freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371004/40  زمان: 19:39  1395/08/17  بازدید: 11,543

آبی پوشان پیش از این بارها اعلام کرده بودند که تنها در حضور بازیکنان ملی پوش خود در جام حذفی شرکت خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، 28 آبان ماه از سوی سازمان لیگ تاریخ دیدار استقلال برابر صبای قم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اعلام شد. آبی پوشان باید در فاصله 3 روز بعد از دیدار تیم ملی برابر سوریه که در مالزی برگزار می شود، برابر شاگردان صمد مرفاوی صف آرایی کنند تا در صورت پیروزی به جمع 8 تیم پایانی این رقابتها صعود کنند.

 


علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال پیش از شروع تعطیلات اعلام کرده بود که برای برگزاری دیدار جام حذفی هیچ امضایی نداده است و حاضر نیست بدون ملی پوشان برابر صبا قرار بگیرد. البته در آن زمان استقلال وریا غفوری را در کنار امید ابراهیمی در تیم ملی داشت اما روز یکشنبه غفوری به دلیل مصدومیت از فهرست بازیکنان تیم ملی خط خورد تا ابراهیمی تنها ملی پوش استقلال باشد. همچنین هرایر مگویان، دیگر ملی پوش استقلال نیز که در اردوی تیم ملی ارمنستان حضور دارد، مانند امید ابراهیمی برای حضور در ترکیب استقلال برابر صبای قم شانس اندکی خواهد داشت.

 


با توجه به فاصله کم دیدار استقلال برابر صبا و تیم ملی برابر سوریه، منصوریان برای استفاده از امید ابراهیمی و مگویان که از بازیکنان اصلی این تیم به شمار می روند، شانس کمی دارد و باید دید که این بار سرمربی تیم ملی حاضر به پذیرش تاریخ دیدار برابر صبا خواهد شد یا خیر؟


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰:۱۹ دیده شده : ۴۳بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
دیگران می خوانند
تبلیغات
آخرین جستجوها