freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


جویندگان کنجکاو موجودات فضایی همیشه در جستجوی یافتن نشانه های حیات در سایر سیاره ها هستند اما حالا ادعای عجیبی را مطرح کرده اند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ "اسکات سی وارینگ" پژوهشگر و محقق فعال در خصوص موجودات فضایی به تازگی ادعا کرده است که در یکی از عکس هایی که توسط  ناسا در سال 2012 از سطح مریخ تهیه شده است مورد عجیبی را یافته است. بنا بر ادعای وی تصویر حکاکی شده  یک زن  در حالی که بر روی یک تخته سنگ دراز کشیده است کاملا قابل مشاهده است.  در این تصویر این زن حکاکی شده با موها و لباس های بلند به نظر می رسد.
کشف زن بر روی مریخ+عکس

اسکات" در وبلاگ خود در توضیح این عکس نوشته است: من تا کنون در عکس های ناسا صدها مورد مشابه پیدا کرده ام اما هیچ کدام شبیه انسان نبودند. اما این یک موجود حکاکی شده شبیه انسان است. به نظر می رسد وی لباس های بلندی را پوشیده است.

گفتنی است؛ پیش‌تر نیز در یکی از عکسهای آرشیوی مربوط به سفر آپولو 11 به ماه که توسط ناسا منتشر شده بود شی ناشناسی در حال پرواز بود که برخی  آن را یک سلاح واقعی موجودات فضایی دانستند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران ارسال به :
انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۵:۴۸ دیده شده : ۷۹بار نویسنده : admin

کشف جنازه در دریاچه گهر کشف جنازه در دریاچه گهر دورود کشف جنازه در دریاچه گهر درود کشف جنازه کشف جنازه سالم کشف جنازه در دزفول کشف جنازه گهر کشف جنازه در دریاچه کهر کشف جنازه سعید نخعی کشف جنازه در کهر کشف جسد سالم شهید کشف جسد سالم کشف جسد سالم فرعون یک زن با دو شوهر زندگی یک زن با دو شوهر ازدواج یک زن با دو شوهر روزی یک زن و شوهر با دو فرزند کوچک خود یک زنی دارم گلین باجی یک زن یک زندگی خوب یک زن خوب یک زن رنگین کمانی یک زن تنها یک زندگی موفق یک زن در برلین یک زن وچند مرد یک زندگی خوب چگونه است؟ يك زندگي خوب چگونه یک زندگی خوب داشته باشیم داشتن یک زندگی خوب راز یک زندگی خوب ویژگی یک زندگی خوب شرایط یک زندگی خوب رازهای یک زندگی خوب اداب یک زندگی خوب یک زن خوب چه خصوصیاتی دارد یک زن خوب میخوام یک زن خوب برای شوهر خصوصیات یک زن خوب مشخصات یک زن خوب ویژگیهای یک زن خوب خصوصیات یک زن خوب برای ازدواج صفات یک زن خوب چگونه یک زن خوب برای شوهرمان باشیم یادداشتهای یک زن رنگین کمانی خاطرات یک دختر رنگین کمانی خطرات یک زن رنگین کمانی یک زن تنها به مردی يك زن تنها خاطرات یک زن تنها وبلاگ یک زن تنها حرفهای یک زن تنها عکس یک زن تنها خاطرات يك زن تنها زندگی یک زن تنها دلتنگیهای یک زن تنها یک زندگی موفق چه ویژگی دارد یک زندگی موفق چه ویژگی هایی دارد؟ يك زندگي موفق چگونه یک زندگی موفق داشته باشیم رازهای یک زندگی موفق راز یک زندگی موفق ویژگی یک زندگی موفق ویژگیهای یک زندگی موفق داشتن یک زندگی موفق يك زن در برلين کتاب یک زن در برلین دانلود فیلم یک زن در برلین دانلود کتاب یک زن در برلین دانلود یک زن در برلین دانلود رایگان فیلم یک زن در برلین یک زن با چند مرد در مریخ آب وجود دارد آیا در مریخ آب وجود دارد در مریخ چه میگذرد در مریخ عجیب در مریخ مریخ در 5 شهریور مریخ در آسمان مریخ در کنار ماه مریخ در پنجم شهریور مریخ در 5 شهریور 93 مریخ در اسمان شب تصاویر عجیب در مریخ موجودات عجیب در مریخ شی عجیب در مریخ موجودی عجیب در مریخ رویت موجودی عجیب در مریخ مريخ در 5 شهريور رویت مریخ در 5 شهریور کره مریخ در 5 شهریور دیدن مریخ در 5 شهریور مشاهده مریخ در 5 شهریور سیاره مریخ در 5 شهریور درخشش مریخ در 5 شهریور تصاویر مریخ در 5 شهریور مریخ در آسمان ایران مریخ در آسمان 5 شهریور مریخ در آسمان امشب مکان مریخ در آسمان دیده شدن مریخ در آسمان ایران دیدن مریخ در آسمان رویت مریخ در آسمان موقعیت مریخ در آسمان کره مریخ در کنار ماه دیدن مریخ در کنار ماه مریخ کنار ماه قرار گرفتن مریخ در کنار ماه ماه و مریخ در کنار هم مریخ پنجم شهریور کره مریخ در پنجم شهریور مشاهده مریخ در پنجم شهریور مریخ 5 شهریور 93 5 شهریور 93 مریخ در آسمان کره مریخ در 5 شهریور 93 رویت مریخ در 5 شهریور 93 دیده شدن مریخ در 5 شهریور 93 کشف جنازه یک زن در مریخ +عکس

دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۱۲۲۰۲
  • تعداد حاضران : ۱۱۷
  • آخرین بروزرسانی : ۵ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها