کیلوگرم صادرات کشمش ۲۰۰ تومان جایزه صادراتی به تولید‌کنندگان پرداخت می‌شود؛ به گونه‌ای که صادرکننده با صادر کردن هر کیلوگرم از این محصول جایزه صادراتی به تولیدکننده می‌دهد.

قائم مقام وزیر کشاورزی خاطر نشان کرد: در گذشته مصوبه‌ای ابلاغ شد تا برای افزایش صادرات سیب معافیت تعرفه‌ای برای واردات موز در نظر گرفته‌شود تا تاجران این محصول بتواند در ازای صادرات سیب، موز را با تعرفه پنج درصد، یعنی ۲۰ درصد کمتر از گذشته وارد‌کنند که همین مصوبه برای کشمش نیز مصوب شد. علی اکبر مهرفرد ادامه داد: در این راستا به ازای صادرات هر یک کیلوگرم کشمش، تاجران می توانند یک کیلوگرم موز با استفاده از معافیت تعرفه‌ای وارد کنند و این اتفاق می‌تواند در افزایش صادرات کشمش اثرگذار باشد.

قائم مقام وزیر کشاورزی گفت: از آن‌جا که ایران در کنار کشورهای آمریکا و ترکیه جزو بزرگترین تولید کنندگان کشمش به شمار می‌رود که در بازار صادراتی نیز وجود دارد. این مصوبه در راستای افزایش صادرات کشمش ابلاغ شده و به نفع تولیدکنندگان و تاجران خواهد‌بود.

منبعایسنا

منبع : ارانیکو ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵:۱۷ دیده شده : ۴۲بار نویسنده : admin

تشویق و جایزه جایزه و مسابقه جایزه و مسابقه اینترنتی جایزه مسابقه جایزه مسابقه 2014 جایزه مسابقه ایرانسل جايزه مسابقه جایزه مسابقه فرمانده جایزه مسابقه اینترنتی جایزه مسابقه پیامکی 2014 جایزه مسابقه تلفنی مروا جایزه و قرعه کشی جایزه قرعه کشی چای محسن جایزه قرعه کشی برنج محسن جایزه قرعه کشی محسن جایزه قرعه کشی چای دبش جایزه قرعه کشی سان استار جایزه قرعه کشی جایزه قرعه کشی چین چین جوایز قرعه کشی همراه اول جوایز قرعه کشی بانک انصار بازی و جایزه بازی و جایزه آنلاین بازی و جایزه اینترنتی بازی کنید و جایزه بگیرید بازی کن و جایزه بگیر بازی انلاین و جایزه نقدی بازی جایزه دار بازی جایزه دار اینترنتی بازی جایزه بزرگ همراه اول بازی جایزه ای بازی و جایزه نقدی بازی جایزه نقدی بازی با جایزه نقدی بازی آنلاین+جایزه نقدی بازی با جایزه نقدی رایگان معما و جایزه مبتکران معما و جایزه معما و جايزه معما جایزه دار معما جایزه مسابقه و جایزه تبلت مسابقه با جایزه تبلت مسابقه جایزه تبلت مسابقه اینترنتی جایزه تبلت سوال و جایزه سوال جایزه تولیدکنندگان کشمش تولیدکنندگان کشمش در ایران تولیدکننده کشمش معافیت تعرفه‌ای و جایزه صادراتی برای تولیدکنندگان کشمش

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۸۳۸۶
  • تعداد حاضران : ۲۳۱
  • آخرین بروزرسانی : ۳ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها