freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس اندیشکده شورای روابط خارجی آمریکا با تاکید بر وجه مشترک انتخابات ریاست جمهوری 2016 با عملیات موصل، درباره شرایط داخلی آمریکا پس از انتخابات هشدار داد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی که یک روز تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، رئیس شورای روابط خارجی آمریکا، در توئیتر خود قیاس قابل تاملی درباره انتخابات این کشور با عملیات آزادسازی موصل انجام داد.

عملیات نیروهای عراقی برای آزادسازی موصل از دست تروریست‌های داعش ادامه دارد و آنها در راستای آزادسازی این شهر به پیروزی‌های قابل توجهی دست یافته‌ اند اما حساسیت‌های ناشی از حضور غیرنظامیان در موصل، موانعی در راه سرعت بخشیدن به عملیات ایجاد کرده است.

حالا امروز، «ریچارد هاس» رئیس شورای روابط خارجی آمریکا، در توئیتر خود نوشت: وجه مشترک عملیات نظامی موصل و مبارزات ریاست جمهوری آمریکا چیست؟ بزرگترین چالش، آشتی و حکمرانی پس از مبارزات است.

تاکید وی بر «بزرگترین چالش» پس از عملیات نظامی در موصل و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در واقع اشاره‌ای به برخی تنش‌ها درباره آینده موصل پس از آزادسازی و همچنین تنش‌ها در آمریکا بین حامیان دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون است.

این در حالی است که مقامات کشورهای مختلفی از قبیل غربی‌ها و همچنین برخی کشورهای منطقه از قبیل ترکیه، اظهارنظرهایی درباره آینده موصل داشته ‌اند؛ اظهارنظرهایی که گهگاه به تنش‌ها افزوده است.
در حالی که رقابت اصلی بر سر جانشینی باراک اوباما، بین نامزد حزب دموکرات و جمهوری خواه است، اما شدت اختلافات بین حامیان هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، فضای سیاسی در آمریکا را به شدت دو قطبی کرده است.

اختلافات بین کلینتون و ترامپ و حامیان آنها در روزهای اخیر و به دنبال ماجرای پرونده جنجالی ایمیل‌های نامزد دموکرات به شدت افزایش یافته و خود نامزدها هم حملات به یکدیگر را شدت بخشیده ‌اند.

در همین حال نامزد جمهوری خواه بارها رقیب دموکراتش را «فاسد ترین» فردی که برای ریاست جمهوری آمریکا تلاش کرده، خوانده و بارها از فاسد بودن سیستم و جانبداری رسانه‌ها از کلینتون و احتمال تقلب سخن گفته است.

تاکیدات بی شمار ترامپ درباره فاسد بودن سیستم و احتمال تقلب کار را به جایی رسانده که برخی حامیان او در آمریکا، درباره «شورش» در این کشور در صورت شکست نامزدشان هشدار داده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰:۲۵ دیده شده : ۴۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۳
  • تعداد حاضران : ۱۴۴
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها