freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک گفت: توهم دشمنان در جهت ایجاد منطقه امن برای صهیونیست‌ها در منطقه عملیاتی نخواهد شد.

توهم دشمنان در جهت ایجاد منطقه امن برای صهیونیست‌ها عملیاتی نمی‌شودبه گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در دیدار با فیصل مقداد، قائم مقام وزیر امور خارجه سوریه که بعد از ظهر امروز 17 آبان ماه برگزار شد، اظهارداشت: از دولت و ملت سوریه برای جنگ در خط مقدم با جبهه استعمار، صهیونیست و ارتجاع منطقه یعنی همان امریکا، اسرائیل و عربستان تشکر می کنیم.

وی در ادامه افزود: این جبهه دست به دست هم داده اند و توطئه مشترکی برای کل منطقه تدارک دیده اند البته تنها به سوریه و عراق محدود نمی شود.

ولایتی با بیان اینکه سوریه در نوک پیکان مقاومت منطقه قرار دارد، ادامه داد: پشتیبانی از سوریه وظیفه همه ملت های منطقه است چرا که این حمایت به معنی پشتیبانی از عراق، ایران، لبنان، یمن و تمامی منطقه است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک تاکید کرد: توهم دشمنان در جهت ایجاد منطقه امن برای صهیونیست‌ها در منطقه عملیاتی نخواهد شد.

همچنین قائم مقام وزیر امور خارجه سوریه در این دیدار گفت: تمامی مسئولان جمهوری اسلامی ایران برای سوریه تمامی تلاش خود را در جهت تحقق پیروزی مردم سوریه به کار گرفته اند.

فیصل مقداد با بیان اینکه هدف از جنگ دیوانه‌واری که از سوی اسرائیل، امریکا، عربستان، ترکیه و قطر اعمال می شود محروم کردن محور مقاومت از پیروزی است، گفت: اکنون نبرد در حماء تقریبا به نفع ارتش سوریه رقم خورده است. این پیروزی‌ها را مدیون تلاش‌ها و ایستادگی‌های برادرانم در ایران، حزب الله لبنان و روسیه هستیم که همواره در کنار ما بوده اند.

وی  با اشاره به اینکه خوشبختانه ارتش سوریه توانسته زمام کار را به دست گیرد و به پیروزی های خوبی دست یابد، گفت: تنها در یک نبرد در کتیبه المحجوره توانسته ظرف حدود 2 ساعت، 92 تروریست را سرنگون کنند.

قائم مقام وزیر امور خارجه سوریه تاکید کرد: آمریکا می خواهد در این جنگ با ارسال تروریست ها از موصل به سوریه پیروزی ارزان قیمت به دست آورد اما من مطمئن هستم که نیروهای حشدالشعبی خط بطلانی بر این تفکر سخیف خواهد کشید. ما با تکیه بر حمایت جمهوری اسلامی ایران مصمم هستیم تا به این نبرد ادامه دهیم.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۵:۴۳ دیده شده : ۴۱بار نویسنده : admin

در جهت در جهت به انگلیسی در جهت عکس تنظیم دیش در جهت W6 جهتها در فنگ شویی جهت در معامله خوابیدن در جهت قبله خوابیدن در جهت مغناطیس زمین خوابیدن در جهت میدان مغناطیسی زمین اشتباه در جهت قبله تنظیم دیش جهت W6 جهت معامله اشتباه در جهت معامله دعا جهت موفقیت در معامله دعا جهت سود در معامله جهت معامله در قانون مدنی جهت تعهد در معامله تاثیر خوابیدن در جهت قبله ایجاد منطقه گردشگری ایجاد منطقه پرواز ممنوع ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه ایجاد منطقه آزاد ایجاد منطقه آزاد در گنبد کاووس شرایط ایجاد منطقه آزاد قانون ایجاد مناطق آزاد اهداف ایجاد مناطق آزاد تجاری ایجاد مناطق آزاد ایجاد مناطق آزاد تجاری ایجاد مناطق آزاد جدید شرایط ایجاد منطقه آزاد تجاری اهداف ایجاد مناطق آزاد شرایط ایجاد منطقه ویژه اقتصادی قانون ایجاد منطقه ویژه اقتصادی نمیشود که نمیشود نميشود كه نميشود گاهی نمیشود که نمیشود گاه نمیشود که نمیشود گاهی نمیشود که نمیشود شریعتی گاهی نمیشود که نمیشود از کیست شعر نمیشود که نمیشود متن گاهی نمیشود که نمیشود جمله گاهی نمیشود که نمیشود گاهی وقتها نمیشود که نمیشود نمیشود که تو باشی نمیشود که تو باشی بهار هم باشد نمیشود که تو باشی و شعر هم باشد نمیشود که تو باشی من عاشق تو نباشم توهم دشمنان در جهت ایجاد منطقه امن برای صهیونیست‌ها عملیاتی نمی‌شود

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۴۱
  • تعداد حاضران : ۲۵۶
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها