freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar

کد خبر: 1371000/9  زمان: 19:23  1395/08/17  بازدید: 16,584

سرمربی استقلال ادعا می کند که برای دیدن کی روش و افشین پیروانی امروز به تمرین استقلال رفته است.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیحاتی را در خصوص ملاقات خود با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ارائه کرد. منصوریان در این خصوص به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: «امروز فرصتی دست داد تا به اردوی تیم ملی بروم و ملاقاتی را با آقای کی روش، دوست و هم بازی قدیمی ام افشین پیروانی، کادرفنی تیم ملی و بازیکنان آن داشته باشم. در صحبت خود با سرمربی تیم ملی پیروزی های اخیر ملی پوشان را تبریک گفتم و برای تیم ملی کشورم در بازی با سوریه و سایر مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت و کسب نتایج مطلوب دارم.»

 

 

وی ادامه داد: «تیم ملی ایران متعلق به همه مردم ایران است و بدون تردید موفقیت آن، کسب نتایج مطلوب و رسیدن به جام جهانی باعث ایجاد شادی، شور، افتخار و عزت همه ایرانیان خواهد بود.»

 

سرمربی استقلال تا آخرین لحظات تمرین تیم ملی کنار ملی پوشان حضور داشت و با برخی از آنها خوش و بش کرد. وی اظهار داشت: «در ادامه هم جلسه ای مشترک میان کادر پزشکی استقلال و کادر پزشکی تیم ملی در مورد وضعیت وریا غفوری برگزار شد و دو طرف به جمع بندی خوب و مثبتی درباره این بازیکن رسیدند. نتایج این جلسه از طرف دکتر نوروزی، معاون پزشکی باشگاه از طریق سایت رسمی باشگاه استقلال اطلاع رسانی خواهد شد.»


منبع : ورزش 3 ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰:۲۳ دیده شده : ۳۵بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۸۶۵
  • تعداد حاضران : ۲۱۰
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها