freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت
تبلیغات
فال, فال های وتار, فال وتار, faal, fal, wtaar, faal wtaar


به گزارش" دی اسپورت"، برقی های شیراز در 8بازی گذشته،5برد،2تساوی و 1شکست را در کارنامه خود می بینند و با کسب 17امتیاز صدرنشین گروهA لیگ دو کشور محسوب می شوند.
برقی ها در بین 13تیم حاضر در گروهA،بیشترین برد و کمترین باخت را دارند.

آن ها برخلاف عملکرد فوق العاده در خط دفاعی،با8گل زده چهارمین خط حمله ضعیف گروهA به حساب می آیند.
برقی ها در بازیهای بیرون خانه به سختی گل می زنند و به ثمر رساندن تنها 2گل از 4بازی که مهمان بوده اند گواهی بر این موضوع است.
بیشتر گلزنی های این تیم در نیمه دوم و با شناخت نقاط ضعف حریف به ثمر می رسد به گونه ای که از 8گلی که در بازیهای قبل زده اند،5گل در نیمه دوم و به خصوص در 30دقیقه پایانی به ثمر رسیده است.

برقی ها با تنها یک گل خورده که از روی نقطه پنالتی دریافت کرده اند در بین 36تیم حاضر در گروه های سه گانه لیگ دو،با اختلاف بهترین عملکرد را در خط دفاعی دارند به گونه ای که از رقبای خود در جدول 8گل کمتر دریافت کرده اند.
با نگاهی به بازیهای برق نوین می توان به ساختار منسجم دفاعی این تیم پی برد.
به گونه ای که مهاجمان هم نقش پررنگی در دفاع تیمی دارند که همین امر باعث می شود کمترین موقعیت نصیب مهاجمان حریف شود.هافبک های دفاعی برق به خوبی فضای پشت سر مدافعان کناری که نفوذ کرده اند را پوشش می دهند.قدرت سرزنی مدافعان و واکنش های مسلم حق شناس دروازه بان برقی ها هم نقش بسزایی در کم گل خوردن این تیم دارد.

شاگردان وحید رضایی آمار 100درصد برد را در بازیهای خانگی ثبت کرده اند و از 4بازی که میزبان بوده اند بدون دریافت گلی،12امتیاز ممکن را کسب کرده اند.کیفیت مطلوب چمن ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر که بازیهای خانگی برق نوین در آنجا برگزار می شود و همچنین حضور هواداران پرشور شیرازی،در این امر بی تاثیر نبوده است.

برقی ها در جام حذفی هم بدون دریافت گلی موفق به حذف تیمهای همشهری خود،فجرسپاسی و قشقایی شدند و در مرحله یک هشتم در تبریز مقابل تراکتور صف آرایی خواهند کرد.دیداری که تقابل
یکی از بهترین خط حمله های لیگ برتر با بهترین خط دفاعی لیگ دو خواهد بود.

نارنجی پوشان که با کسب 9امتیاز در 3بازی آخر خود در فرم ایده الی قرار دارند، در هفته دهم،جمعه21آبان راس ساعت14:45 مهمان کیمیا فرآیند تهران خواهند بود.

گزارش:حسین محمدی


منبع : دی اسپورت ارسال به :
انتشار : سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۵۰:۲۲ دیده شده : ۵۰بار نویسنده : admin
دیدگاه شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سایت نمایش داده خواهد شد
آخرین مطالب
تبلیغات
آمار وتار
  • تعداد مطالب : ۱۳۹۳۱۱
  • تعداد نظرات : ۹۶۵۸
  • تعداد حاضران : ۲۲۲
  • آخرین بروزرسانی : ۴ ماه پيش
تبلیغات
آخرین جستجوها